Schoonmaker (m/v) VACATURE m/v s2> NUVEMA Verkoopadviseur l'escaut Een nieuwe start in 2008? A B Zeeland Stichting revalidatiegeneeskunde zeeland Powered by OJobTrack.nl Met een uitstekend salaris en een prettige werksfeer! (m/v) CLIËNTENRAAD STICHTING REVALIDATIEGENEESKUNDE ZEELAND Vanwege het vertrek van een van onze leden naar een andere provincie heeft de Cliëntenraad RGZ een vacature. Wij zoeken iemand die persoonlijke betrokkenheid heeft bij revalidatie en/of gezondheidszorg en die zich wil inzetten om het belang van de cliënten te behartigen. Wij vergaderen ±12 keer per jaar. Wij bieden: - een enthousiast team; - jaarlijkse bijscholing; - een reiskostenvergoeding. Inlichtingen kunt u verkrijgen bij: mevrouw N. Homburg (voorzitter), tel. 0118 62 86 11 of mevrouw E.J. Bosgaard (secretaris), tel. 0118 60 20 56. Schriftelijke sollicitatie te richten aan: mevrouw E.J. Bosgaard, De Schone Waardin 16, 4341 LG ARNEMUIDEN. 0 AB Zeeland is met haar 100 vaste en tal van uitzendkrachten een begrip in de Zeeuwse groene sector. Al jarenlang verzorgt AB Zeeland de complete arbeidsvoorziening bij vele ondernemingen in deze sector. Wij-zijn voor diverse opdrachtgevers op zoek naar: O.a.: grondwerkers, chauffeurs, kraanmachinisten, trekker- chauffeurs, hoveniers en mensen die gemotiveerd zijn om alles aan te pakken. Is dit iets voor jou of wil je langskomen om de eventuele andere mogelijkheden te bespreken? Bel voor een afspraak, stuur of mail je CV naar: Cereshof 4, 4463 XH Goes Tel.: 0113-233 666, e-mail: info@abzeeland.nl www.abzeeland.nl Faam „-j r (- Woensdag 5 december 2007 - Pagina 30 Wilt u reageren op iets wat it in De Faam heeft gelezen of wilt u iets kwijt over iets leuks of verve lends in uw wijk, stad of dorp? Stuur dan een brief of e-mail naar de redactie van maximaal 150 woorden voorzien van uw naam, adres en woonplaats. U kunt uw post sturen aan red.faam@whk.wegener.nl of Postbus 5, 4460 AA Goes. De re dactie van deze rubriek behoudt zich het recht voor uw brieven te redigeren en in te korten. Wij proberen alle reacties wekelijks te publiceren. Scholierenstaking Ik ben geschokt door het politie optreden tegen de stakende scholieren in Middelburg van vorige week. Het was onnodig om gelijk met wapenstokken te gaan slaan en onschuldige scholieren te verwonden. Dege ne met slechte bedoelingen wa ren toch al lang weg. Ook in an dere grote steden ben ik ge schrokken van het politiege- weld tegen de stakende scholie ren, er werd met wapenstokken geslagen, de mobiele eenheid werd ingezet en er werden wa terkannonen gebruikt tegen de scholieren. Wel vind ik het on zin dat scholieren blijven sta ken, want de lesuren zijn toch al versoepeld. Nu tellen mentor uren en excursies ook mee. Het begint er op te lijken dat het al leen maar om het staken gaat en dat de staking aan zijn doel voorbij gaat. Ook vind ik dat het probleem niet direct bij het ka binet ligt die met de wet kwam dat er 1040 uur naar school ge gaan moet worden, maar het probleem ligt ook bij de school. Er zijn soms per week zes tus senuren, die niet meetellen als schooluren. Martine Wisse, Vlissingen Skigymnastiek In het artikel over de skigym nastiek op Walcheren is een fout geslopen. Het telefoon nummer voor inlichtingen moet zijn 0118-628478. Jack Boon, trainer Sneeuwfit Jongeren lezen De Faam Op pagina twee las ik vorige week (28-11) in De Faam het Info Vlissingsestraat OOST-SOUBURG - Al jaren woon ik aan de Vlissingsestraat. Graag wil ik meer weten over de straat en met name over de hui zen die er in de jaren dertig ge bouwd zijn. Wie kan mij helpen aan informatie en foto's? Reac ties aan: amek@zeelandnet.nl. Dhr. Kieboom, Oost-Souburg kopje jongeren lezen De Faam graag... twee lachende meiden met de krant van vorige week in hun hand met daarop duidelijk de kop van het familiedrama