VAN DE dé Weekkrant De Faam INFORMATIE VAN DE GEMEENTE MIDDELBURG I VEERE 1 Woensdag 14 november 2007 - Pagina 26 INFORMATIE OVERHEID gemeente Middelburg VERLEENDE KAPVERGUNNING De volgende kapvergunning is ver leend: - Nieuwepoortstraat aan de zijkant van Dokstraat in Middelburg voor 1 boom. De kapvergunning is aangevraagd omdat de kroon van de boom het zicht en licht weg neemt in de naast gelegen bovenwoning. De vergunning ligt met ingang van 14 november tot en met 19 december 2007 voor een ieder ter inzage bij de vakbalie van de dienstRuimte, Kanaalweg 3 in Middelburg. Belanghebbenden kunnen binnen zes weken na de datum van verzending van het besluit een gemotiveerd be zwaarschrift indienen bij burgemeester en wethouders van Middelburg, Postbus 6000, 4330 LA Middelburg. Het besluit is verzonden op 7 november 2007. De bezwarentermijn loopt van 7 november 2007 tot en met 19 decem ber 2007. Degene die een bezwaar schrift heeft, ingediend en tevens van mening is dat ae betrokken spoed dat vereist, kan ook een voorlopige voor- zieninq vraqen aan de Voorzieninqen- i i i li i i i li rechter bij de Rechtbank Middelburg, sector Bestuursrecht, Postbus 5015, 4330 KA Middelburg. Voor een derge lijk verzoek is griffierecht verschuldigd. VERKEERSMAATREGEL Burgemeester en wethouders van Middelburg maken bekend dat het Prinses Marijkeplein heringericht wordt. Daarbij worden 14 parkeerplaatsen buiten de riibaan aangelegd, de rij baanversmallingen worden verwijderd en aan beide zijden van de riibaan wordt een parkeerverbod ingesteld. Dit parkeerverbod wordt aangegeven met een gele onderbroken streep. Dit besluit ligt ter inzage in de informa- tiehoek van het stadskantoor aan de Kanaalweg 3. Kopieën- hiervan zijn aldaar tegen betaling verkrijgbaar. Tegen dit besluit tot het instellen van een parkeerverbod kunnen belanghebben den binnen zes weken na de dag vol gende op die van de bekendmaking van dit besluit bij burgemeester en wet houders bezwaar maken door het indienen van een bezwaarschrift. Het bezwaarschrift moet ondertekend zijn en ten minste bevatten de naam en het adres van de indiener, de dagtekening, een omschrijving van het besluit waar tegen het bezwaar is gericht en de gronden van het bezwaar. Degenen die een bezwaarschrift heb ben ingediend, kunnen tevens de Voorzieningenrechter bij de Rechtbank Middelburg verzoeken een voorlopige voorziening te treffen, indien onverwijl de spoed dat, gelet op de betrokken belangen, vereist. Het verzoek hiertoe moet gericht worden aan de Voorzien ingenrechter, sector Bestuursrecht, Post bus 5015, 4330 KA Middelburg. Voor het behandelen van een dergelijk ver zoek wordt griffierecht geheven; dit recht bedraagt 143 voor natuurlijke personen en 285 voor andere dan natuurlijke personen. BOUWAANVRAGEN (bekendmaking ingevolge artikel 41 van de Woningwet) Aanvragen om bouwvergunning zijn ingekomen voor: Girsesland 87: plaatsen kozijn. J. Brasserstraat 4: uitbreiden woning. Klein Vlaanderen 63: vervangen kozijnen. Louis Armstrongstraat 30: vergroten berging. Maasstraat 62-66: plaatsen deur. Mortiere, fase 4: bouw 40 woningen. Mortiereboulevard 18: plaatsen trap met glazen wand. Muaay Watersstraat 54: plaatsen tuinhuisje. Pottenmarkt 2-2A: interne verbou wing. Rouaansekaai 19: aanbrengen geluidwerende voorzieningen. Spinhuisweg 26: plaatsen dakkapel voorzijde woning. Stranaplevierhof 23: plaatsen raam kozijn. Vismarkt 1-3: restaureren tuinmuur. Zusterplein 18: plaatsen garagedeur. Zuster Van Donkstraat 13, Amemui- den: plaatsen schuur. Informatie over deze bouwplannen is verkrijgbaar bij de vakbalie van de dienst Ruimte, Kanaalweg 3, telefoon 67 50 00. De publicatie van de aanvragen heeft een informatief karakter. Tegen aanvra gen om een bouwvergunning kunnen geen bezwaarschriften worden inge diend. NB.: Het