.rninute 12,50 21,00 Middelburg staat bol van de Poëzie Tentoonstelling over Berlijn "De Meerkoet" last Wij gaan op vakantie Last-minute actie a.s. vrijdag en zaterdag dé Weekkrant Expositie van Marjon Mijnsbergen foto-exposities en tentoonstellingen in Drukkerij Rolwisselingen in De Eetkamer Belgische Loodsen Sociëteit Vlissingen November-menu Speciale prijs 15,00 De ritmische pas begint bij: Dansschool „T&G Bras GRATIS Stijldansen senioren Van 14.00-15.30 uur voor de jeugd Restaurant, Paviljoen MAANDMENU NOVEMBER Steengrillen Alle Fajitas, Burritos, Tacos, Enchiladas, Tres amigos of onze welbekende Spareribs (BBQ-ribs) voor maar... incl. friet saladebuffet en een mandje stokbrood kruidenboter vooraf reserveren om 17:30 of 19:30 0118-586585 't groentje 9, domburg, www.el-fuego.com De Faam Woensdag 31 oktober 2007 - Pagina 39 MIDDELBURG - In Middelburg vindt zondag 4 -november de jaarlijkse Poëzieroute plaats. Tien dichters, twee verhalen vertellers en een muzikant brengen hun werk op vier loca ties. De eerste drie dichters be ginnen om 13.30 uur bij Boek handel De Drvkkery op de Markt. Om 14.30 uur treden we derom drie dichters op in het atelier van Jet Sondaar, Koe poortstraat 6. Om 15.30 uur vindt er een vervolg plaats in het atelier van Juul Kortekaas, Brak straat 5. De middag wordt afge sloten in Galerie Revolution, Lange Noordstraat 41. De mu ziek wordt op alle locaties ver zorgd door de Zeeuws-Vlaamse zanger-gitarist Ries de Vuyst. De volgende dichters en vertel lers geven acte de presente: Daan Anthuenis, Anna de Bruyckere, Emma Burns, Hend rik Carette, Emma Crebolder, Marcel Koopman (stadsdich ter), Peer van Meer, Jesse Meeusen, Theo Raats, Thom Schrijer, George Sponselee en André van der Veeke. De vorige Middelburgse stadsdichter Jan J.B. Kuipers verleent medewer king als inleider van de optre dens in de Brakstraat. Het the ma is 'Overkanten', een woord dat in Zeeland een speciale la ding heeft. 'Overkanten' is ook de titel van de bundel waarin werk van de optredende dich ters is opgenomen. De bundel kost 7,50 euro. Hij wordt gepre senteerd op 1 november om 16.00 uur in de Drvkkery. Foto poëzie SEROOSKERKE - Marjon Mijnsbergen exposeert van af maandag 5 november ex perimentele en figuratieve schilderijen in galerie de Horn Fine Arts Int te Ser- ooskerke. De inspiratie komt van haar Christen zijn en grafische principes. De opbrengst is voor de stich ting Emmaus Haren, ten be hoeve van de Association Nabasnoogo in Burkina Fa- so. De expositie duurt tot me dio januari, dagelijks te be zichtigen van 12.00 uur tot 17.00 uur. Champs-Elysées uit 'Donkere palissaden - paalhoofden in Zeeland' van Pauline van Lynden©. MIDDELBURG - CKB Zeeland presenteert van 4 november tot en met 12 december de tentoon stelling Berlin met schilderijen en collages van Ben Sleeuwen- hoek (Middelburg 1951) en ruimtelijk werk van Bemd Tras berger, beiden woonachtig in Berlijn. De opening is op zondag 4 november om 14.30 uur. Drs. Ferdinand Dorsman, cultureel attaché van de Nederlandse Am bassade in Berlijn opent de ten toonstelling. Tel: 0118-611443. MIDDELBURG - De Drvkkery Middelburg geeft boekpresenta ties, houdt regelmatig tentoon stellingen van kunstenaars, illu strators en fotografen en organi seert concerten. Van 31 oktober tot en met 2 december zijn er di verse exposities van fotografen, donderdag 1 november is er een boekpresentatie van twee poë