in middelburg. Wat erg om juist die krant te gebruiken met twee lachende gezichten er achter. Ik kan alleen maar hopen dat Na- tascha, de moeder van de twee schatjes die we afgelopen maandag naar hun laatste rust plaats hebben gebracht, deze actie van jullie niet ziet. Alleen dat is de reden waarom ik dit niet verder in de media breng, al zegt mijn gevoel om dit wel te doen! Ik vind het tactloos en misselijk, te erg voor woorden. Maryke le Guludec, Middel burg Voor opgave van uw advertentie of Informatie, bei: (0113) 27 40 00 in deeltijd voor 10 uur per week (na kantoortijden) Functie-eisen Je bent geschikt voor deze functie als je je verantwoordelijk voelt voor een schone en hygiënische kantoorruimte, zelfstandig kunt werken en flexibel bent. De arbeidsvoorwaarden Wij bieden een parttime baan van 10 uur per week, een salaris conform de CAO Woondiensten en een uitstekend pakket secundaire arbeidsvoorwaarden. De aanstelling is in eerste instantie voor de duur van een jaar. Bij gebleken geschiktheid zal een aanstelling voor onbepaalde tijd volgen. Meer informatie Indien je geïnteresseerd bent in de functie en meer informatie wenst, dan kun je contact opnemen met dhr. L.J. Schipper, telefoonnummer 0118 42 23 75. Je sollicitatiebrief en curriculum vitae kun je tot uiterlijk 17 december opsturen. Richt je brief aan: l'escaut woonservice Postbus 227 4380 AE Vlissingen E-mailen kan natuurlijk ook: werken@lescaut.nl Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Meer dan 6500 huurwoningen, voor iedereen N.V Nederlandse Uitvaartverzekering Maatschappij Door de grote groei is Nuvema op zoek naar kandidaten voor de functie van: info@lescaut.nl woonservice Samen werken aan wonen www.lescaut.nl De functie Het verkopen van uitvaartverzekeringen aan nieuwe relaties. U bezoekt hen thuis, meestal 's middags en 's avonds. U maakt uw eigen afspraken en deelt dus zelf uw agenda in. U heeft dus veel vrijheid en kunt hier mee omgaan. U bent een pionier en bent gewend om met targets om te gaan. Targets zijn voor u niet bedreigend maar een uitdaging! Maar wij laten u niet zwemmen. Integendeel! Bij alles wat u onderneemt staan wij u met raad en daad terzijde. Een intensief trainingsprogramma maakt deel uit van de opleiding. Kandidaten voor deze functie herkennen zich in het volgende profiel: Opleiding op MBO-niveau In bezit van rijbewijs B en eigen auto Goede communicatieve eigenschappen, commercieel gevoel en doorzettingsvermogen. NUVEMA biedt u: Een uitstekende functie (parttime of fulltime) met vrijheid en volop ruimte voor eigen initiatief Salarisindicatie 35.000,- tot 40.000,- mogelijk Een kilometer- en onkostenvergoeding. Uw reactie: Herkent u zich in dit profiel, dan kunt u uw motivatie-briefen CV binnen 14 dagen sturen naar: NUVEMA NV, t.a.v. dhr. P. Graveland, Postbus 6, 3740 AA Baarn, email: sollicitatie@nuvema.nl Voor meer informatie: WWW.NUVEMA.NL Onder de zorg voor onze medewerkers valt ook een hygiënisch en opgeruimd kantoor en een schone werkplek. Dagelijks zijn medewerkers van de huishoudelijke dienst bezig om hieraan te werken. In verband met het in eigen beheer nemen van de schoonmaakdienst voor het kantoor aan de Spuistraat zoeken wij twee nieuwe collega's in de functie van l'escaut woonservice werkt aan wonen. Wij stellen daarbij de huurders centraal. Hun behoefte aan goede en betaalbare woningen in een prettige omgeving is de leidraad in het ontwikkelen en innoveren van onze dienstverlening. Onze 100 medewerkers zijn vakmensen, betrokken bij de kwaliteit van de woondienstverlening en ondernemend. Ze staan open voor nieuwe ontwik kelingen. Zij werken vanuit twee vestigingen in Vlissingen. l'escaut woonservice beheert een woningbestand van ruim 6500 woningen en appartementen in Vlissingen en Oost-Souburg.

de Faam | 2007 | | pagina 30