is mogelijk dat de tekeningen, waarop bij een positieve beslissing de vergunning wordt verleend, afwijken van die welke in het kader van de aan vraag kunnen worden ingezien. VERLEENDE VERGUNNINGEN De volgende bouw-, (gemeentelijke) monumenten-, gebruiks- en/of sloop vergunningen zijn verleend (tussen haakjes staat de datum van verzen ding): VRUSTELLINGSPROCEDURE Koudekerke - voor het vergroten van een woning Kerkstraat 7 (art. 15 Wet RO); Het (bouw)plan is (gedeeltelijk) in strijd met het bestemmingsplan. Wij zijn van plan vrijstelling c.q. vergunning te verle nen door toepassing van genoemd arti kel. In verband hiermee ligt het ontwerp vrijstellingsbesluit en de relevante stuk ken van 15 t/m 28 november 2007 ter inzage. Gedurende de genoemde peri ode kunt u mondeling of schriftelijk een zienswijze tegen het (bouw)plan bij het college indienen. BOUW/SLOOP/AANVRAGEN (bekendmaking ingevolge artikel 41 Woningwet) Aanvragen om bouw-/sloopvergun ning zijn ingekomen voor: Biggekerke - net plaatsen van een schutting De Ruiser 1 Domburg - het veranderen van een woning Kanonweistraat 29; Gapinge - het gedeeltelijk slopen van een woning Dorpsstraat 76; Grijpskerke - het bouwen van een loods/machine berging Middelburgseweg 38; - het veranderen van een garage Burg. Bouwmanstraat 17; - het vergroten van een hobbyschuur Kerkstraat 6; Meliskerke - het slopen van een asbesthoudende golfplaten dak Corn. Jaspersesstraat 44; - het vergroten van de werkplaats Rapenburgweg 1; Veere - het plaatsen van een overdekt zwem bad en carpoort Patrijzenlaan 10; Westkapelle - het slopen van een schuurtje Schelpweg; - het gedeeltelijk slopen van dak boven woning/winkel Joossesweg 9; - het bouwen van een loods Prelaatweg 19; Zoutelande - het bouwen van een dubbele garage Schelppad 2; - het veranderen van de indeling De Spaier 4; Wij wijzen u erop dat tegen deze aan vraag om een bouw-/sloopvergunning géén bezwaarschrift ingediend kan worden. Dat kan pas nadat op de aan vraag is beslist (in principe binnen 12 weken). Bierkaai 7: restaureren diverse con structies binnen- en buitenzijde woning, verwijderen asbest en ver nieuwen balkon achterzijde, woning (7-11). Karei Doormanplein 30: vernieuwen gevelreclame (7-11 Koninginnelaan 13: uitbreiden woning (7-11 Langeviele 35-37: aanbrengen recla me (6-11). Langstraat 12 te Arnemuiden: ver nieuwen/vergroten bestaande schuur (7-11). Louis Armstrongstraat 10: wijziging op eerder verleende bouwverguning d.d. 21 november 2006, bouwen van 19 woningen (5-11). Park Veldzigt 35: bouw kantoor (2- Strand plevierhof 23: plaatsen raam kozijn (7-11). Vogelstraat 22: slopen woning (6-11 Voilcerakstraat 9: plaatsen dakkapel (5-11). 'Willem Arondeusstraat 59: uitbreiden schoolgebouw (5-11 Bij de hierboven genoemde besluiten kunnen belangen van derden betrokken zijn. (Derden) belanghebbenden kunnen binnen zes weken na de tussen haakjes staande datum een gemotiveerd be zwaarschrift indienen en wethouders van Mie bus 6000, 4330 LA Middelburg. Degene die een bezwaarschrift heeft ingediend en tevens van mening is dat de betrokken spoed dat vereist, kan ook een voorlopige voorziening vragen aan de Voorzieningenrechter bij de Recht bank Middelburg, sector Bestuursrecht, Postbus 5015, 4330 KA Middelburg. Voor een dergelijk verzoek is griffie recht verschuldigd. VERLEENDE VRIJSTELLINGEN EN VERGUNNINGEN NA PROCE DURE AFD 3.4 AWB De volgende vrijstellingen van het bestemmingsplan en bouwvergunnin gen zijn verleend: Het Zwin 1bouw korpsgebouw Leger des Heils. Howlin' Wolfstraat 18: plaatsen garage. Jacob Catsstraat 12: verbouwen werkplaats tot woning. Burg Lantsheerweg 1Arnemuiden: uitbreiden woning. De vergunningen en alle relevante stuk ken liggen gedurende zes weken, van 15 november tot en met 27 december 2007 elke werkdag tijdens kantooruren