KLANTEN GOLFF NAAK DOLFINARIUM RAKDEKWUK AI Officiële Mededelingen milieu Golff en het Dolfinariumi, een spetterend stel. de Weekkrant De Faam Winnaars van de Rob vrijkaartjes 70 klanten van de Golff Supermarkten uit Koudekerke en Vlissingen gaan op kosten van Golff naar het Dolfinarium Harderwijk. 70 klanten hebben 4 vrijkaartjes gekregen om GRATIS in de maand december naar het Dolfinarium in Harderwijk te gaan dat speciaal voor de Golff Supermarkten is afgehuurd. De klanten van Golff konden sparen voor Dolfinarium Spetters en meedingen naar GRATIS kaartjes voor het Dolfinarium. Ook de creativiteit van de kleine klant werd beloond; door het maken van een kijkdoos over het Dolfinarium werd ook kans gemaakt op GRATIS vrijkaartjes. van de Provincie Zeeland Wouter Bos speelt mee in Kapitein Rob Provincie Zeeland Informatie over het provinciaal bestuur, zoaIs AbdijNieuws, vindt u op www.zeeland.nl •-?n wwr» r? Woensdag 21 november 2007 - Pagina 17 Veel inzenders voor de vrijkaartjes vonden de naam van de Zeeuwse presentatrice moeilijk. Katja Schuurman, Miranda Slabber, Carolijn Lilipaly en Ricky Koole werden gegokt. De goe de oplossing is natuurlijk EschaTanihatu, presentatrice van on der meer Maximaal TV. VLISSINGEN - Als Minister van financiën lonkt het acteeravon- tuur waarschijnlijk, want nadat minister Zalm al eerder zijn filmdebuut maakte volgt minister Wouter Bos hem nu op. In Kapitein Rob En Het Geheim Van Professor Lupardi maakt Wouter Bos zijn acteerdebuut. De functie is overigens een ander debuut, want de politicus speelt de rol van minister-president in de film. GOES - In De Faam van vorige week stond een paginagrote aankondi ging van de film Kapi tein Rob en het geheim van professor Lupardi. Uw lo-ant mocht in sa menwerking met bio scoop Cine City hon derd vrijkaartjes wegge ven aan haar lezers. De ze zijn verstuurd aan: Domburg: Pim Anne- Fleur vd Ent. Westkapelle: Demi van Vaardegem. Me- liskerke: Mariska Bom- meljé. Oostkapelle: Ruth Roose en A. Roose. Kamper land: Rinus Annemarie Verburg. Koudekerke: Petra Jeronimus. Middelburg: Jessica vd Berge; Caroline Bomhof; G. Boom; Wouter vd Buuse; P. Lenselink; P. van Loon; Loes Meijer; Ro nald Mijnsbergen Natha lie Groenewegen; Renaldo de Roos; Jamiro Tuankotta; Nienke van der Woude; Di- neke Davidse; Noury Ma llassen; Jacqueline Roose; R.M. Mesu; J. Reinhoudt; Karen Kroese; Roy Weeber; Victor en Jacqueline Schut te; Thomas en Robine Bom hof. Oost-Souburg: C. Hol- slag; Jesse van Splunder. Vlissingen: Johanna vd Akerboom; Vincent vd Broek; Riet Butz; M. de Jong; Merian de Graaf; G. Pen- narts; D. SchijfJeanet Sijn- stra; Levien Verboven; Han- nie Vergouwen; Jan de Vis ser; Marjan Edward van Zwam; Lisanne Berendsen; Laura van Gelder; Fam. Pennarts. Nw. St. Joos- land: Brigitte van Klinken Vergunning Natuurbeschermingswet 1998 NB.07.044 Gedeputeerde Staten van Zeeland delen mede dat zij in week 46 in het kader van artikel 16, eerste lid, van de Natuurbeschermingswet 1998 de vol gende vergunning heeft verleend. Voor het slopen van 4 kippenschuren, het plaatsen van een houten kooikerschuur en het graven van een poel in het Natura 2000-gebied Manteling van Walcheren nabij de eendenkooi Slikkenbosch is vergun ning verleend aan Staatsbosbeheer. Bezwaar De vergunning ligt 6 weken ter inzage bij de Directie Ruimte, Milieu en Water, Het