Kleding waar een Hollywoodster jaloers op is De blokkendoos voorbij Eerste Engelse les voor kleuters Op een avond de hele wereld over /Vip 3 LU LU De Faam Als sinds 1955 is Nijntje de grootste kinderster. Elke gene ratie weer groeit op met de even vrolijke als eigenwijze Nijntje. Van simpel getekend fi guurtje naar een wereldwijd icoon. Al 52 jaar oud maar nog steeds even jong, verwarmt Nijntje de harten van miljoe nen kinderen over de hele we reld. Rubo Toys komt met een tweetal producten die het schattige konijntje nog dichter bij brengen. Naast speciale badfluitjes wordt verder gebor duurd op een van de populair ste Nijntjesboeken: 'Nijntje in de dierentuin'. Na de speelfiguren van 'Nijntje en vriendjes' is nu de hele bees tenboel aan de beurt. Eigenlijk een aanvulling dus, maar zo uitgebreid dat enkel deze speel- set al garant staat voor dagen speelplezier. Alle dieren zoals de giraffe en zebra zijn aanwe- Woensdag 21 november 2007 - Pagina 36 zig en kunnen echt bewegen. Omdat Nijntje niet mag ontbre ken heeft elke speelset een ex tra Nijntjefiguur in de doos. «C MUSIC PLAUED Helemaal zelf een RC wagen bouwen en nog pimpen ook? Meccano speelt in op de nieuwste trend en komt met echte custo mized RC scheurbolides; Tuning RC Hook Up MP3 Trendy neonlichten onder de wagen, echt werkende knipperlichten, brullende mo- FLASHING GLOWING NEON HEADLIGHTS r<>a1 chass's bottom nght fiber opties headlights tor en scheurende banden maken deze RC wagen het perfecte speelgoed voor de jon ge monteur. Maar vooral de MP3-aanslui- ting maakt deze bolide wel heel speciaal! Favoriete muziek klinkt voortaan uit je RC wagen, die daarmee als hoogwaardige ge luidsspeaker gezien mag worden. SOUND EFFECTS screeching tires and roaring engine Geheel vervaardigd met Flex metaal staat de Meccano Tuning serie garant voor een krachtige uitstraling. Even uitgekeken op de auto? Sleutel dan gewoon een ander in elkaar, want met de inhoud zijn er maar liefst 3 stoere modellen te bouwen! Zie www.meccano-toys.nl. Meisjes hebben al op jonge leeftijd een scherp gevoel voor mode. Kettinkjes, kralen en armbanden zijn de be ginselen. SES gaat een stapje verder en geeft meiden van pak weg 8 tot 12 jaar de kans hun eigen kleding te pimpen met de Fashion Decorator en sieraden te maken met de Bead-O-Matic. Met maar liefst 180 siersteentjes en een speciale tang, wordt nu de gehele kledingkast gepimpt. Want met de Fashion Decorator van SES (genomineerd Speelgoed van het Jaar 2007, categorie 8 -12 jaar) is dat waar het op aan komt. En maak daarnaast je out fit compleet met je eigen ontworpen sieraad, gemaakt met de Bead-O-Matic. Niet langer gaat het om wie de duurste J kleding heeft, maar om het I meeste gevoel voor mode. En I eigenlijk draait het daar toch f allemaal om? Informatie via tel. (053) 428 36 66. Alles wat nieuw is, is terug te vinden op www.rubotoys.nl. Spelen met blokken saai? Niet met BRIC KERS! Dit uitdagende constructiespeel goed in hout levert elke keer opnieuw verrassend realistisch resultaat. Werd Denemarken groot om z'n Lego, Nederland groeit door BRICKERS! Racewagens, kastelen, een molen.ze ogen echt, ze werken echt en er mag mee gespeeld worden! Omdat er bij de bouw van de mooiste (fantasie) modellen nogal wat inzicht en denkwerk aan te pas komt, blijft BRICKERS kicken voor al le jongens en meisjes van 4 tot 