Walcheren Boekenmolen biedt nog meer Thuiszorg op maat Uit het Zakenhart van... Gezond en fit bij Vera Wisse Helende kracht van massage dé Weekkrant De Faam Het Werkplein is geopend Winterfeest bij Eva Kato Grote winterverkoop Woensdag 21 november 2007 - Pagina 48 .y Mortiereboulevard groeit Willy de Heer en Lisette de Rave, foto: leon janssens Diëtiste Vera Wisse, foto: leon janssens VLISSINGEN - Advies Be middeling Thuiszorg Zee land (ABTZ) heeft een nieu we vestiging geopend op Industrieweg 1. Directeur Lisette de Rave: "Onze ves tiging Goes had al klanten uit Walcheren en dat nam alleen maar toe. Wij staan voor een zeer persoonlijke benadering van de klant en zijn sterk gericht op aan eengesloten zorg." Vesti gingsmanager Vlissingen is Willy de Heer: "Wie thuis zorg nodig heeft kan met ons contact opnemen." ABTZ werkt met kleine teams en steeds dezelfde personen. Iedere thuiszorg- wens wordt zoveel mogelijk bereikbaar gemaakt. Tele foonnummer: 0113- VLISSINGEN - Ooit gewe ten dat u fit kunt worden, zijn én blijven door gezond te eten? Bij Vera Wisse, ge diplomeerd diëtiste en sportdiëtist, met een eigen praktijk in het Achmëa He alth Spa Center, Baskens- burgplein 2, kunt u terecht voor persoonlijke adviezen over (gezond) eten en voe ding. Vera Wisse:Ik werk onafhankelijk van Achmea en alleen op afspraak." Met verwijzing van de huisarts wordt het bezoek aan de diëtist door de zorgverzeke raar vergoed. Informatie: www.wissedietist.nl tele foon: 06-24110600 Marcel Vis in Maras Massage Praktijk, foto: leon janssens MIDDELBURG - Maras Massage Praktijk, Prinsen laan 61, is in juni door Mar cel Vis gestart: "Een gezon de geest in een gezond li chaam. Lichaam en geest zijn onlosmakelijk aan el kaar verbonden. Stress op het werk, dagelijkse zorgen, ongezonde voeding maken dat we ons soms niet goed voelen. Wij proberen daar wat aan te doen. De helen de kracht van massage is een wetenschappelijk weerlegd feil." Ontspan- nings-, zwangerschaps- en sportmassage, cellulite be handeling, Hot Stone mas sage, infrarood cabine, al lemaal mogelijk. Ook aan huis. Alleen op afspraak via: 06-14039921 of 0118- 417907. door leon janssens MIDDELBURG - Het Werk plein Walcheren is afgelopen vrijdag aan de Kanaalweg 3 in Middelburg geopend. Werkplein Walcheren is de naam van het bedrijfsverza melgebouw in het Stadskan toor. Hier zijn de gezamenlij ke dienstverlening van het CWI, UWV en de Sociale Dienst Walcheren onderge bracht. Hun motto is Samen werken aan werk. SDW, CWI en UWV willen werkgevers en werknemers nog beter van dienst zijn. Werkplein Wal cheren moet de plek zijn voor iedereen die werk biedt en werk zoekt. Maar ook voor wie werk nog een stap te ver is, of om andere redenen on dersteuning nodig heeft. door bo van scheyen MIDDELBURG - Woonbou levard de Mortiere breidt uit. Het Consortium Mor tiere is vorige maand be gonnen met de bouw van het nieuwe winkelcomplex. In het voorjaar van 2008 moet de bouw afgerond zijn. Er is plaats voor zes nieuwe be drijven. De ondernemers die zich al gevestigd hebben op de woonboulevard juichen dit al leen maai- toe. Het woonwinke- len wordt nog completer. Er ko men zes nieuwe units, vijf daar van zijn reeds ingevuld. De nieuwe winkels zijn Bruynzeel Keukens, de Keukenconcur rent, Grando Keukens, Mande- makers Keukens - voor het eerst in Zeeland- en twee formules van Beter Bed. De keuze voor de consument is divers. Op de Woonboulevard in Middelburg kun je terecht voor alles om het huis mee in te richten of aan te kleden. Zo zijn er twee doe-het- zelf winkels, een aantal meubel zaken, Tuincentrum Groenrijk en Media' Markt. Deze elektro nicagigant vestigde zich onge veer twee jaar geleden