Groene Woud 1, Middel burg, werkdagen van 8-17 uur en des gevraagd buiten kantooruren. Voor het inzien buiten kantooruren, monde linge toelichting en kopieën van ter inzage gelegde stukken kunt u zich wenden tot mevr. M. Pross (tel. 0118- 631988) of dhr. B. Bouwman (tel. 0118- 631795). Belanghebbenden kunnen tot 6 weken na bekendmaking van het besluit tot verlenen van de vergunning bezwaar tegen de vergunning indienen bij het college van Gedeputeerde Staten van Zeeland, Postbus 6001, 4330 LA Mid delburg Voor de goede orde wijzen wij erop dat het bezwaar niet de werking van het besluit schorst. Op grond van art. 8.81, lid 1 van de Algemene wet bestuursrecht kan de indiener van een bezwaarschrift bij de voorzitter van de Afdeling Bestuurs rechtspraak van de Raad van State een verzoek om een voorlopige voorziening indienen, indien - gelet op de be trokken belangen - onverwijlde spoed dit vereist. Vergunningen voor de Zeeuwse Reinigingsdienst B.V. Gedeputeerde Staten van Zeeland hebben aanvragen ontvangen van de Zeeuwse Reinigingsdienst B.V. te Ter- neuzen om vergunningen Wet milieu beheer en de Wet verontreiniging op pervlaktewateren voor het in werking hebben van een milieustraat gelegen aan de Waldammeweg 9 te Middel burg.De aanvragen worden op grond van de Wet milieubeheer gecoördi neerd behandeld. Gedeputeerde Sta ten en Waterschap Zeeuwse-Eilanden hebben de vergunningen verleend met voorschriften ter bescherming van het milieu. De vergunningen liggen van 22 no vember 2007 tot en met 2 januari 2008 ter inzage bij: de Directie ruimte, milieu en water, Het Groene Woud 1 te Middelburg op werkdagen van 8.00-17.00 uur en des gevraagd buiten kantooruren. Van 24 december 2007 tot en met 1 januari 2008 is de Directie ruimte, milieu en water gesloten en liggen de stukken, gedurende de openingstijden, ter inza ge bij het Zeeuws Documentatie centrum op de tweede verdieping in de .Zeeuwse Bibliotheek aan de Kou- steensedijk 7 te Middelburg; de gemeente Middelburg, dienst ruimte, afd. vergunningen en hand having, Kanaalweg 3 te Middel burg, op werkdagen van 8.00-15.30 uur en (na telefonische afspraak 0118-675000) op donderdagavond en; de receptie van het waterschap Zeeuwse Eilanden, Kanaalweg 1 te Middelburg, op werkdagen van 09.00-12.00 en 13.00- 16.00 uur en (na telefonische afspraak 0118- 621000) van 18.00-21.00 uur. Belanghebbenden die zienswijzen hebben ingediend over de ontwerp- vergunning(en), de adviseurs die ad vies uitgebracht hebben over de ont- werp-vergunning(en) en belangheb benden aan wie redelijkerwijs niet kan worden verweten geen zienswijzen te hebben ingediend over de ontwerp- vergunning(en) kunnen tot en met 3 januari 2008 tegen de vergun ning(en) beroep instellen bij de Afde ling bestuursrechtspraak van de Raad van State, Postbus 20019, 2500 EA 's-Gravenhage. De vergunningen treden op 4 januari 2008 in werking, tenzij overeenkom stig art. 36 van de Wet op de Raad van State, juncto art. 8.81 van de Al gemene wet bestuursrecht een ver zoek tot het treffen van een voorlopige voorziening is gedaan bij de Voorzitter van de Afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State. Voor het inzien buiten kantooruren, mondelinge toelichting en kopieën van ter inzage gelegde stukken kunt u zich wenden tot dhr. E. de Smidt, tel. (0118-631986.

de Faam | 2007 | | pagina 17