Geld met lesje geduld Techniek I achter een hekje Doe eens gek en ga eens hoppen... dé Weekkrant De Faam MIDDELBURG I VEERE burg" m Woensdag 21 november 2007 - Pagina 31 Vervolg van pagina 30. Desgewenst wordt er door de afdeling Vergunningverlening en Handhaving een mondelinge toelichting gegeven op de voornoemde stukken. De belang hebbende die het niet eens is met de verleende vrijstelling ten behoeve van hét uitvoeren van net desbetreffende bouwplan kan vanaf 23 november 2007 tot en met 3 januari 2008 een gemotiveerd bezwaarschrift indienen bij burgemeester en wethouders van Middelburg, Postbus 6000, 4330 LA Middelburg. De belanghebbende die het niet eens is met de overige gronden van voor- noemd(e) besfuitfen) komt gedurende laatstgenoemde periode een zelfde recht van bezwaar toe. Het bezwaarschrift dient ondertekend te zijn en ten minste het volgende te bevatten: naam en adres van de indie ner, de dagtekening, omschrijving van het besluit waartegen bezwaar wordt gemaakt en de gronden van het bezwaar. Degene die een bezwaarschrift heeft ingediend en tevens van mening is dat de betrokken spoed dat vereist, kan ook een voorlopige voorziening vra gen aan de Voorzieningenrechter bij de Rechtbank Middelburg, sector Bestuursrecht, Postbus 5015, 4330 KA Middelburg. Voor een dergelijk ver zoek is griffierecht verschuldigd. De volgende rijksmonumentenvergun ningen zijn verleend: Koudekerkseweg 131: intern ver bouwen en onderhoud exterieur. Vlasmarkt 13-15: ged. verbouwen bestaand horecapand met bovenwo ning tot horecapand met een bijeen komstfunctie. De vergunningen en alle relevante stuk ken liggen gedurende zes weken, van 22 november 2007 tot en met 2 janu ari 2008, elke werkdag tijdens kantoo ruren ter inzage bij de vakbalie van de dienst Ruimte, Kanaalwea 3. Desge wenst wordt er door ae afdeling Vergunningverlening en Handhaving een mondelinge toelichting gegeven op de voornoemde stukken. De belanghebbende die tegen het ont werpbesluit een zienswijze heeft inge diend (alsmede degene die redelijker wijs niet verweten kan worden geen zienswijze te hebben ingediend) kan vanaf 23 november 2007 tot en met 3 januari 2008 een gemotiveerd beroep schrift indienen oij de Rechtbank Middelburg, sector Bestuursrecht, Post bus 5015, 4330 KA Middelburg. Degene die een beroepschrift heeft ingediend en tevens van mening is dat de betrokken spoed dat vereist, kan ook een voorlopige voorziening vra gen aan de Voorzieningenrechter bij ae Rechtbank Middelburg. Voor een dergelijk verzoek is griffierecht ver schuldigd. ONTWERPBESLUITEN WAARTE GEN GEEN ZIENSWUZEN ZIJN INGEDIEND Burgemeester en wethouders van Middelburg maken bekend dat inzake de onderstaande ontwerpbesluiten binnen de termijn van ter inzage leg ging geen zienswijzen naar voren zijn gebracht: Koudekerkseweg 131: verlenen van vergunning op grond van de Monumentenwet 1988 voor intern verbouwen kantoorgebouw tot onder wijsgebouw. Vlasmarkt 13-15: verlenen van ver gunning op grond van de Monumen tenwet 1988 voor gedeeltelijk ver bouwen bestaand horecapand met bovenwoning tot horecapand met bijeenkomstfunctie. Howlin' Wolfstraat 3: verlenen van vrijstelling op grond van artikel 19, derde licTvan de Wet op de ruimtelijke ordening voor realiseren garage. Kinderdijk 68-70: verlenen van vrij stelling op grond van artikel 19, derdelid van de Wet op de ruimtelijke ordening voor gedeeltelijk verbouwen begane grond en achtergevel van woning/bedrijfspand tot woning met kantoor, oprichten garage/berging en vernieuwen stoep. Nieuwe Haven ong.: verlenen van vrijstelling op grond van artikel 19, derde lidvan de Wet op de ruimtelijke ordening voor plaatsen ondergrondse afvalcontainer. Steendiep 6, Arnemuiden: verlenen van vrijstelling op grond van artikel 19, derde lid van de Wet op de ruim telijke ordening voor oprichten schuur. ONTWERP MONUMENTENVER GUNNING Gedurende zes weken, van 22 novem ber 2007 tot en met 2 januari 2008 ligt bij de vakbalie van de dienst Ruimte het ontwerp van een vergunning op grond van de Monumentenwet 1988 ter inza ge voor: Langeviele 63: voor gedeeltelijk ver anderen kozijn in voorgevel op begane grond. Voor mondelinge zienswijze telefoon nummer 67 52 27. Nieuwstraat 17: voor herstellen bestaande gevelstucwerk en tuinmuur en schilderen van deuren en kozij nen. Voor mondelinge zienswijze telefoon nummer 67 52 79. Gedurende genoemde termijn kan een