VERKOPERS Gedreven www.creatjobs.nl mm Surveillance fysevo Pro efdiervrij Word lid voor 15 euro per jaar. 8el 070-306 24 68 of ga naar www.proefdiervnj.nl i i- mtan GROEI EN AMBITIE ie hebt volop doorgroeimogelijkheden bij de snelst groeiende elektra specialist van Nederland. OPLEIDINGEN EN TRAININGEN Je kunt jezelf ontwikkelen door opleidingen te volgen aan de BCC academy. EEN GOEDE SFEER EN ARBEIDSVOORWAARDEN Je werkt in een team met leuke collega's en natuurlijk word je uitstekend beloond. KLIMAATB6WUST Onze eigen groene stekker campagne draagt bij aan een beter milieu. (FULLTIME ËN PARTTIME] voor ons nieuwe filiaal fe Terneuzen KLANTGERICHT De klant staat bij ons centraal. Leo Kuijl neemt na veertig jaar afscheid van de politie, foto: jaap wolterbeek. MIDDELBURG - In 1970 kwam Kuijl naar Vlissingen als agent in de surveillance. Daarna werd hij hoofdagent, werkte bij de recherche en de vreemdelingenpolitie. Vervolgens trad Kuijl als parttime voorlichtingsamb tenaar op, op onder andere scholen en gaf hij lezingen. In 1983 verliet hij Vlissingen en werd hij als preventiead viseur aangenomen op het Regionale Bureau Voorko ming Misdrijven in Middel burg. Half jaren negentig werd Kuijl geplaatst als dis- trictsvoorlichter op Walche ren. 'Het communiceren met de buitenwereld via de Zeeuwse media was een da gelijks onderwerp.' Sinds een aantal jaren is Kuijl be leidsmedewerker en hulpof ficier van justitie. stad. En daarbij, ik heb m'n jeugd hier doorgebracht." Om een bijdrage te leveren aan de maatschappij was de keuze voor werken bij de politie op 17-jarige leeftijd gemaakt. "Dat klinkt prachtig, hè? Maar hulp willen verlenen wilde ik echt. Vanuit een soort idealis me. Het was en is een gevoel dat in me zit anderen te hel pen. En het avontuurlijke sprak me aan. Zou het niet lukken dan was ik naar de kweekschool gegaan. Maar ik werd aangenomen." Aan het einde van deze maand zit zijn politiecarrière erop, dat wordt gevierd op het bureau Vlissingen waar Kuijl ooit startte. En daarna? "Veel men sen kennen mij ook van het voetbalcoachen. Misschien ga ik daar iets mee doen." door mieke janssen MIDDELBURG - Na ruim veertig jaar bij de politie te hebben gewerkt, wordt het tijd voor het pensioen. Met pijn in zijn hart zal Leo Kuijl, nu beleidsmedewer ker bij de politie Zeeland, afscheid moeten nemen. Heel veel mensen kennen Leo Kuijl. Zijn carrière bij de poli tie is veelzijdig. Talloze men sen, besturen, scholen, uiteen lopende organisaties die in meer of mindere mate met de politie te maken hebben, de Zeeuwse media, ze kennen hem allemaal. "Mijn rang is inspecteur van politie en mijn hedendaagse functie is die van beleidsmedewerker in het dis trict Walcheren. En ik werk ondersteunend' aan de teamchefs van Walcheren. De laatste jaren ben ik ook het vaste aanspreekpunt voor deurwaarders." Kuijl moet stoppen in verband met zijn leeftijd. 'Tammer. Ik ga nog steeds fluitend naar m'n werk. Maar, het is ook een zwaar be roep, je maakt zoveel dingen mee. Vaak is het zo dat als de ellende van de sociale emmer is overlopen dan moet je je werk doen. Dat heeft invloed op een mens. En ik ben zestig, dat is een mooi moment om te stoppen." Jeugd Een artikel uit De Scheldebode van 1970 ligt voor hem. Net aangesteld, als 22 jarige, in Vlissingen. "Ik kwam vanuit Rotterdam, het was een be wuste keuze voor Zeeland. Ik heb in Rotterdam veel geleerd op straat. Het beviel me daar goed. Maar Zeeland trok. Dat prefereerde ik boven een grote Mensen met een spierziekte op Google Maps BAARN - Mensen met een spierziekte kunnen sinds kort heel makkelijk via internet met elkaar in contact komen. De Vereniging Spierziekten Nederland heeft hiervoor de techniek van Google Maps ingezet. Leden van de vereniging kunnen zichzelf op de kaart zetten. Via dit programma heb ben al veel mensen nieuwe contacten gelegd. Meer informatie over de nieuwe toepassing van internet en over spierziekten vindt u op de website www.spierziekten.nl. Of bel met de spierziekten infolijn 0900 5480480 op werkdagen van 9.00 - 12.30 uur (1 5 Ct pm) Gratis advertentie

de Faam | 2007 | | pagina 48