feest met aroline 'n Gemaskerd nieuwjaar! FOTOKERSTKAARTEN SPRINT NL al vanaf 0,23 dé Weekkrant De Faam Feesten mag van ontwerpster Caroline best wat meer relaxed. Ze speelt daar op in door uitgebreide combineermogelijkheden te bieden. Zodat je voor of achteraf nog dagelijks plezier kunt hebben van je exclusieve feestoutfit. Een chique top combineren met skinny jeans bij voorbeeld en je kunt je met succes overal vertonen. Natuurlijk mag groot gala ook maar als je dat twee- of driedelig aanpakt heb je drie feestoutfits voor eigenlijk maar de prijs van één. Ook voor een wintervakantie in de zon voorziet Caroline in allerlei mogelijk heden. Meer zien? Kijk dan op www.caroline- biss.com Iedere werkdag na 16:00 en 17:00 uur Bassie en de reis van de Zwarte Piet DE LEUKSTE FOTO - I D E E E N WI N K E L S maak zelf snel op www.sprintphoto.nl Woensdag 21 november 2007 - Pagina 43 WGGGNGR huis-aan-huiskranten En dé Weekkrant mag maar liefst tien kaarten wegge ven. Dus wil je je negen beste vrienden uitnodigen voor het hotste feest van het jaar, stuur dan voor 15 decem ber een e-mail naar red.be- velander@whk.wegener.nl (of per post naar dé Week krant, postbus 5,4460 AA in Goes) en vertel waarom uit gerekend jij deze party niet wil missen! De redactie kiest de grap pigste, ontroerendste of origineelste inzender, die wordt beloond met tien kaartjes. Hardstyle Het wordt het grootste in- Ook zin in 'n giga-feest met negen vrienden? Doe mee en nodig je vriendenkring uit voor de New Years Eve party. door dance event wat Goes ooit heeft gekend, met een house- én een hardstyle- area en gaat door (jawel!) tot 7:00 uur. Op het programma de klin kende namen van populai re dj's als Technoboy, Ben ny Rodrigues (foto), Chuc- kie, Gizmo, Ruthless en Laidback Luke. Voorverkoop Kaarten kosten in de voor verkoop vijfendertig euro. Ze zijn verkrijgbaar via www.ticketmaster.nl. Wacht trouwens niet te lang, want deze tickets zijn hot! Meer informatie over feest en voorverkoop is na te lezen op www.mas- queradenye.nl. aanleiding om eens lek ker te feesten met vrien? den. Dit jaar kan dat nergens in Nederland zo uitgebreid als in de Goe- se Zeelandhallen. Top- dj's draaien op het grootste indoor dance- feest dat Goes ooit mee maakte. Ls r" y" .-o* Zondag Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag 18.00 18.00 18.00 18.00 18,00 18.00 18.00 Vandaag: Vandaag Vandaag Vandaag Vandaag Vandaag LIJF-stijl De Week Zeeuwse Zeeuwse Zeeuwse Zeeuwse Zeeuwse Magazine Weekoverzicht actualiteiten. actualiteiten. actualiteiten. actualiteiten. actualiteiten. Wonen, van het schoonheid en dagelijkse 18.10 18.10 18.10 18.10 18.10 trends. Alles actualiteite Automissie Maximaal Wonen in Automissie Cine City op het gebeid programma. programma Anders Zeeland programma Filmspot van lifestyle waarin alles Programma Woonmaga- waarin alles Filmprogram komt in dit 18.13 wordt verteld waarin Zeeuw zine waarin wordt verteld ma met programma Maximaal over auto's en se vrouwen Escho over auto's en Jac Goderie. aan bod. Anders waarin de een complete Tanihatu alles waarin de Programma autoliefhebber make-over over wonen in autoliefhebber 18.30 waarin Zeeuw aan bod komt. ondergaan. Zeeland aan bod komt. Wonen in se vrouwen belicht. Zeeland een complete Woonmaga- make-over 18.22 18.28 18.25 18.22 zine Escha 18.15 ondergaan. Watersport LIJF-stijl Onder de Top Speed Tanihatu. Top Speed land Magazine Kap Martin Utberg Martin Utberg Watersport Alles op het gaat op zoek gaat op zoek 18.31 programma gebeid van naar alles wat 19.10 naar alles wat Onder de met o.a. aan lifestyle komt met snelheid Hart voor met snelheid Kap dacht voor in dit te maken Muziek te maken vaarroutes en programma heeft. muziek van heeft. andere water aan bod. eigen bodem. sportzaken. 18.41 18.43 18.43 18.35 18.40 18.40 18.35 Kabelkrant Kabelkrant Kabelkrant Kabelkrant Kabelkrant Kabelkrant Kabelkrant AFDRUKSERVICE wens-, jubileum-, bruiloft- en geboortekaar ten Digitale albums/lijsten Foto's op posters en canvas Foto's'op mousepads, shirts, mokken etc. Geheugenkaarten altijd de laagste prijs Wenskaarten Pasfoto's met acceptatiegarantie Direct-klaar foto's ook van mobieltjes Foto's online bestellen IDEEËNWINKEL Middelburg Goes Bergen op Zoom Roosendaal Etten-Leur

de Faam | 2007 | | pagina 43