M 'n moeder zit goed 25% KORTING!!! "De Zeeuwse" Stoffen ZATERDAG 17 NOVEMBER NaturaSana o Overboord 01 18-448 448 AANKOMST SINTERKLAAS Stoffen v.a. 1,50 p.m. ARTSENPRAKTIJK RIETHOVEN dé Weekkrant De Faam Angelo is de geheime gitarist Anouk Sing in in Arnemuiden "Wat er ook gebeurt, er staat altijd iemand voor haar klaar. Ze heeft reuma en hartfalen, maar soms is het erger dan anders. Gisteren kon ze niet eens zelf een kopje thee zetten! Daarom is het zo fijn dat ze bij Stichting Werkt voor Ouderen zit. Daar krijgt ze precies de Thuiszorg die ze nodig heeft. Ze heeft nu professionele verzorging en verpleging, en ook een vaste hulp in het huishouden. Allemaal op maat. Ja, m'n moeder is bij hen echt in goede handen. En omdat ik weet dat zij zich prettig voelt, voel ik me ook een stuk beter." Kies ook voor zorg die werkt. Stichting Werkt voor Ouderen Alléén vandaag op alle kinderstoffen Geopend van 10.00-15.00 uur Kijk ook eens op www.dezeeuwsestoffen.nl Praktijk voor complementaire gezondheidszorg Div. behandelmethodes, o.a. Goede gezondheid begint bij schone darmen Hoge darmspoeling Woensdag 14 november 2007 - Pagina 5 Spektakel in de donkere nacht... door marcel van der voort VLISSINGEN - Het geluid van de aflopende wekker om half 1 is doordringend. Het is de nacht van donder dag op vrijdag. Extra dijkbe waking vanwege een straffe noordwester wind en een te verwachten hoge waters tand. Tijd om poolshoogte te nemen op de dijk en bou levard van Vlissingen. Door een geopend raampje is de harde wind goed te horen. Even later maakt een slagregen duidelijk dat het buiten bar en boos is. Snel de computer en te letekst op de televisie aan om de actuele weer- en nieuwsberich ten te checken. Een kop sterke Senseo moet de laatste slaap wegspoelen. Stad In de stad zijn amper mensen te ontdekken. Eén auto rijdt een zaam over de Koudekerkseweg. Een fietser waagt het erop en rijdt huiswaarts. In de bejaar- VLISSINGEN - In 1974 is voor de laatste keer langs de gehele Nederlandse kust dijkbewaking ingesteld. Af gelopen week gebeurde dat opnieuw. Het water kwam in Vlissingen tot 3,67 meter boven NAP. De zee snoepte tussen Westkapelle en Vrou wenpolder en bij Domburg een aanzienlijke hoeveel heid zand van de duinen af. Op de Westerschelde sloeg bij loodsboot Menkar een man overboord. Hij is gered. denflat aan de Vredenhoflaan branden om kwart over 1 bij 15 woningen de lampen. Opeens is het 10 voor half 2, het moment dat het opstuwende water in Vlissingen een hoogtepunt be reikt. Niet bang voor een beetje water. Dus start de wandeling over de glooiing. Opeens ver blindt de felle koplamp van een scooter. A. Streekstra komt van af het windorgel aangereden. Ook na de onstuimige nacht bleef het water behoorlijk hoog. foto: jaap wolterbeek "Ik ben geboren en getogen 'in Vlissingen en heb vaak slecht weer meegemaakt. Het is niet angstaanjagend", zegt de jonge gast. Hij vindt de ontmoeting amusant en praat verder."Ik ben met mijn scooter over de glooiing gereden en tot mijn knieën nat", zegt hij. Vervolgens rijdt Streekstra richting Dis- hoeck en brengt later nog een bezoekje aan Westkapelle. "An ders zit ik toch maar in de kroeg. En nu is er buiten veel te bele ven", verklaart hij zich vooraf. Boulevard Op dit vroege uur zijn 20 men sen op de dijk en boulevard. De constante aanwezigheid van een politiewagen toont dat de dijkbewaking een serieuze zaak is. De agenten stoppen bij het kleine strandje. Rijden een stuk je naar beneden, wachten een minuut en gaan vervolgens in volle vaart weer de weg op. Ie mand die het watergeweld niet wil missen is J. Weyts uit Aagte- kerke: "Kijk eens. Voor je neus zijn hoge golven." Het water spat bij het Arion Hotel over de straat. "Nu kan je niet over de glooiing lopen. Dat is zelf moord", waarschuwt hij. VLISSINGEN - Angelo de Rijke (20) uit Vlissingen is de nieuwe gitarist van Anouk. Mensen uit de di recte omgeving van de na tionaal en internationaal bekende Haagse zangeres zijn boos. Het nieuws had niet naar buiten mogen ko men. Kranten schrijven erover en zelfs een presen tator van RTL Boulevard maakt een snerende op merking. De komst van De Rijke hebben ze liever niet in de publiciteit. Om de muzikanten te bescher men, die zich liever rustig oriënteren. Het gaat om musici met weinig ervaring die lelijk op hun neus vallen als blijkt dat ze uiteindelijk niet verder gaan in de band van Anouk. De mensen zouden dan denken dat de aspirant beroemdheid heeft gefaald. Als blijkt dat De Rij ke en de andere muzikan ten blijvertjes zijn, komt er alsnog ruchtbaarheid. De Vlissinger maakte in Zee land naam als zanger en gi tarist van de Nederlandsta lige rockband Scwar. Verder werkte hij mee aan ver scheidene muzikale projec ten. De Rijke studeert aan de Rockacademy in Tilburg. ARNEMUIDEN - In de Ge reformeerde Kerk in Arne muiden is op zondag 18 no vember om 14.30 een sing- in. Het thema is Moet U mij hebben. En de muzikale medewerking wordt ver leent door het Combo Se cond Chance. Bel voor meer informatie of kijk op www.werktvoorouderen.nl Oude Veerseweg 22C - Middelburg Telefoon 06-29026436 WIJNGAARDSTRAAT 37, GOES TEL. 0113-223999 www.biomedischcentrum.com CHELATIE-INFUUSTHERAPIE TEGEN HART-EN BLOEDVATENZIEKTEN Wijdverbreide Amerikaanse bloedvaten reini gende behandeling. Gebruikt bij o.a. etalagebenen, borstpijnen, vermoeidheid en verouderingsproblemen. Verwijdert o.a.: kalk en zware metalen uit bloedvaten en lichaam. Chinese Acupunctuur Universiteit Beijing Alle pijntherapieën als migraine, rugklachten etc. en stress. HCG-dieet gewichtsverliestherapie met 90% succes en sterk verbeterde gezondheid. Niet-agressieve lichaamsondersteunende orthomoleculaire kankertherapie Lid NVA. Vergoeding Zorgverzekeraars Kijk op www.naturasana.nl of voor meer informatie neem contact op met Miranda Stobbelaar, tel. 0118-681300, Kerkstraat 6, 4371 AP Koudekerke

de Faam | 2007 | | pagina 5