BEZORGERS-,, Werknemers Algemeen Schoonmaakonderhoud (m/v) de Weekkrant De Faam De Telegraaf en De Telegraaf op zondag Test en ringtones Woensdag 14 november 2007 - Pagina 50 Goed geld verdienen en toch veel vrije tijd overhouden DistriQ is een landelijk opererende distributie-organisatie voor gedrukte media. DistriQ verspreidt onder andere Dagblad de Limburger, Noord-Hollands Dagblad, Limburgs Dagblad, Haarlems Dagblad, IJmuider Courant, De Gooi en Eemlander, Leidsch Dagblad, De Telegraaf, diverse huis-aan-huisbladen en reclamedrukwerk. Wij zoeken in SEROOSKERKE Voor de verspreiding van Als bezorger verdien je goed en hou je veel vrije tijd over. Naast je vergoeding, ontvang je tijdens bezorging ook een gratis krant, doe je mee aan speciale acties en ontvang je leuke attenties. Leeftijd vanaf 15 jaar Bezorging op maandag tot en met zaterdag in de ochtenduren voor 07.00 uur De Telegraaf op zondag voor 09.00 uur Voor informatie en/of aanmelding: bel gratis 0800-347 87 47 of kijk op www.distriq.nl ISS Cleaning Services is onderdeel van ISS Facility Services, de grootste facilitaire dienstverlener in Nederland en onderdeel van de wereldwijde ISS Group. Er werken ruim 21.000 professionals bij ISS en het staat daarmee in de top 10 van grootste werkgevers in Nederland. ISS realiseerde in 2006 een omzet van 466 miljoen euro. ISS verdeelt haar diensten over vijf pijlers: Cleaning Services, Office Support Services, Catering Services, Security Services en Property Services. Deze diensten worden ook geïntegreerd aangeboden. Ons doel: de klant ontzorgen zodat deze zich maximaal kan richten op zijn core business. ISS Facility Services is actief in 50 landen, heeft wereldwijd ruim 410.000 professionals in dienst die werken voor ruim 200.000 klanten. «i>: Voor diverse projecten in Middelburg zijn wij op zoek naar: Om agent te worden, moet eerst een opleiding gevolgd worden aan de Politie Acade mie. Het klinkt alsof er sprake is van één school, maar in feite heeft elke politieregio zijn ei gen opleidingsinstituut. We brengen een bezoek aan de academie in Rotterdam en pra ten met een docent en een stu dent. Waarom bij de politie? "Omdat het een veelzijdig beroep is, je gaat om met mensen, geen dag is hetzelfde en er zijn vele door groeimogelijkheden". Me vrouw Mandemakers - een lan ge staat van dienst bij de politie en thans docent - weet hoe het werkt. "De vooropleiding is van belang, maar vooral ook de aanleg van de kandidaat. We willen graag mondige studen ten, maar ook mensen met veel levenservaring." De politie zoekt contact met mensen tus sen de 18 en 49 jaar. De voor opleiding bepaalt in eerste in- Werven heeft alle aandacht. stantie het niveau waarop afge studeerd wordt. Sandra (niet haar echte naam) is een zij-instromer. Ze stu deert voor hoofdagent en is al flink op weg. "Het was voor mij een logische keus en niemand in mijn omgeving was ver baasd dat ik koos voor de poli tie", legt ze haar stap uit. Ze draait mee in het team van het bureau in de oude Rotterdam se wijk Feijenoord, waarvoor ze bewust heeft gekozen, als on derdeel van haar opleiding. "Zo leer je in de praktijk en weet je wat er in de wijk gebeurt." De aankomende hoofdagent wordt overigens niet aan haar lot overgelaten, want op vele manier wordt zij begeleid en gevolgd: door een praktijk- coach, een trajectbegeleider, door het student-volg-systeem. En dat stopt pas als de strepen verdiend zijn. Open dagen om jongeren als vroeg te interesseren. De politie biedt vele mogelijkheden, van agent tot Politiek- imdige bachelor/master opleiding, van assistent of surveil lant tot rechercheur. Ook vrijwilligers zijn welkom. Met een vmbo-opleiding kun je er al terecht en bij elke hogere oplei ding past ook een hoger eindniveau. Met een afgeronde po litieopleiding is het vervolgens ook weer mogelijk verder te studeren. Uiteraard wordt er 'aan de poort' geselecteerd;- niet iedereen kan zomaar terecht bij de politie. Je moet ge motiveerd zijn, over een goede lichamelijke conditie be schikken en over de juiste eigenschappen beschikken. Tij dens de opleiding wordt een en ander ook regelmatig getest en als men niet voldoet aan de eisen, wordt de opleiding af gebroken. Wie meer wil weten over het werken bij de politie, kan terecht bij de internetsite www.werkenbijdepolitie.nl. Daar vind je een testje, krijg je van andere te horen hoe het is en zie enkele praktijkvoorbeelden. En er zijn enkele ring tones te downloaden. Parttime Werktijden: van ma t/m vrij, van 07.00 uur tot 09.00 uur of van ma t/m vrij, van 16.00 uur tot 17.30 uur en schoolvakanties vrij Het werk: - Zelfstandig uitvoeren van algemene schoonmaakwerkzaamheden - Zorgdragen voor het juiste gebruik van middelen en materialen Wij zoeken: - Flexibele medewerkers die van aanpakken weten - Medewerkers die zelfstandig kunnen en willen werken - Medewerkers die weten dat goed schoonmaken niet vanzelf gaat Wij zorgen voor: - Werkkleding - Instructie en begeleiding - Scholings- en doorgroeimogelijkheden Geïnteresseerd? indien je interesse hebt in bovenstaande functie met ISS Cleaning Services, mevr. J. Krekelberg, tel: 06 - 53 77 83 11 Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. verzoeken wij je contact op te nemen FACILITY SERVICES De politie kan veel nieuw personeel gebruiken en heeft daarvoor een inten sieve campagne opgezet met onder andere tv-spot- jes en open dagen waarmee de belangstelling voor het vak gewekt moet worden. En zeker niet alleen bij de jonge schoolverlaters, maar ook bij de zogenaam de zij-instromers, mensen die al een baan hebben.

de Faam | 2007 | | pagina 50