in Mid delburg en heeft tot op vandaag nog geen seconde spijt van die beslissing. Verkoopleider Jaco van de Ridder zegt zelfs: "We voelen ons hier als een vis in het water", met een knipoog naar het vele water in Zeeland. "De woonboulevard is een prachti ge locatie. Het concept wonen en werken is prachtig. De diver- De woonboulevard Mortiere wordt nog mooier, foto: jaap wolterbeek siteit is zeer gunstig en hoe completer het aanbod, hoe be ter en groter de regionale func tie wordt". Ook Michel Bleijen- bergh, één van de directeuren van Groenrijk beaamt dat de lo catie in één woord fantastisch is. Hij zegt: "Weggaan uit Vliss ingen was een hele goede be slissing, 2,5 jaar geleden. Samen met de collega-ondernemers trekken we behoorlijk veel klan ten. Met de komst van de nieu we bedrijven wordt het plaatje conipleet. Alles voor wonen on der'handbereik." Het complex wordt gebouwd in hoefijzer- vorm. Woonboulevard de Mor tiere heeft negenhonderd par keerplaatsen en die zijn gratis. Elke twintig minuten rijdt er een bus van en naar de binnenstad van Middelburg. De gemeente hoopt dat nog meer mensen die in de binnenstad werken hun auto op het Mortiereterrein par keren en gebruik zullen maken van de pendeldienst. De rit duurt maar negen minuten. Voor de ondernemingen is zo veel parkeerruimte alleen maar gunstig, mensen kunnen me teen hun gekochte waar inladen zonder te veel te sjouwen. door leon janssens KOUDEKERKE - In het wondermooie kerstdecor dat Intratuin in deze tijd biedt waren er twee jubilea te vieren. Kees Brasser (55) was veertig jaar in dienst en zijn collega Ben van de Waart (59) dertig jaar. to in Grijpskerke is het maar drie dagen winter. Maar dat feest wordt dan ook uitbun dig gevierd met hun gehele winkel in winterstijl. "We ver kopen allerlei gezellige en sfeervolle dingen voor in huis, zoals windlichten, kran sen, brocante en veel zelfge maakte dingen", vertelt Eva. Het Winterfeest is op donder dag 22 en vrijdag 23 novem ber van 10.00 tqt 21.00 uur en zaterdag 24 november van 10.00 tot 13.00 uur. De winkel is te vinden aan de Middel- burgseweg 42. AAGTEKERKE - Stichting Hulp aan Roemenië houdt op 23 november een grote win terverkoop. Er worden riet, rotan, aardewerk, speelgoed, kaarten, cd's en nog vele an dere dingen verkocht. Het is in verenigingsgebouw Amici- tia van 13.30 tot 16.00 uur. De opbrengst is bestemd voor de bouw van tunnelkassen in Pauclusa, een arm platte landsdorpje in Roemenië. MEUSKERKE - De Boe kenmolen, Molenweg 2, in Meliskerke is uitgebreid door er een stuk aan te bouwen. Eigenaar Willy Wouters: "Voor een betere indeling in de win kel en voor meer licht. Het toont nu veel beter en alles is overzichtelijker opgesteld. De tweedehands boeken zijn nu op de eerste verdieping te vin den." De Boekenmolen be staat negen jaar en heeft boe ken in alle genre's en daarbij een grote uitzoek in christelijke boeken. Streekboeken met een Zeeuws karakter, wenskaarten, Willy Wouters in de uitgebreide Boekenmolen, foto: jeon janssens kinderboeken, gezelschaps spelletjes, én voor 2008, agen da's en kalenders. Telefoon nummer: 0118-562341. Kees ging in 1967 vanaf school bij 'opa' Joziasse op de groente kwekerij aan de slag en is al die jaren met de groei van het be drijf meegegaan: "Van een bos je radijs tot het huidige grote as sortiment van Intratuin." Ben maakte de opkomst van de tuincentra mee, Tuincentrum Moesbos werd Intratuin Kou- Kees Brasser (links) en Ben van de Waart, foto: leon janssens dekerke. Beiden werken er op "Dat gaat vanzelf. We hebben de hydro afdeling. Hoe werken fijne collega's en het is leuk jullie zo lang bij één bedrijf? werk om te doen."

de Faam | 2007 | | pagina 48