CAR ADMINISTRATOR unicef Ambitieus Camerata Trajectina Diefstallen in Middelburg Handgemeen op de Strandwal Stop wildgroei bedrijventerreinen Kinderfeest voor Happy Kids HELP KINDEREN IN CONFLICTGEBIEDEN WORD LID OP UNICEF.NL - LASHERS HAVENWERKERS - MAGAZIJNMEDEWERKERS (in combinatie met havenwerk) nraYfiEMïrarrtlDe Faam Woensdag 14 november 2007 - Pagina 494 MIDDELBURG - Dé Junior Kamer Walcheren (JKW) is bedoeld voor ondernemen de, ambitieuze mensen tus sen de 25 en 40 jaar, die hun management capaciteiten willen ontwikkelen door sa menwerking in maatschap pelijk relevante projecten. Doelen zijn de ontwikkeling van persoonlijke effectiviteit, versterken van leiderschap en management vaardighe den. Credo: kwaliteiten ver breden en verdiepen. De JKW is enigszins te vergelij ken met de Rotary. Ieder jaar wordt een aantal maat schappelijke doelen ge steund door middel van fundraising. Er zijn 350.000 leden in 120 landen. In Zee land hebben 26 leden zitting in de kamer boden. Ander kavels zijn bijvoor beeld een zeiltocht met de Chal lenger over de Oosterschelde, een botox behandeling van dr. Schumacher, een biljard clinic onder leiding van Jean Paul de Bruijn. Er zijn in totaal 55 kavels te veilen. Praktisch alles gaat naar de goede doelen. Bestaat de kans dat een van de doelen favo riet is? Schenkenberg van Mier- op: 'Nee. De kopers van de ka vels hebben 50% inbreng, de an dere 50% wordt gelijk verdeeld onder de andere doelen.' Ieder een kan naar de veiling, kaartjes kosten 75 euro, inclusief diner, veiling en feest. Reserveren via: www.jkwveiling.nl. MIDDELBURG - Camerata Trjajectina brengt zondag 18 no vember muziek van Jacob Cats en Jacob van Eyck in de Doops gezinde Kerk in Middelburg. Muziek Podium Zeeland organi seert dit concert in samenwerking met Het Netwerk Oude Mu ziek uit Utrecht. Jacob van Eyck publiceerde zijn wereldberoem de Der Fluyten Lust-Hof, met de virtuoze blokfluitvariaties, die hij 's avonds op het Janskerkhof speelde. Jacob Cats schreef in zijn vrije tijd proza, gedichten en liederen die eeuwenlang hun stempel op de Nederlandse moraal zouden drukken. Aanvang: 15.30 uur. Entree: 15,00/12,00 euro. Kaartverkoop via 0900- 330003 en www.theaterverkoopzeeland.nl MIDDELBURG - Uit de kleedruimte van een schoolgebouw in Middelburg werden vorige week enkele portemonnees, een gsm en een ipod gestolen. Ook werd er in een woning aan de Bagijn- hof ingebroken. Er werd een X-box met tientallen dvd's meege nomen. Ook werd in een bedrijfsgebouw aan de Kanaalweg een onbekend aantal gsm's en fotocamera's ontvreemd VLISSINGEN - Op de Stran wal in Vlissingen is vorige week on enigheid ontstaan tussen een bewoner en een automobilist. De 18-jarige automobilist reed volgens de 37-jarige bewoner te hard. De bestuurder was het daar niet mee eens en er ontstond een woordenwisseling die uitmondde in een handgemeen. Daarbij werd door beide een klap gegeven. De mannen hebben allebei aangifte van mishandeling gedaan. KOUDEKERKE - In het kader van de landelijke campagne van Milieudefensie 'Spaar het landschap, recycle de ruimte' is er naast het bedrijventerrein het Karreveld in Koudekerke een pro-_ testbord geplaatst. Het is een van de dertig protestborden die de milieuorganisatie in heel Nederland neerzet. De gemeente Veere wil het bestaan de bedrijventerrein met 4 hectare uitbreiden. Volgens Milieude fensie is dit helemaal niet nodig. In de provincie Zeeland is op dit moment meer dan honderd hectare voor bedrijven beschikbaar. De protestborden moeten het kabinet, het parlement en ge meentes ervan doordringen zorgvuldig met de invulling van het landschap om te gaan. Veiling voor goede doel VLISSINGEN - Kinderclub Happy Kids houdt op woensdag 14 november een kinderfeest voor alle kinderen van de basis school. Het is van 14.00 tot 15.30 uur in Gebouw Berea aan de Gildeweg 29 in Vlissingen. De Junior Kamer Walcheren spant zich in voor het goede doel. foto: jaap wolterbeek door mieke janssen MIDDELBURG - De Junior Kamer Walcheren heeft op 23 november een veiling ge pland voor hun jaarlijkse inzameling voor een drietal goede doelen in Zeeland: Het Palazzoli-huis, Jonge Moeders en de Alzheimer afdeling Zeeland zijn door de ambassadeurs van JKW gekozen tot onderwerp. Ieder jaar kiest de JKW een aan tal doelen om geld voor te zame len. Danny Boer, lid van