ieder schriftelijk of mondeling zijn/haar zienswijze omtrent de ontwerpbesluiten kenbaar maken bij het college van bur gemeester en wethouders van Middel burg, Postbus 6000, 4330 LA Middel- Voor het geven van een mondelinge zienswijze oinnen de genoemde perio de is het noodzakelijk tijdig vooraf een afspraak te maken op het aangegeven telefoonnummer. Belanghebbenden lopen het risico niet- ontvankelijk te worden verklaard in hun bezwaren bij het verantwoordelijk bestuursorgaan en/of in beroep bij de administratieve rechter als redelijkerwijs aan hen kan worden verweten dat zij tegen het ontwerpbesluit geen zienswij- i i i i i i V i zen als bedoeld in artikel 3:15 van de Algemene wet bestuursrecht naar voren hebben gebracht. VRIJSTELLINGSPROCEDURE EX ARTIKEL 19, LID 3 WRO Burgemeester en wethouders van Middelburg maken bekend dat zij voornemens zijn met toepassing van artikel 19, lid 3, van de Wet op de ruimtelijke ordening vrijstelling te verle nen van: het bestemmingsplan "Oranjeplaat West" ten behoeve van Oran|eplaat 19, Arnemuiden: voor het realiseren van een schuur/garage. Voor mondelinge zienswijze, telefoon nummer 67 52 84. Het ontwerp-vrijstellingsbesluit met de relevante stukken ligt gedurende zes weken, van 22 november 2007 tot en met 2 januari 2008, ter inzage bij de vakbalie van de dienst Ruimte, Kanaal- weg 3. Gedurende genoemde termijn kan een ieder schriftelijk of mondeling zijn/ haar zienswijze omtrent het ontwerp besluit kenbaar maken bij het college van burgemeester en wethouders van Middelburg, Postbus 6000, 4330 IA Middelburg. Voor het geven van een mondelinge zienswijzebinnen de genoemde perio de is het noodzakelijk tijdig vooraf een afspraak te maken op het aangegeven telefoonnummer. Belanghebbenden lopen het risico niet- ontvankelijk te worden verklaard in hun bezwaren bij het verantwoordelijk bestuursorgaan en/of in beroep bij de administratieve rechter als redelijker wijs aan hen kan worden verweten dat zij tegen het ontwerpbesluit geen ziens wijzen als bedoeld in artikel 3:15 van de Algemene wet bestuursrecht naar voren nebben gebracht. Kijk voor meer informatie van de gemeente Middelburg op de gemeen telijke informatiepagina's elders in deze Faam, www.middelburg.nl en Maximaal Teletekst pagina 830. Of je nou stilletjes hoopt op een witte winter of afreist naar de sneeuw, deze Sno-Baller is een absolute must voor de echte lief hebber. Met de Sno-Baller maak je in een handomdraai perfecte sneeuwballen, zonder je handen koud en nat te maken. En in een sneeuwballengevecht sta je altijd sterk, want met de Sno-Baller kun je zo'n zestig sneeuwballen per minuut maken. Dat doet jouw tegenstander zónder Sno-Baller echt niet na! Kijk voor meer sneeuwvoorpret op www.plowhearth.com. Alle jockeys verzamelen! c,'e oud genoeg is om zich de I Skippybal te herinneren, voelt zich nu •misschien te oud voor de Horsey Hoppers. ^pompeifhoon0ebPT'°m de^e taC'op toch aan de kinderen over te laten. Meer weten? Hop dan snel naar www.iwantoneofthose.com Geld blijkt voor veel mensen leuker om te krijgen dan om te geven. Maar als ie mand echt alleen geld als cadeau wilt, kun je dit geld natuurlijk wel op een bijzon dere manier verpakken. Sterker nog, als je het in deze 'val' stopt, is geld geven zelfs leuk! De naam van deze constructie is 'Don't Count On It' en dat geeft al aan dat het niet zo eenvoudig is om het geld uit dit houten puzzeltje te krijgen. Hier is de ontvanger dus wel eventjes zoet mee. De kans is natuurlijk wel groot dat je 'm op enig moment als cadeau terugkrijgt, want als het eenmaal gelukt is om de puzzel te kraken, kan de 'Don't Count On It' gewoon weer opnieuw gebruikt worden... Meer weten? Kijk dan op www.firebox.com. Heerlijk, al die techniek die momenteel beschikbaar is. Alleen zit die techniek ook vaak vast aan een snoer en dan wordt het me teen al een stuk minder heerlijk. Al die draden door de kamer is immers een storend gezicht. Ook ontwerper Karl Zahn was niet tevreden met de huidige oplos singen voor al dat draadwerk en kwam uiteindelijk op het idee van 'The Picket Fence'. Kleine panelen die je eenvoudig tegen de plinten plakt, waardoor er een hekwerk ontstaat. De draden kun nen er onzichtbaar achter verwerkt worden en er is ruimte om het snoer op iedere gewenste plek tevoorschijn te laten komen. Op www.oboiler.com is meer informatie te vinden.

de Faam | 2007 | | pagina 31