80 jaar. De Royalset wordt ge leverd in een fraaie houten kist, waar ook de inhoud van de vervolgdozen in past. En misschien is BRICKERS daarom ook wel zo leuk; het complete systeem reist mee met de bouwer. Of die nu uit logeren, op vakantie of naar een vriendje gaat. Zie verder www.brickers.nl. De Weekkrant speelt voor Sinterklaas met heel veel prijzen voor de lezers. K; Met bijna 3000 euro aan iy cadeaus in de zak, kun- I nen heel wat jonge en minder jonge lezers blij f/ worden gemaakt. Stel een eigen verlanglijst sa men uit de cadeaus op deze pagina en mail die ir extra@whk.wegener.nl onder vermelding van Sin terklaasactie. Een ouder- f wetse briefkaart) sturen mag ook. Zend deze naar Postbus 1980, 3000 BZ Rotterdam. Vergeet de adresgegevens niet. Winnaars krijgen hun cadeau thuis- De wereldtaal van vandaag - is Engels. Muziek, film, in-H JJjp temet en tv brengen deü Engelse taal in de huiska mer. Tweetalig onderwijs wordt in toenemende mate standaard. Voor leergierige kleuters en natuurlijke voorlopertjes ligt de eerste speelse methode om Engels te leren in de winkel. Kleurrijke boeken, vrolijke dvd's, muziek en systeemkaarten zorgen ervoor dat Engels leren echt leuk is. Het concept van Hooked on Eng lish bestaat uit boeken in combinatie met dvd's. Aan de hand van ge luid, beeld en allerhande andere activiteiten leren kinderen Engels spreken. Ander uitgewogen aspect is de hoeveelheid kennis die de kinderen per hoofdstuk krijgen aangeboden. Uitdagend en haalbaar tegelijk. Eigenlijk is spelen ook niets anders dan ontwikkelen. Hooked on English is een programma op negen niveaus met inter actieve dvd's, audio-cd's, systeemkaarten, muziek en kleurrijke werk- en verhalenboeken. Totaal zijn er 46 lessen die zijn verdeeld over negen onderdelen. Elke les duurt 20 tot 25 minuten inclusief doe-activiteiten. Gemiddeld bestrijkt het totaalprogramma 4 tot 5 maanden bij het 2 tot 3 keer per week bezig zijn met een les. Alles hierover op www.hop.com. Kinderen houden van lekker kliederen. Krijten, tekenen, stempelen gewoon lekker creatief zijn. Fisher Price komt met een oplossing waardoor kinderen het liefst de hele dag in bad zouden zitten; zeepkrijt voor kunstwerken in bad. Speciale zeepkrijtjes, diertjes en stempels, makkelijk afwas- baar en speciaal ontwikkeld voor in bad. Nu kan de jeugdi ge kunstenaar dus overal zijn of haar kunsten vertonen. Van kleurplaten tot inkleurbare washandjes tot aan het onder stempelen van elkaar. Badpret heeft een nieuwe invulling. Informatie op www.jokerag.com. Per vliegtuig de hele wereld t over reizen, op zoek naar de mooiste plekken die er bestaan, wie wil dat niet? University Games maakt dit mogelijk met het avontuurlijke bordspel, gebaseerd op de bestseller op het gebied van reisboeken 1000 Plekken Die Je Echt Gezien Moet Hebben In dit familiespel reis je over verschillende continenten op de wereldkaart en probeer je als eerste weer terug op je startpunt te komen. Om te bewijzen dat je op de plaats van bestemming bent aangekomen, verstuur je ansichtkaarten met een foto. Zo zien ook je medereizigers hoe die prachti ge bestemmingen eruit zien èn ze krijgen er achtergrondin formatie over. Zoals het in een goed spel hoort, kun je je me dereizigers helpen, maar natuurlijk ook dwarszitten! Meer informatie op www.universitygames.nl.

de Faam | 2007 | | pagina 36