ter inzage bij de vakbalie van de dienst Ruimte, Kanaalweg 3. Desgewenst wordt er door de afdeling Vergunning gemotiveerd be- bii burgemeester Middelburg, Post- verlening en Handhaving een monde linge toelichting gegeven op de voor noemde stukken. De belanghebbende die het niet eens is met de verleende vrijstelling ten behoeve van het uitvoe ren van net desbetreffende bouwplan kan vanaf 16 november tot en met 27 december 2007 een gemotiveerd bezwaarschrift indienen bij burge meester en wethouders van Middel burg, Postbus 6000, 4330 LA Middel burg. De belanghebbende die het niet eens is met de overige gronden van voor- noemd(e) besfuit(en) komt gedurende laatstgenoemde periode een zelfde recht van bezwaar toe. Het bezwaarschrift dient ondertekend te zijn en ten minste het volgende te bevat ten: naam en adres van de indiener, de dagtekening, omschrijving van het besluit waartegen bezwaar wordt gemaakt en de gronden van het be zwaar. Degene die een bezwaarschrift heeft ingediend en tevens van mening is dat de betrokken spoed dat vereist, kan ook een voorlopige voorziening vragen aan de Voorzieningenrechter bij de Recht bank Middelburg, sector Bestuursrecht, Postbus 5015, 4330 KA Middelburg. Voor een dergelijk verzoek is griffie recht verschuldigd. De volgende rijksmonumentenvergun ningen zijn verleend: Banjaard 24, Arnemuiden: uitbrei den woonkamer. Bierkaai 1 en Nieuwstraat 45 en 47: verbouw van kantoor naar 2 wonin gen in 2 bouwlagen en een zolder en een woning op de le en 2e verdie ping met leantoor op de begane grondvloer. Molenwater 133: vervangen ramen met dubbele beglazing. De vergunningen en alle relevante stuk ken liggen gedurende zes weken, van 15 november tot en met 27 december 2007, elke werkdag tijdens kantooru ren ter inzage bij de vakbalie van de dienst Ruimte, Kanaalweg 3. Desgewenst wordt er door de afdeling Vergunningverlening en Handhaving een mondelinge toelichting gegeven op de voornoemde stukken. De belanghebbende die tegen het ont werpbesluit een zienswijze heeft inge diend (alsmede degene die redelijker wijs niet verweten kan worden geen zienswijze te hebben ingediend) kan vanaf 16 november tot en met 27 december 2007 een gemotiveerd be roepschrift indienen bij de Rechtbank Middelburg, sector Bestuursrecht, Post bus 5015, 4330 KA Middelburg. Degene die een beroepschrift heeft ingediend en tevens van mening is dat VERLEENDE (BOUW/SLOOP/ AAN LEG) VERGUNNINGEN/ MONUMENTENVERGUNNINGEN De volgende vergunningen zijn ver leend: (tussen haakjes staat de datum van verzending) Domburg - het bouwen van een woning (type BI Brouwerijweg;(2e fase)(31 -10) - het bouwen van een woning (type B) Brouwerijweg;(2e fase)(31 -1 Oj - het wijzigen van een vergunning voor het bouwen van een woning met garaae Brouwerijweg;(31 -10) - net plaatsen van een tuinhuisje Eb en Vloed 40;(2-11) Koudekerke - het veranderen van een afdak Brouwerijstraat 19;(2-l 1 - het plaatsen van een dakkapel Dommelrode 19,(2-11 Oostkapelle - het bouwen van Wijkhuijsweg 1,(2-11) - het vergroten van een woning Ambachtstraat 16;(2-l 1 - het veranderen van een bijgebouw in woning Randduinweg 39;(2-l 1 Veere - het plaatsen van een dakkapel Sandenburahlaan 61 ;(2-l 1 Vrouwenpolder - het vernieuwen van erfafscheiding Kloosterstraat 2 ;(2-l 1 - het vergroten van een vakantiewoning een woning de betrokken spoed dat vereist, kan ook een voorlopige voorziening vragen aan de Voorzieningenrechter bij de Recht bank Middelburg. Voor een dergelijk verzoek is griffierecht verschuldigd. ONTWERPBESLUITEN WAARTE GEN GEEN ZIENSWIJZEN ZIJN INGEDIEND Burgemeester en wethouders van Middelburg maken bekend dat inzake de onderstaande ontwerpbesluiten binnen de termijn van ter inzage leg ging geen zienswijzen naar voren zijn gebracht: Molenwater 133: verlenen van ver gunning op grond