Internationale Tattoo Conventie in Middelburg 199 Nieuwe prof ronde «nfomiatieavond Delta Tour Zeeland STUNT! 3 PAKKEN! I EXTRA WEEKENDVOORDEEL! ALLEEN GELDIG VAN DONDERDAG T/M ZONDAG f Id. Faam Chocolade bavarois vlaai Taksi SUPERMARKTEN mrjoh, tUu dAtj w-oer... kbeste SUPERMARKT Entrecöte of rib eye Douwe Egberts Aroma Rood door merian kwakkelaar MIDDELBURG - In Best Western Hotel Ameville in Middelburg wordt op zon dag 25 november de derde Tattoo Conventie gehou den. Er zijn dit jaar vijftig tattoo-, sieraden- en kle- dingstands. De conventie wordt georganiseerd door Sergei Troubatch "en Andy Spaan van Tattoo Ser in Vlissingen. Sergei: "Het is een internationaal evene ment voor tatoeëerders en mensen die geïnteresseerd zijn in tatoeages. Er zijn professionele tatoeëerders aanwezig uit Nederland, Duitsland, Engeland en Amerika." Andy vult aan dat mensen uitgebreid geïnformeerd worden over tatoeages en kunnen zien hoe een tatoeage wordt ge zet. Tijdens de conventie wordt er een tattoowed'- strijd gehouden. Er wordt dan bepaald wie de beste tatoeage zet in de catego rieën Tribal, Black White, Colour en Best of Day. De winnaars van de eerste drie categorieën worden be loond met een eerste, tweede of derde prijs. De winnaar in de categorie Best of Day krijgt een reis naar Amerika voor. twee personen aangeboden. An dy: "De verdeling van alle prijzen worden door de ta toeëerders en de klanten zelf bepaald." Tevens is er een optreden van de twaalfkoppige band Boaz Black the Soul Patrol, die klassiekers uit de Motown periode zal spelen. Ook is er aan kinderen gedacht. Zo kunnen ze kunnen zich laten schminken of een neptattoo laten aanbren gen. Het evenement is van 12.00 tot 20.00 uur. De en tree is 8 euro en voor kin deren tot twaalf jaar gratis. Informatie: www.tat- tooser.nl. Eerbetoon paus voor Vlissi door peter vrancken VLISSINGEN - Voor Addy Laarman-Steenbakker was de gang naar de Onze Lieve Vrouwekerk in Vlissingen zondag een wel heel bij zondere. Ze ging naar de kerk om mee te zingen met het Ceciliakoor, dat op die dag zijn zestigjarig bestaan vierde, maar kreeg aan het einde van de eucharistie- viering van pastor drs. Paul de Maat de hoogste pauselijk onderscheiding (Pro Ecclesia et Pontifici) opgespeld. De Oost-Sou- burgse kreeg de pauselijke onderscheiding voor een groot aantal langdurige werkzaamheden. Niet al leen voor de kerk, maar ook voor de samenleving. Zo zingt ze al een halve eeuw voor het Ceciliakoor en was gedurende nage noeg dezelfde periode be stuurslid en bibliotheca resse van dat koor. Voorts was ze lid van de cantor- groep en ook jaren actief als lektor, eerst in de Marti- nuskerk in Souburg en na de kerkelijke fusie in de Onze Lieve Vrouwekerk in Vlissingen. Daarnaast is zij een aantal jaren huishoud- Onderscheiding voor Addy Laarman, foto: izaak verkeste. ster geweest van de voor malige pastoor Van de Riet, mentrix in het voormalige Sint Josephziekenhuis en lid van de bouwcommissie van de Francisschool. Van die school was Addy Laar man-Steenbakker ook ja renlang voorzitter van de oudercommissie. Veel Vlis- singers kennen haar ook van haar tomeloze hulp vaardigheid. „Ondanks zorgen binnen haar gezin staat ze, als het maar enigs zins mogelijk is, voor ieder een klaar", vertelde pastor De Maat. Bij het altaar stond de onderscheidene er beduusd bij. „Nee, dit had ik nooit verwacht", luidde haar reactie. GOES - Er komt een nieuwe Zeeuwse prof ronde ondier de naam Delta Tour Zeeland, een driedaagse wielerwed strijd die door heel de provincie voert. Delta Profronde en OZ Wie lerweekend hebben samen één groot comité gevormd met als doelstelling een am bitieuze meerdaagse wie lerkoers van topklasse te or ganiseren. Het programma voor 2008 staat al vast en begint op vrijdag 13 juni in Hulst met een korte tijdrit. Zaterdag 14 juni wordt het parcours gevolgd van de voormalige Delta Profron de. De coureurs komen in Middelburg aan de start en de finish is in Goes. De slot dag zondag 15 juni een zware etappe a la Paris - Roubaix over kasseistroken in West-Zeeuws-Vlaande- ren. Bij de presentatie van Delta Tour Zeeland tekend Delta NV een contract als hoofsponsor. Adrie van der Poel is, na Rini Wagtmans, de nieuwe koersdirecteur. Op de UCI- kalender staat de Delta Tour op een gun stige datum maar moet wel concurrentie dulden van de Ronde van Zwitserland en de Dauphiné Liberé. De or ganisatie wil mogelijkhe den benutten om bekende wielerploegen zoals Quick Step, Predictor-Lotto, Ra bobank, CSC naar de koers te krijgen. VLISSINGEN - De verdie ping van de vaargeul van de Westerschelde is onderdeel van een gezamenlijk initia tief van de Nederlandse en Vlaamse overheid om de toegang tot de haven van Antwerpen te verbeteren. Nederland en Vlaanderen werken samen aan een duurzame toekomst voor het Schelde-estuarium. De riviermond is de entree naar de Scheldehavens, die voor beide landen belangrijk zijn. De inspraakperiode voor de verdieping van twaalf ondiepe plekken in de vaargeulloopt tot en met 27 december. Op 27 no vember is er een informa tieavond in het Arsenaal- theater. Aanvang 19.00 uur. .'oige.rui,iigip'itH,<fi' V. A I.49 alle smaken 3 pakken a 1.5 liter 2*55 c Ba GRATIS 0800-2353683 EM-TÉ KLANTENSERVICE EM-TÉ Middelburg, Johan van Reigerbergstraat 11. Middelburg, Vrijlandstraat 51. week 47. Prijzen en aanbiedingen zijn geldig van donderdag 22 november t/m zondag 25 november 2007. o. Prijswijzigingen, drukfouten en uitverkocht voorbehouden. Alleen verkoop aan particulieren. Aan personen jonger dan 16 jaar wordt geen alcoholhoudende drank verkocht, o Kijk voor meer informatie op www.em-te.nl WEEKENDKNALLERS! per 500 gram snelfilter of bonen pak 250 gram

de Faam | 2007 | | pagina 21