Drukkerij bruist herfstvakantie-aanbieding! Nieuw talent in De Spot m 5. SHOPPING Center 19." Bij de drukkerij is van alles te beleven The Deum Laudamus 7/ff/fV///. 44-OQ- Edet Friendly Ariel Poeder Ultra of Color 45 wasbeurten Bestel AEG Stoomstrijkijzer lin Café 't Schuttershof Dames/Heren/Kids15% korting Outlet: 40-70% korting Dames/heren/kids Ol-DE ZUIDSCHOR De Zuidsehor Watersport Zandkreekweg 5, Wolphaartsdijk 0113-582310 - 7 dagen per week open. Expositie Zeeuwse Molens Halloweendisco in Walk-lnn Expo World of Silk Halloweendisco in De Paraplu Triopak £s-Gravenpolder, 's-Gravenstraat 47 - Middelburg, Gortstraat 60-62 - Oost-Souburg, Kanaalstraat 59 2000 Walt, RVS Slrijkzool rrav/WMiiiDe Faam Woensdag 24 oktober 2007 - Pagina 35 MIDDELBURG - De IJslands/Amerikaanse band Tyft met Hil- mar Jensson (gitaar), Andrew d'Angelo (sax) en meesterdrum mer )im Black, staat donderdag 25 oktober in Café 't Schutter- hof te Middelburg. Vrije impro, elektronische soundscapes en onverwachte humor. Aanvang: 21.30 uur. www.muziekpodium-zeeland.nl. FOTO: TYFT MIDDELBURG - In De Drvkkery in Middelburg is in de maand oktober weer ge noeg te beleven. Er zijn vele tentoonstellingen te bewonde ren van originele prenten van di verse kinderboeken, de tweede popquiz wordt georganiseerd en Rob Meijer geeft een cd-presen- tatie. Tot en met 28 oktober zijn er vele tentoonstellingen te bewonde ren van originele prenten van di verse illustrators van kinderboe ken. Zo zijn de tekeningen van Annemarie van Haeringen van 'Wat niemand weet', Wouter Tulp van 'Doe niet zo druk', Sandra de Weijze van 'Krokodil is bang' en 'De Rand van de He mel', Femke Gerestein van 'Ver- telopa' te bekijken. Ook zijn er tot en met 28 oktober collages te vin den van 'Het loopt de spuitga ten uit'. Dit graffitiproject van Bu reau HALT is door kinderen ge maakt van groep acht van diverse basisscholen. Tijdens voorlich- tingslessen maakte 'Halt Zee land' de kinderen bewust van de negatieve gevolgen van graffiti. De leerlingen gingen in groepjes op pad om plaatsen met én zón der graffiti te fotograferen en maakte een fotocollage waaruit een oplossing blijkt om graffiti aan te pakken. Donderdag 25 ok tober wordt de tweede popquiz op het Binnenplein gehouden in samenwerking met VITA Event. Het thema is 'Sport in de Popmu ziek' en bestaat zoals gebruikelijk uit veertig meerkeuzevragen over de historie van de popmuziek. Muziekliefhebbers zijn van harte welkom om hun kennis te testen, maar ook voor toeschouwers is het interessant vanwege de ge luidsfragmenten. Van 19.30 tot 20.30 uur. Rob Meijer presenteert zaterdag 27 oktober zijn nieuwe CD: 'En alles gaat ergens gewoon verder'. De 61-jarige wordt bege leidt door enkele muzikale vrien den. Van 15.00-16.30 uur in de Brasserie. MIDDELBURG - Christelijke oratoriumvereniging 'Te Deum Laudamus' geeft de komende weken twee con certen waarin alle facetten van de lutherse liturgie aan bod komt. Koorzang wordt afgewisseld met orgelwer ken en enkele coupletten samenzang. De concerten zijn zaterdag 27 oktober in de Oostkerk in Middelburg en vrijdag 2 november in de Maartenskerk in Wemeldin- ge. Aanvang: 20.00 uur. Entree: 8,00 euro. 5,00 eu ro voor kinderen tot en met 12 jaar. Kaarten aan de kerk verkrijgbaar, www.te- deumlaudamus.nl Gaastra-Store - Geisha - Riverwoods - Magie Marine Casual - Van SanteN Van SanteN - Retour - Vingino -Reset - Helly Hansen - Gill - Henri