de JKW en de commissie veiling: 'Alle doelen hebben een uitgespro ken Zeeuws, soms zelfs lokaal karakter. Vorig jaar werd een be drag van ruim E30.000, - verza meld voor onder andere Vakan tie voor kinderen en de Stichting Behoud Hoogaars.' Hend Schenkenberg van Mierop, voorzitter veilingcommissie JKW: 'Het evenement groeit, we hebben in de loop der jaren veel relaties opgedaan. Zo doen we aan fundraising. De veiling is uit geroeid tot een omvangrijk busi- ness-to-business evenement voor zakelijk Zeeland.' Een van de doelen, het Palazzoli- huis, is een inloophuis in onder andere Oost-Souburg, bedoeld voor kankerpatiëntjes, hun ou ders en naasten. Om aan dona ties te komen wordt net als de vorige vier jaar, een veiling geor ganiseerd die deze maand in Arion zal plaatsvinden. Verschil lende bedrijven en particulieren hebben een zogenaamde kavel aangeboden. Bedoeld wordt een product dat geld mag opbren gen voor de gestelde goede doe len. Daar kan op geboden wor den. Een van de ambassadeurs, commissaris der koningin mevr. C.Peijs, heeft twee kaartjes voor het bijwonen van de uitreiking en het aanzitten aan het officiële diner tijdens de Four Freedoms Award in 2008 als kavel aange- unicef Cobelfret is een logistieke dienstverlener met een kernactiviteit in het Ro-Ro ferry vervoer op de Noordzee. Cobelfret heeft hiervoor terminals aan beide zijden van het kanaal, o.m. in Purfleet, Zeebrugge, Vlissingen en Rotterdam. Voor onmiddellijke indiensttreding op de terminal CdMR BV te Vlissingen aan de Ritthemsestraat 497,4389 PA Ritthem, zijn wij op zoek naar een fulltime Interlashing B.V. is een nieuw havenbedrijf waar je volop kansen krijgt je talenten te ontwikkelen. Wij zijn op zoek naar mensen die willen werken in de haven, zwaar werk niet schuwen en bereid zijn om in ploegendiensten te werken. Uiteraard ben je gemotiveerd, een teamplayer, flexibel ingesteld en bereid om bijscholings cursussen te volgen. Ervaring als havenwerker en/of lasher is een pluspunt, maar ook zonder ervaring ben je van harte welkom! Wij bieden: - Een aantrekkelijke en uitdagende baan binnen een ondernemend en dynamisch bedrijf. - Een goed start salaris met doorgroeimogelijkheden. - Mogelijkheden om opleidingen te volgen. - Een goede pensioensvoorziening en een collectieve ziektekostenverzekering. Stuur je sollicitatiebrief voorzien van CV naar: Interlashing BV, t.a.v. dhr. R. Brandon, Personell Officer, Duitslandweg 2, 4389 PJ Rithem of per e-mail naar rens.brandon@interlashing.com Gratis advertentie Kijk voor meer informatie over de vacatures op onze website www.interlashing.com of bel 0118 - 42 62 20. Functieomschrijving: U beheert en administreert het gehele Car-systeem van een RO-RO terminal met gemiddeld 25.000 geplaatste wagens. Dit computersysteem draagt het gehele logistieke proces. Dit betekent dat u de lading van de schepen en het bestand op de terminal op ieder moment correct kunt selecteren, boeken en afsluiten. Samen met uw collega's verstrekt u dagdagelijks 24/24u correcte informatie over laad- en los- operaties en standplaatsen aan de operationele units. Iedere dag bent u in staat om een uitstekende service en rapportage te bezorgen aan de klanten. Op het moment dat er zich calamiteiten voordoen, staat u in voor de werking van het systeem. Functievereisten: U hebt een relevante opleiding op MBO-niveau of u kunt gelijkwaardige ervaring voorleggen. U beschikt over een uitgebreide kennis van Excel. •Werkervaring in een logistiek bedrijf/transportsector is een pluspunt De ideale kandidaat communiceert zowel mondeling als schriftelijk vlot in het Engels. Indien u over kennis van het Duits beschikt, dan is dit zeker een meerwaarde. Persoonlijke vaardigheden: U beschikt over de nodige flexibiliteit om te werken in de logistieke sector. U bent in staat om een goede relatie op te bouwen met de klanten. Aanbod: Wij bieden een fulltime functie in een 3-ploegenrooster (37.50 u/week) in een uitdagende en groei ende havenomgeving. Een uitgebalanceerd salarispakket met primaire en secundaire voorwaarden. Selectieprocedure: U kunt reageren per mail naar: jose.postmus@cdmr.nl of per brief naar: CdMR, t.a.v. José Postmus, Ritthemsestraat 497,4389 PA Ritthem. De selectiegesprekken starten zo spoedig mogelijk. Selectieprocedure sluit op 23 november a.s.

de Faam | 2007 | | pagina 49