Het is weer toegestaan om kind te zijn! Advertorial Cool Winter Silent Whites Red Ruby Bezoek Intratuin Koudekerke, Galgeweg 5, en ontdek hoe leuk het is om weer kind te zijn. (Kijk op www.intratuin.nl voor de de routebeschrijving.) Kerstshow bij Intratuin Koudekerke De Kerst roept bij velen een sfeer van gezelligheid op. Santen met vrienden of familie lekker eten, een bezoekje aan de Kerstmarkten of de zoektocht naar ca deautjes voor je geliefde. Het gevoel is vaak te herleiden naar ontspanning en vrije tijd, maar dat het een positief gevoel oproept is duidelijk. Sinds jaren is de Kerstshow bij Intratuin dë dagtrip voor de regio. Mensen komen van heinde en verre voor het opdoen van ideeën voor de Kerstperiode. Na een wandeling door het enorme complex is het duidelijk dat het niet alleen over kerstbomen gaat. Voor de ideeènmakers van Intratuin wordt de kerstperiode ingeluid door de herfstperiode. Als klant kun je daar ook niet omheen, want al direct bij de entree pakken de decorateurs uit met een Herfstimpressie. 'Weldaad en overvloed', is het niet zo bescheiden thema. Bij het zien van de presentatie kunt u een glimlach moeilijk onderdrukken. De feestelijke sfeer van de herfst wordt dik aangezet en toont wat u mag verwachten zodra u het winkelparadijs binnen gaat Sfeeroplossingen Intratuin is meester in het bedenken van sfeeroplossingen. Zo is er een enorme afdeling met spulletjes om fraaie herfsfdecoraties te maken. Druivenkran- sen, gedroogde appels, peren, herfstbladeren.., voor de echte liefhebber van decoraties tovert Intratuin honderden vierkante meters creativiteit uit de hoge hoed... een walhalla. Uiteraard tonen de decorateurs wat u er allemaal mee kunt. maar ze laten het ook graag over aan ieders persoonlijk smaak. Een hele aardige trend op deze afdeling is dat er ook veel aandacht is voor mensen met strakke moderne interieurs. Niet iedereen wil immers een krans op de voordeur. Intratuin heeft hiermee gehoor gegeven aan de vraag van veel (jonge) moderne mensen om ook met designdecoratie te komen. Even daarvoor bent u verschillende inte rieurinvullingen gepasseerd. 'Minimor- foses' noemt Intratuin ze en u vindt ze door de hele winkel. Op deze manier worden er verschillende inrichtingen vertoond van keukens en woonkamers die op een eenvoudige manier een nieuwe stijl kunnen krijgen. In het programma De Tuinruimers, dat uitgezonden wordt bij SBS op zaterdag, komen deze 'minimorfoses' allemaal aan bod. Zo wordt bij één van de presentaties het landelijke buitenleven naar binnen gebracht. Uiteraard is dit terug te vinden in de planten en de potten, maar ook de 'nieuwe' windlichten en lantaarns, de spiegels en de rieten manden. De interieurs tonen hoe sfeervol het najaar kan zijn. Op weg naar de Kerstafdeling... Intratuin is meester in het volledig tonen van het enorme assortiment. Zo passeren we de prachtige buitenplanten met inspirerende kleuren en de grote afdeling verlichting om uw tuin in de winter te betrekken bij uw woning. Al wandelend komen we langs tuingereed schappen, bladblazers. Het kenmerk van alle afdelingen is (naast de enorme keuze) dat u doorlopend inspiratie kunt opdoen door de presentaties. Voor de dierenliefhebbers zijn de konijntjes, de hamsters en de vogeltjes een must. Het Is één van de meest geliefde afdelingen voor jong en oud. De kerstafdeling wordt aangekondigd door de kunst kerstbomen. Wat een hoeveelheid!! Ze zijn werkelijk niet meer van echt te onderscheiden. De kunstkerstbomen zijn er niet alleen in alle afmetingen (van 40 centimeter tot 6 meter!), maar ook voor leder interieur. Met de trendy zwarte of witte bomen speelt Intratuin In op de moderne inferieurs en we moeien zeggen: ze zijn zeer apart,De bomen zijn te krijgen voor iedere beurs en voor jong en oud. klassiek of modern", zegt Sjaak. "De collectie is groter dan deze ooit is geweest: Op de kerstafdeling Overzichtelijk tonen de decorateurs de diverse thema's voor dit jaar. 'Red and Ruby' kenmerkt zich door de traditio nele roodtinten welke onlosmakelijk verbonden zijn aan de kerstperiode. Intratuin ziet nog steeds een sterke voorkeur voor deze tinten, maar weet de aandacht door het thema 'Allure' een beetje te verleggen. Allure' zijn de herfsttinten en het gebruik van herfstdecoraties. Op deze manier gaat de herfstperiode feilloos over in de kerstperiode en is de gezelligheid maanden lang in huis. 'Silent White' en 'Cool Water' kenmerken zich door de wittlnten waarbij aan "Silent White' het fraaie blauwe glas wordt toegevoegd. We willen dit dan ook als zeer stijlvol omschrijven. Tot slot is er een deel van de Kerstshow gebruikt voor het thema 'Rustlque Feeling', Dit Is voor de mensen met lef. De chique combinatie van zwart en goud past perfect in het moderne interieur en zal dus in vele jonge huishoudens haar weg vinden. De omvang van de kerstcollectle binnen de thema's is zeer breed. Uiteraard zijn er de kerstballen In alle maten, vormen en materialen, maar ook de vazen, spiegels, kandelaars, kerstkleden, etc. zorgen voor uw eigen bedachte 'minimorfose'. leder zijn smaak, zullen we maar zeggen. Ook voor de kleintjes Door de hele winkel komen de kleintjes alle verrassingen tegen. De 'vertel' Kerstman of de kerstmanfietsertjes bij het kunstkerstbomen bos. Maar ook de beren die de kerstbomen aan het versieren zijn. Ze zijn zelfs mee te nemen naar huls.... Ahhhh mama... toe...?? Onze kerstdorpen zijn uiteraard de toppers van de Kerstshow, De oogverblindende gedetailleerde huisjes hebben de voorkeur van jong en oud. We zijn toch allemaal klein geweest? De miniatuur-kerstlandschappen zijn verdeeld in nostalgische Europese huisjes en uitbundige Amerikaanse bouwwerken. Aan u de keus! Het zijn de fraaie details, de kleine lichtjes en de bewegende delen die er voor zorgen dat u uw ogen niet kunt afhouden van deze kersttoppers. De collectie bestaat uit honderden huisjes, poppetjes, zweefmolens, bruggetjes en boompjes. Kortom; Het is weer toegestaan om kind te zijn! Voor moer informatie: www.intratuin.nl De Kerstdorpen worden de 'must-have' tijdens de winterperiode. De decorateurs van Intratuin vertalen het najaar en de Kerstperiode naar een waar feest!

de Faam | 2007 | | pagina 25