Lloyd - Crocs -Dubarry - Magellan Mulloy - Aigle - Teva - RW - N A LIT I C LIFESTYLE WATERSPORT OOSTKAPELLE - Stichting Het Zeeuwse Landschap heeft de foto-expositie 'Mo lens in het Zeeuwse Land' op gezet in landschapstuin Terra Maris in Oostkapelle. Foto graaf Chiel Jacobusse heeft in dit 'Jaar van de Molen' de he le provincie doorkruist om ze allemaal vast te leggen. De fo to's zijn tot eind maait te be zichtigen. VLISSINGEN - In jongeren centrum Walk-Inn in Vlissin- gen wordt op vrijdag 26 okto ber een halloweendisco ge houden voor kinderen van acht tot dertien jaar. De disco is van 19.30 tot 22.00 uur en entree kost een euro. MEUSKERKE - World of Silk opent woensdag 31 oktober een nieuwe expositie met sie raden, keramiek, kleurrijke acrylschilderijen, olieverf schilderijen en grafiek. De opening wordt opgeluisterd door live muziek van Sono- duende. De expositie is tot en met 29 december, Dorpstraat 3, Meliskerke. www.worldof- silk.nl VLISSINGEN - Naar een leu ke halloweendisco toe kan op vrijdag 26 oktober. Het is voor kinderen van acht tot dertien jaar in jongerencentrum De Paraplu in Vlissingen. De dis co is van 19.30 tot 22.00 uur en entree kost een euro. MIDDELBURG - Jong talent een kans geven, lijkt in opkomst in Zeeland. Naast Hooikoorts en 2nd InfluenZ, geeft nu ook De Spot Middelburg, jong talent de kans om podiumervaring op te doen en bekendheid te krijgen. Maandelijks programmeert het podium jong talent onder de noemer Stage One. Zaterdag 27 oktober is de aftrap met Accor ding To You, Outrage en Capital Sentimental. Bij Hooikoorts en 2nd InfluenZ krijgen bands coaching op mu zikaal gebied maar, ook qua presentatie en organisatie van een optreden. Ze worden bege leid door Ante-Umlimited en BTTE-Nisse. Beide organisaties zijn op zoek naar podia die deze bands de gelegenheid willen ge ven de adviezen in de praktijk te brengen middels live optre dens. According to You stond al in de finales van zowel HooilKoorts en 2ndInfluenZ (2004 en 2005). Ze begonnen als schoolband (Sketnicks) met punkrock. Nu spelen ze metal, emo, post-hardcore en scre- amo. Capital Sentimental is een jonge vijfmansformatie die zich door vele genres laat inspireren als jazz, David Bowie, Antony and the Johnsons. Ze worden veelal vergeleken met Hawk- wind, Captain Beefheart en Capital Sentimental is één van de optredende bands tijdens Sta ge One. stukjes a la Frank Zappa. Alle zicht. Hun ambitie is zeker het nummers zijn zelfgeschreven, schrijven van eigen nummers. Outrage is een nieuwe band uit Aanvang: 20.00 uur. Entree: 3 Walcheren die voornamelijk euro. Zie voor meer informatie rockcovers speelt in eigen in- www.despotmiddelburg.nl mijn SCHLECKER HSCHLECKER Toiletpapier 99 24 rollen eenvoudig Uil fél» 'in hei service SCHLECKER r.irnna finaal m Europa bestel via Internet: www.SCHLECKER.com bestel via telefoon: 0900 7777444 0.20 p/mtn) SCHLECKER brengt het naar uw huisadres naar uw SCHLECKER filiaal of naar een ander gewenst adres Makkelijker kan het niet: Natuurlijk betaalt u €0 - Euro* verzendkosten minimaal beslelbedrag slechts 15.- JlBbsi ËÊrX) nMnv Éi?,; Hoogwaardig stoomstrijkijzer met roestvrij stalen strijkzool, verticale stoomstoot, spray functie en traploos verstelbare thermostaat. Capaciteit: 2000.Watt. Best.Nr.: 415123 Advertentie geldig vanaf 24.10.2007 t/m 30.1 0.2007 zolang de voorraad strekt. Prijswijzigingen voorbehouden.

de Faam | 2007 | | pagina 35