JACOB BOER kijkenkiez Dove geeft vrouwen cad STOFFELS A B Zeeland Spreek jij de taal van de vakman? 2 VERKOPERS m/v ELEKTROMONTEUR m/v CLEANING de Weekkrant De Faam Voor betere manieren dan proefdierenProefdier GROOTHANDEL VOOR DE BOUW Objectleider voor Recreatiepark m/v Woensdag 21 november 2007 - Pagina 52 0 AB Zeeland is met haar 100 vaste en tal van uitzendkrachten een begrip in de Zeeuwse groene sector. Al jarenlang verzorgt AB Zeeland de complete arbeidsvoorziening bij vele ondernemingen in deze sector. Wij zijn voor diverse opdrachtgevers op zoek naar: O.a.: grondwerkers, chauffeurs, kraanmachinisten, trekker chauffeurs, hoveniers en mensen die gemotiveerd zijn om alles aan te pakken. Is dit iets voor jou of wil je langskomen om de eventuele andere mogelijkheden te bespreken? Bel voor een afspraak, stuur of mail je CV naar: Cereshof 4, 4463 XH Goes Tel.: 0113-233 666, e-mail: info@abzeeland.nl www.abzeeland.nl POESIE AUW vrij Word lid voor 15 euro per jaar. Bel 070-306 24 68 of ga naar www.proefdiervrij.nl ^er Jacob Boer b.v. is een groothandel voor de bouw die al sinds 1926 is gespecialiseerd in kwaliteitsproducten voor de vakman. Het leveringsprogramma bestaat uit een omvangrijk assortiment hang- en sluitwerk, bevestigingsmateriaal en gereedschap. Tevens verhuurt, keurt en repareert Jacob Boer b.v. gereedschap voor de professional. Om de groei van onze verkoopactiviteit bij te kunnen houden zijn wij op korte termijn op zoek naar: Het volgende is op jou van toepassing: full time beschikbaar kennis en ervaring op het gebied van hang- en sluitwerk, bevestigingsmateriaal en/of gereedschap affiniteit met techniek een commerciële instelling Je werkt in een enthousiast, jong verkoopteam en adviseert klanten, neemt verkooporders aan en verwerkt deze. Tevens ben je medeverantwoordelijk voor het bijhouden van de goederenstroom en de goede uitstraling van de winkel. Beschik jij over voldoende kennis en ervaring dan zijn er diverse doorgroeimogelijkheden. Door de groei van onze activiteit keuring reparatie zijn we daarnaast op zoek naar een: Het volgende is op jou van toepassing: full time beschikbaar ervaring met het repareren van elektrisch gereedschap bevoegd-keuringen volgens NEN3140 te verrichten in bezit van rijbewijs B Je keurt en repareert zelfstandig elektrisch gereedschap dat door klanten wordt aangeboden. Dit is gereedschap van merken als Makita, Festool, Carat en Milwaukee. De keuringen en reparaties verricht je in onze werkplaats of op locatie. Tevens ben je in teamverband verantwoordelijk voor het verwerken van de binnenkomende goederenstroom. Interesse? Richt dan een schriftelijke sollicitatie aan Jacob Boer B.V., t.a.v. de heer J.J. Boer, Verrijn Stuartweg 6a, 4462 GE Goes of via e-mail naar jjboer@jacobboer.nl. Vanzelfsprekend wordt jouw sollicitatie vertrouwelijk behandeld. Jacob Boer B.V. Verrijn Stuartweg 6a - 4462 GE Goes Tel. 0113-220510 - Fax 0113-232625 info@jacobboer.nl www.jacobboer.nl Tijdens de feestdagen wil elke vrouw een schitterende verschijning zijn. Met het Dove Silk Glow beau ty cadeau schenk je alle belangrijke vrouwen in jouw leven een stralende decembermaand. Dankzij de verzorgende elementen van Dove en het luxegevoel van zijde, weerkaatst je huid de glans van je in nerlijke schoonheid. Een vrouw die straalt, is op haar mooist! Glimmende cadeaus, glunderende ge zichten. .Tijdens feestelijk december wil je een uitstraling die nét een tikje meer sprankelt. Door de rij ke combinatie van hydraterende bestanddelen en zijde, is Dove Silk Glow de ideale formule voor een stralend zachte huid die aanvoelt als zijde. Verpakt met een douchecrème, deodorant en puff heb je een echte verwendoos in handen. Stralend voor je huid. Stralend voor je uitstraling. Het feestelijke Do ve Silk Glow en meer Dove beauty cadeaus zijn vanaf begin november verkrijgbaar in diverse drogis terijen en supermarkten. Het Dove Silk Glow beauty heeft een consumentenadviesprijs van 7,99. De juiste koers in schoonmaken (30 uur/week) Ben jij een sterk gemotiveerd iemand die graag zelfstandig werkt en houdt van ondernemen? De baan Het recreatiepark is gelegen op het Zeeuwse eiland Schouwen en Duiveland. Als objectleider recreatiepark werk je in zeer nauwe samenwerking met het hoofd huishouding van het park zelf en zorg je voor het correct uitvoeren van de schoonmaakwerkzaamheden van de vakantiebungalows. De wisseldagen zijn op maandag en vrijdag. De overige dagen ben je druk bezig met het treffen van alle voorbereidingen. Als objectleider ligt je verantwoordelijkheid primair bij een goed reilen en zeilen van de dagelijkse gang van zaken. Je onderhoudt intensief contact met de leiding van het recreatiepark, speelt in op wijzigende behoeften en bewaakt het hoge kwaliteitsniveau. Je bent budgetverantwoordelijk voor alle objecten en dient rekening te houden met alle (wettelijke) voorschriften en procedures die binnen het bedrijf gelden. Het aanbod Een boeiende en zelfstandige baan in een collegiale en vriendelijke werkomgeving. Een salaris volgens de CAO, een auto en mobiele telefoon van het bedrijf. De eisen, die we stellen aan de.objectleider Je hebt al eerder met succes een organisatorische functie vervuld en je kunt goed leidinggeven. Je hebt een leeftijd van minimaal 25 jaar. Bij voorkeur enige jaren werkervaring in de schoonmaakbranche. Je beschikt over communicatieve vaardigheden, vindt het leuk om met mensen om te gaan en je hebt kennis van schoonmaakmethoden en -technieken. Je bent zelfstandig, initiatiefrijk, flexibel en creatief. Je bent in het bezit van een rijbewijs B. Alhoewel je onderdeel bent van een sterk gemotiveerd team werk je zelfstandig. Eersteklas organisatie- en planningtalent is een vereiste, alsmede vlot en duidelijk kunnen communiceren op verschillende niveaus. Durf jij de uitdaging aan om met Stoffels Cleaning de juiste koers in schoonmaken uit te zetten? Ben je geïnteresseerd in deze functie, stuur dan uw c.v. met sollicitatiebrief binnen 14 dagen naar: Stoffels Cleaning t.a.v. de heer N. Bloot, Vijfhuizenberg 187, 4708 AJ Roosendaal, tel. 0165 - 562190 e-mail: n.bloot@stoffels.nl.

de Faam | 2007 | | pagina 52