BfjlWSHilflHfllDe Faam Monteur Huisaansluitingen UILJ Woensdag 21 november 2007 - Pagina 53 DELTA is een multi utility bedrijf, dat een bre'ed pakket van diensten en producten levert. Elektriciteit, gas, water, milieudiensten, (digitale) radio- en televisiesignalen en internet via de kabel zijn de belangrijkste. Onze focus ligt op de bedrijven en inwoners van Zeeland, maar we zijn ook buiten onze provincie actief. DELTAl DELTA N.V. De divisie Infra zorgt voor aanleg, beheer en onderhoud van de verschillende netwerken voor elektriciteit, gas, water, warmte en telecommunicatie. Voor de afdelingen Klantendienst West (Vlissingen) en Klantendienst Oost (Goes), beide onderdeel van de divisie Infra, zijn wij op zoek naar in totaal twee Monteurs Huisaansluitingen waarbij het zwaartepunt in Oost ligt in de discipline E en in West in de discipline G/W. Kerntaken In deze functie verricht je onder andere de volgende werkzaamheden: - Verrichten van graafwerkzaamheden. - Maken, repareren en onderhoud van huisaansluitingen voor alle disciplines (G/W en E/C). Profiel Om voor deze functie in aanmerking te komen verwachten wij: - Een lbo-opleiding, bij voorkeur diploma lts-E, het VEV-diploma Monteur Laagspanningsnetten (Oost) en bereidheid aanvullende opleidingen voor CAI, gas- en watermontage te volgen. - Een lbo-opleiding G/W (West) en bereidheid aanvullende opleidingen voor CAI en E te volgen. - Affiniteit met zowel discipline G/W als E/C is een pre. - Rijbewijs B(E). - De bereidheid om wacht- en storingsdienst te lopen. - Klantgerichtheid, resultaatgerichtheid en initiatief. De standplaats is woonplaats. West is woongebied Vlissingen en Oost is woongebied Goes. Wat bieden wij? Werken bij DELTA betekent een bijdrage leveren aan een ondernemend en veelzijdig bedrijf dat sterk in ontwikkeling is. Wij stellen daar tegenover: - Een interessante functie in een dynamische omgeving waar met een grote mate van zelfstandigheid en verantwoordelijkheid wordt gewerkt. - Een goed en compleet pakket arbeidsvoorwaarden gebaseerd op de CAO voor Energie- en Nutsbedrijven. - Mogelijkheden voor loopbaanbegeleiding, opleiding en training. Uiensoep is zo ongeveer het meest bekende ge recht uit de eenvoudige Franse keuken. Er zijn talloze variaties van. De een zweert voor de af werking bij een plak stokbrood en daar over heen gesmolten kaas, de ander ziet er liever kaascroü- tons in drijven en een derde raspt er kaas over heen, laat dat onder de gril smelten en serveert het stokbrood apart. En iedereen roept dat dit het enige originele recept is. Flauwekul natuurlijk, maar waar is wel, dat uien soep makkelijk te maken is en erg smakelijk. Bo vendien is het een stevig gerecht waar kleine eters zo maar een maaltijd aan hebben. Ingrediënten: 50 gram boter, een scheut olijfolie, 600 gram gele uien, een kwart theelepeltje suiker, drie eetlepels bloem, driekwart liter vleesbouil lon, wat droge witte wijn, schijfjes stokbrood en Parmezaanse kaas. Bereidingswijze: Snij de uien in dunne plakjes. Verhit de boter en de olie en fruit daarin de uirin gen op laag vuur gedurende een kwartiertje. Voeg er wat zout en de suiker bij zodat de ui wat gaat karameliseren. Onder flink roeren in een klein half uurtje op kleur brengen. Haal de pan van het vuur. Neem een soeppan, strooi daarin de bloem en roer er met een garde steeds een beetje bouil lon door. Als er een saus ontstaat met ongeveer de dikte van yoghurt, giet dan de rest van de bouillon er in een keer bij. Alles goed door elkaar kloppen en de pan op het vuur zetten. De wijn en de uien toevoegen en de soep gedurende tien minuten op temperatuur brengen. Breng de soep op smaak met vers gemalen peper en zout. Liefhebbers kunnen ook nog een scheutje cognac toevoegen. Schep de soep op de borden of in de kommen, leg er twee schijfjes stokbrood op en bestrooi dat met Parmezaanse kaas. Even onder de gril tot de kaas gesmolten is en gloeiend heet serveren. Daar past een glas stevige rode wijn bij! Anneke Kaiser Johan Fabricius liet zich begin 1900 inspireren door het oor spronkelijke scheepsjournaal van Willem Ysbrantz Bontekoe. Gebaseerd op dit verhaal schreef hij de geromantiseerde versie De Scheepsjongens van Bontekoe die nu verfilmd is. Het verhaal draait om Hajo die naar zee hunkert en als scheepsjongen wil werken op het schip van schipper Bonte koe. Zijn moeder, die haar man op zee heeft verloren, doet er al les aan om hem aan wal te hou den, maai" de roep van de zee is te sterk. Bovendien brengt Ha- jo's aanwezigheid op het land niets dan ellende. Padde, het onhandige vriendje van Hajo, kan geen afscheid van hem nemen. Hij springt vlak voor het vertrek aan boord waarna wordt besloten dat hij mee kan reizen tot Harlingen. Daar zal Padde met een tjalk mee terug naar Hoorn varen. Padde valt echter in slaap en wordt pas wakker als ze al op scoop. FOTO: RCV zee zijn. De Scheepsjongens van Bonte koe, met onder anderen Chris Zegers, Thomas Acda, Cees Geel en Jack Wouterse, is vanaf 22 november te zien in de bio- Informatie? Wil je meer informatie over de functie Monteur Huisaansluitingen E/C dan kun je contad opnemen met Arend Goeseije, Teamleider Uitvoering Distributie, telefoonnummer (0118) 88 k5 76. Voor de functie Monteur Huisaansluitingen G/W district West kun je contad opnemen met Bert Back, Teamleider Uitvoering Distributie, telefoonnummer (0118) 88 35 8i*. Interesse? Ben je geïnteresseerd in deze vacature, stuur ons dan een sollicitatie, voorzien van je CV, binnen twee weken na verschijning van deze advertentie. Indien je solliciteert naar Acquisitie naar aanleiding van onze vacature in De Faam, graag je sollicitatie voorzien van vacaturecode aanleiding van 171107-FA-0716 en naar aanleiding van De Bevelander vacaturecode 171107-BE-0716. deze advertentie Richt je brief aan onderstaand (e-mail) adres ter attentie van wordt niet op de Backoffice van de afdeling HRM. prijs gesteld. Wij geven de voorkeur aan solliciteren per e-mail. DELTA "N.V. Postbus 5048 4330 KA Middelburg T: (0118) 88 20 00 E: vacatures@delta.nl www.delta.nl

de Faam | 2007 | | pagina 53