Horoscoop Woensdag 21 november 2007 - Pagina 50 Ram Vol energie kunt u weer eens aan iets nieuws beginnen. Lang blijven hangen in het zelfde onderwerp creëert niets dan een geblok keerd denken. Wellicht is het verstandig dit ook in uw zakelijke leven te proberen. Stier Normaal gesproken kunt u voorstellen krachtig van de hand wijzen. Als deze week iets niet precies bij u lijkt te passen, overweeg uw kansen. Niets is wat het op het eerste gezicht lijkt te zijn. U kunt mogelijk uw hand overspelen. Tweelingen Een van uw collega's heeft de neiging zich terug te trekken zodra er iets fout dreigt te gaan. Soms komt u daardoor met de gebakken peren te zitten. Focus u op eigenaardig gedrag, dat voorspelt en voorkomt mogelijk veel kwaad. Kreeft Een woeste uitbraak toont aan dat een mens echt leeft. Maar personen die genoegen nemen met kleinere dingen kunnen ook zeker genieten van wat voorbijkomt. Het is maar net welke keuze u maakt. Mpjk Leeuw De dingen gaan vaak zoals ze gaan. Dat is een geruststellende gedachte. Als uw gedrag ech ter die vorm aanneemt, is het goed mis. Zonder iets te proberen zullen de dingen altijd de dingen blijven. U kunt er ook uw eigen vorm aan geven. Maagd Voordat u een beslissing neemt in die moeilijke kwestie kunt u er het beste eens een nachtje over slapen. De gemoederen zijn de laat ste tijd zo verhit geraakt dat het zicht op de situ atie voor u mogelijk iets te onduidelijk is gewor den. Weegschaal U probeert uw weg te zoeken in een com plexe wereld. Maar zonder een duidelijk doel is het lastig plannen. Probeer eerst te bepalen waar u naar toe wilt gaan. Dan is een plan van aanpak niet meer dan een kwestie van opschrijven. lïy Boogschutter Gun uw medemens meer dan u heeft ge daan. Leven en laten leven dient uw motto te zijn. Want als u plannetjes en gedachtes van an deren steeds weer de kop in drukt, zal dat ooit ook bij u gebeuren. U krijgt wat u toekomt. Steenbok Zit niet bij de pakken neer voordat het slechte nieuws u is meegedeeld. Voor hetzelfde geld is uw verwachting overtrokken. Dan blijkt alle treurnis voor niets te zijn geweest. Meer pijn dan u aan kan zal niet volgen op de mede deling. ■Ill i Waterman ff»-* Het voordeel van de geschiedenis is dat het alle problemen ridiculiseert. Het verleden is immers vaak leuk en gezellig. De mens heeft de neiging vervelende zaken te kleineren. Dat is een steun in moeilijke periodes. Later zal al les mee blijken te vallen. Vissen Er lijkt een nieuwe afspraak aanstaande. Dat brengt kansen waar u zeker op in moet spelen. Al is het maar om uw horizon te verbre den. De wereld is groter dan u denkt. Puzzel mee! uitroep trans porteur van hout tegoed afzon derlijk pienter bijwoord roken persoon lijk vnw. uitroep vanglijn on gewijde hostie dwalen citrus vrucht bloed gever saai persoon lucht- steen magazijn ver bran dingsrest gemak kelijk sloeps hanger deel van een drukpers indiaan se slee geldstraf reken kundig getal T spel- leiding rondhout Engelse vlakte maat insect zoogdier vrucht een weinig voor zetsel lersoon- lijk vnw. luchtver- versing agaat steen water sporter strook "T- vrucht baar Griekse letter uiat Kan ie? wat wil ie? En wie hen ie? ChecK: iKChecK.nl bosgang Puzzeiland.com resultaat

de Faam | 2007 | | pagina 50