van de Monument enwet 1988 voor aanbrengen dub bele beglazing. Duke Elhngtonstraat 35: verlenen van vrijstelling op grond van artikel 19, derde lid, van de Wet op de ruimte lijke ordening voor wijzigen situering, uitbreiden woning. ONTWERP-MONUMENTENVER- GUNNING Gedurende zes weken, van 15 novem ber tot en met 27 december 2007 ligt bij de vakbalie van de dienst Ruimte het ontwerp van een vergunning op grond van de Monumentenwet 1988 ter inza ge voor: Houtkaai 5: voor intern verbouwen kantoor tot woningen. Langeviele 73: voor intern verbou wen, vervangen van dakramen en aanbrengen 2 nieuwe dakramen. Poelendaelesingel 10: voor plaatsen installatie voor mobiele communicatie. Gedurende genoemde termijn kan een ieder schriftelijk of mondeling zijn/haar zienswijze omtrent de ontwerpbesluiten kenbaar maken bij het college van bur gemeester en wethouders van Middel burg, Postbus 6000, 4330 LA Middel- burg"i i Voor het geven van een mondelinge zienswijze oinnen de genoemde perio de is het noodzakelijk tijdig vooraf een afspraak te maken op telefoonnummer 67 52 27. Belanghebbenden lopen het risico niet- ontvankelijk te worden verklaard in hun bezwaren bij het verantwoordelijk bestuursorgaan en/of in beroep bij de administratieve rechter als redelijkerwijs aan hen kan worden verweten dat zij tegen het ontwerpbesluit geen zienswij zen als bedoeld in artikel 3:15 van de Algemene wet bestuursrecht naar voren hebben gebracht. Kijk voor meer informatie van de gemeente Middelburg op de gemeen telijke informatiepagina's elders in deze Faam, www.middelburg.nl en Maximaal Teletekst pagina 830. Schorrestraat 15;(2-l 1 Westkapelle - het slopen van asbesthoudende dak bedekking Oude Zandweg 2,(2-11 - het vernieuwen van een opslagcontai ner Oude Zandweg 31 ;(2-l 1 - het plaatsen van garageboxen Noordstraat 50;(2-l 1 Zoutelande - het plaatsen van een tuinhuisje Branding 36,(2-11 - het vergroten van een zomerhuis De Zandput 42;(2-l 1 Belanghebbenden kunnen tot 6 weken na de tussen haakjes staande datum bezwaar maken tegen de verleende vergunningen en verleende vrijstellin gen.(Zie: bezwaar, beroep en voorlopi ge voorzieningen) U kunt de stukken inzien op het gemeentehuis te Dom burg. VRIJSTELLING O.G.V. ARTIKEL 19, UD 1 WRO AANLEG SPEEL TERREIN HEKWEIDE TE AAGTE- KERKE Op 6 november 2007 hebben wij besloten om vrijstelling ex art. 19. lid 1 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening te verlenen voor de aanleg van een speelterrein achter de Waterloze Werve, tussen het Bergwegje en de Hekweide te Aagtekerke. Dit besluit ligt, met bijbehorende stukken, van 15 november t/m 26 december 2007 ter inzage. Tijdens deze termijn kan tegen dit besluit beroep worden ingedienabij de Arrondissementsrechtbank, sector Bestuursrecht, Postbus 5015, 4330 KA te Middelburg. Ook kunt u de voorzie ningenrechter van deze rechtbank ver zoeken een voorlopige voorziening te treffen als onverwijlde spoed, gelet op de betrokken belangen, dat vereist. De ruimtelijke onderbouwing van het plan is ook in te zien op de gemeente lijke website, www.veere.nl.. onder "visie en beleid, art. 19-procedures". INSPRAAK BOUW BEDRIJFSBE- BOUWING RAPENBURGWEG 12/14 TE MELISKERKE Van 16 november t/m 27 december 2007 ligt ter inzage het bouwplan van Ido Matthijsse VOF, staal- en handels bedrijf, voor de bouw van een stalling en opslagloodsgebouw, alsmede voor de bouw van een tuinhuis, op de per celen aan de Rapenburgweg 12 en 14 te Meliskerke. Het bouwplan is in strijd met het gel dende bestemmingsplan 'Buitengebied Mariekerke'. Tijdens de genoemde ter mijn kunnen inwoners en natuurlijke- en rechtspersonen, die in de gemeente een belang hebben bij het plan, inspreken door schriftelijk een inspraakreactie bij het college in te dienen. Lees verder op pagina 27.

de Faam | 2007 | | pagina 26