ziebundels en zaterdag 3 no vember is er zowel een boekpre sentatie als livemuziek. De foto exposities bevatten, foto's van Pauline van Lynden voor het boek 'Donkere palissaden - paalhoofden in Zeeland', ar chieffoto's uit het boek 'We zit ten hier geheid - Zeehospitium en revalidatie-inrichting Zonne veld 1909-1994', 'De randen van het eiland' van fotograaf Koos Broek, 'De hengst', een expositie ter gelegenheid van het uitko men van het gelijknamige boek en 'Seizoenskleuren van Zuid- Beveland' van fotograaf André Hannewijk. Van 31 oktober tot en met 16 november is tevens de expositie TOO x 100' te zien. De foto's bevatten een reis langs dertien gezichten van Zeeuwse honderdjarigen gefotografeerd door Truus Groen. De Werk groep Poëzie, presenteert don derdag 1 november haar jaar lijkse verzamelbundel: 'Over kanten in De Drvkkery en de Zeeuwse dichter Ingo de Moor presenteert zijn derde bundel Op de huid van de ziel'. Zater dag 3 november is er een feeste lijke presentatie door uitgeverij Querido van 'Watson of Hoe je een meisje verovert met 23 uit vindingen en 1 muis'. Aanvang: 11.15 uur. Tussen 15.00 en 16.30 uur is er in de Brasserie livemu ziek van het trio Miquela met Portugese Fado. MIDDELBURG - In 't Spiegeltheater in Mid delburg staat van 2 tot en met 10 november het toneelstuk 'De Eetka mer' van Gumey Ir. Dit stuk in de vertaling van Peter Hoeksema, wordt gespeeld door Toneel groep PAUZE en is gere gisseerd door Marijke Reuser uit Middelburg. Een bonte verzameling mensen maakt gebruik van een tijdloze eetkamer op verschillende tijdstippen en in verschillende periodes. Alle personages hebben ooit in zo'n eetkamer ge woond of zijn er op visite geweest. De ene heeft er traumatische jeugdherin neringen van, de ander denkt er met nostalgie aan terug. De cast De cast speelt in wisselende rollen. Zo zal een acteur een klein jongetje met een ted dybeer spelen, maar ook een overspelige man en het jarige meisje zal veranderen tot een wouw die er achter komt dat ze lesbisch is. De cast bestaat uit Corry van de Bosse, Dominique Duyndam, Ab van Noot, Marieke Meijer, Johan Ni- colaas, Inez van Schie, Jo hanna Smit, Petra Traas en Desiree van der Werf. De Eetkamer is 2, 3. 9 en 10 november om 20.00 uur en 4 november om 15.00 uur. Kaarten zijn telefonisch verkrijgbaar via 0118- 628504. Gebakken mosselen op toast of Gebakken champignons op toast Spareribs of Visstoofpotje (diverse soorten vis in een kruidige saus, gegratineerd met kaas) Koffie of IJs RESERVEREN GEWENST TEL. 0118 - 41 36 08 BOULEVARD DE RUYTER 4 - VLISSINGEN Woensdag 7 november KENNISMAKINGSLESSEN: 8-13 jaar Van 15.30-16.30 uur In zaal Bolwerk in Papegaaienburg- Vlissingen <DansschooCj*£ T: 0118 638345 'fëgcBras lnternationa| Dance Teachers Association Voor meer informatie surf naan www.dansschoolbras.nl Inlichtingen Tel. 0118-638345 06-53869586 lnfo@dansschoolbras.nl Maandag en dinsdag gesloten Ardense kroket op een bedje van sla of Zeevruchtencocktail Bloemkoolsoep of Bouillon met kervel Gebakken Konijnenrugfilet met knoflook-thijm jus of Gebakken Zeewolffilet met peterseliesaus Appelstrudel met vanillesaus en slagroom of Vanille-ijs met warme kersen en slagroom vanaf 2 personen a 1 7,50 Schelphoekweg 3 Wolphaartsdijk Tel. 0113-586035 MEXICAN GRILL-RESTAURANT Wij zijn gesloten van zondag 4 november t/m donderdag 6 december 2e kerst Mexicaans buffet

de Faam | 2007 | | pagina 39