Benefietconcert voor Kenia JOVZ wii Fietsen voor het goede doel Geelhoed scoort goed c Kom speeddaten met topwerkgevers In de industrie en logistiek Zeeuwse voorronde Krajicek Award Veel turners doen mee aan springtoernooi LADINGADMINISTRATEURS vedior dé Weekkrant De Faam nieuwe baas? Powered by Q JobTrack.nl lust life Woensdag 14 november 2007 - Pagina 47 MIDDELBURG - Jan Willem en Johanneke de Hoop uit Middel burg gaan half januari naar het Keniaanse Nairobi. Zij worden uitgezonden door de Prote stantse gemeente De Morgen ster. Om geld in te zamelen, zijn er verschillende activiteiten. Een grote financiële bijdrage komt van Impulsis, een initia tiefvan Icco.Edukans en Kerk in actie voor mensen die een on derneming in een ontwikke lingsland willen opzetten. Zelf doen zij op 17 november mee aan een strandwandeling van veertig kilometer, waarvoor zij sponsors zoeken. Ook is er de zelfde avond een benefietcon cert in De Morgenster, waaraan het Vocaal Ensemble Sint-Lau- rens (VES) belangeloos mee werkt. Het begint om 20.00 uur. De toegang is gratis en voor het echtpaar De Hoop wordt gecol lecteerd. Jan Willem gaat zich bezighouden met lokale afval verwerking en hoopt zo men sen aan werk en inkomen te helpen. Johanneke is lerares van kinderen met een verstan delijke en lichamelijke beper king. De naam van hun project is: Less is more. MIDDELBURG - Sport Zeeland, de Richard Krajicek Foundation, het Nederlands Jeugdinstituut en het Nederlands Instituut voor Sport en Bewegen organi seren in januari de Zeeuwse voorronde van de Richard Kraji cek Foundation Award. Dit is in opdracht van het Ministerie van VWS. De winnaar krijgt 1000 eu ro en vertegenwoordigt Zeeland tijdens de landelijke finale op 20 februari. De winnaar krijgt de Krajicek Award en 10.000 euro. Inzendingen moeten vóór 1 de cember binnen te zijn. Formu lieren zijn te vinden op: www.krajicek.nl/rkfaward. Te vens kunt u terecht bij Sport Zeeland: 0118-670841. VLISSINGEN - Jonge sporters moeten Zeeland vaak verlaten om hogerop te komen. Dit is een van de oorzaken waarom weinig voetballers uit Zeeland bij profclubs spelen. Dennis en Gérard de Nooijer en voormalig trainer van Sparta Rotterdam Dolf Roks zijn gestart met JOVZ. Dit staat voor Jeugd Voetbal Op leiding Zeeland. Doel is zoveel mogelijk talenten te laten door stromen naai' het betaalde voet bal. De jeugdtalenten kunnen naast eigen clubtrainingen ex tra trainingen volgen bij v.v. Cortgene/JOVZ om deel te ne men aan de KNVB-competities. De jeugdtalenten volgen op Scholengemeenschap Schelde- mond een aangepast lesrooster. IjSBB» De Zeeuwse velden zijn mooi maar bieden te weinig mogelijkhe den voor doorstroming naar een profclub, foto: p.r. VLISSINGEN - De Vlissingse Turn Vereniging houdt zaterdag 17 november in samenwerking met de werkgroep Springen dis trict Zuid van de KNGU een springtoernooi georganiseerd. 250 turners en turnsters zullen meedoen in sporthal De Halve Maan te Oostkapelle. De deel nemers doen mee in 3 leeftijds categorieën van 9-12 jaar, van 10-16 jaar en dames/heren. Zee land wordt vertegenwoordigd door de verenigingen MTV'69 Middelburg, Forza Gymnastica Goes, Olympia Kapelle, Turn '87 Oostburg, Olympia Tholen en V.T.V. Vlissingen. De rest van het deelnemersveld bestaat uit Bra bantse verenigingen. VLISSINGEN - Een fietsgroep, bestaande uit fietsers van 8 ver schillende politiekorpsen, zal op zondag 13 april 2008 op de fiets vanaf het Olympisch Sta dion te Amsterdam vertrekken om op 6 augustus 2008 aan te komen bij het Olympisch Sta dion in Beijing (China). Anton Hagen, werkzaam bij politie korps Zeeland, zal de provincie vertegenwoordigen. Doel is om zoveel mogelijk geld in te za melen voor de humanitaire stichting Right To Play. Iedere gedoneerde euro komt geheel ten goede aan dat goede doel. Right To Play is een humanitai re organisatie die sport en spel inzet om de levens van kinde ren in de meest achtergestelde gebieden ter wereld te verbete ren. Enkele Nederlandse Right To Play ambassadeurs zijn Kristie Boogert, Ellen van Lan gen, Barbara de Loor, Raemon Sluiter, RobertSlippens, Danny Stam, Arnold Vanderlyde, Bait Veldkamp en Erben Wenne- mars. Op dit moment is Right To Play actief in 23 landen in Afrika, Azië en het Midden- Oosten. Meer info: www.bi- ke2play.nl. Ruim 25 sportverenigingen/sportscholen deden mee aan het In ternationaal Judotoernooi in Leusden. foto: geelhoed. OOST-SOUBURG - Onlangs werd het 11e Internationale Ju dotoernooi Theo Meijer in Leus den gehouden. Uit Zeeland wa ren twee teams van Sportschool Geelhoed uit Oost-Souburg ver tegenwoordigd op dit toernooi, dat nationaal bekend staat als een toernooi waar je van zeer sterk judo kunt genieten. Het team in de -12 jaar (7 judoka's) won de halve finale met 7 gewon nen wedstrijden (6 Ippon en 1 Wazari) maar moest het in de fi nale afleggen tegen Ben Rietdijk Sport uit Velserbroek. De vijf ju doka's van het team -10 jaar won nen eveneens met een 100 sco re de halve finale (4 x Ippon en 1 Yuko) en won in de finale van het team Survival Do uit Rijnsberg. Voor opgave van uw advertentie of informatie, bei: (0113) 27 40 00 Cobelfret is een logistieke dienstverlener met een kernactiviteit in het Ro-Ro ferry vervoer op de Noordzee. Cobelfret heeft hiervoor terminals aan beide zijden van het kanaal, o.m. in Purfleet, Zeebrugge, Vlissingen en Rotterdam. Cobelfret Ferries NV,Vlissingen branche, is een agentschap dat alle scheeps- en traileroperaties vanuit Vlissingen aanstuurt. Voor onmiddellijke indiensttreding is Cobelfret Ferries NV,Vlissingen branche, op zoek naar 2 fulltime Functieomschrijving: In ontvangst nemen en uitgeven van trailerdocumentatie Het opstellen van manifesten voor de import en export van trailers Boeken van trailers Contacten met stuwadoors en schepen inzake het laden/lossen Schaderapportage Contacten met chauffeurs, scheepsagent, klanten etc. Functievereisten: Een goede kennis van het Officepakket behoort tot uw bagage. U hebt enige ervaring in de logistieke sector. De ideale kandidaat is in staat om nauwkeurig en zelfstandig te werken. U bent bereid om in ploegendienst te werken, (ochtend/middag/nacht/weekend) U hebt een degelijke kennis van Engels en Duits. Een beperkte beheersing van Frans en Spaans is zeker een pluspunt. Persoonlijke vaardigheden: Flexibel, assertief en stressbestendig Aanbod: Wij bieden een fulltime functie in een uitdagende en groeiende havenomgeving, gekoppeld aan een uitgebalanceerd salarispakket met primaire en secundaire voorwaarden. Selectieprocedure: U kunt reagefen per mail naar: jose.postmus@cdmr.nl of per brief naar: Cobelfret Ferries BV, Vlissingen branche, t.a.v.Jose Postmus, Ritthemsestraat 497,4389 PA Ritthem. De selectiegesprekken starten zo spoedig mogelijk. Selectieprocedure sluit op 23 november a.s. Op zoek naar een tijdelijke of vaste baan? Maak kennis met topwerkgevers in de industrie en logistiek. Proef in 5 minuten de sfeer en ontdek jouw mogelijk heden. Laat je informeren en kijk wat aansluit bij jouw wensen en ambities. Binnen 1 werkdag weetje wat we jou kunnen bieden. Kijk voor meer informatie of meld je nu alvast aan voor een date op www.vedior.nl/speeddaten Pottenbakkerssingel 10, Middelburg, tel. 0118 62 38 55, vestig ing.0048(dved ior.nl Kolvenierstraat 2, Vlissingen, tel. 0118 41 26 20, vestiging.0053fdvedior.nl www.vedior.nl Donderdag 15 november op onze vestiging in Middelburg of vrijdag 16 november in de vestiging te Vlissingen. Beide avonden zijn tussen 18.00 en 21.00 uur.

de Faam | 2007 | | pagina 47