Groei starters zet door Golff zit in de race Centrum De Helende Reis Mobiele Schaartje komt zelf Walcheren trekt de kar met 282 starters Stoelmassage op locatie dé Weekkrant De Faam Neeltje Jans prima voor kinderen Covra bestaat een kwart eeuw Telefoonnummer Hasevoet anders Groothandel Weststrate breidt uit Woensdag 24 oktober 2007 - Pagina 20 Starters onder elkaar VROUWENPOLDER - Delta park Neeltje Jans heeft deze week de derde plaats behaald bij de Kindertoegankelijk- heidsprijs. Met deze plaats üet Neeltje Jans parken achter zich als De Efteling en het Dolfinarium Harderwijk. Van de veertien deelnemende parken kwam uiteindelijk To verland Sevenum als winnaar uit de bus. Er werd door een OK-team gekeken naar de toegankelijkheid van de par ken voor kinderen met en zonder handicap. Op de pun ten parkeermogelijkheden, het eten, vriendelijkheid per soneel, bruikbaarheid attrac ties, de kwaliteit van de speel tuin en duidelijke informatie scoorde het Deltapark goed. VLISSINGEN-OOST - De Centrale Organisatie Voor Ra dioactief Afval (Covra) inVlis- singen-Oost viert vrijdag 26 oktober het 25-jarig jubileum. Covra zorgt als enige bedrijf in Nederland voor het verzame len, verwerken en opslaan van radioactief afval. In de toekomst zullen nieuwe op slagruimten worden bijge bouwd. Op het terrein is nog plaats voor dertien extra lood sen. MIDDELBURG - In de ver melding van het telefoon nummer van bekkenfysiothe- rapiepraktijk J.E.B. Hasevoet in Middelburg in De Faam van 10 oktober is een foutje geslopen. Het juiste nummer is 06-53587568. Er worden weer meer bezoekers verwacht dan vorig jaar, toen deze foto genomen werd. foto: kvk ters. Nieuw dit jaar is het digita le prikbord waar ondernemers gratis hun product of dienst kunnen aanbieden. Iedere on dernemer kan nu al op de web site een advertentie plaatsen via de website www.kvk.nl/star- tersdagzeeland. Zowel vraag als aanbod van producten en diensten zijn hier welkom. Deze digitale markt plaats blijft ook na de starters- dag in de lucht. Bezoekers van de Startersdag komen in contact met onderne mers die het klappen van de zweep kennen. Deze ervaren ondernemers komen uit diverse branches. Naast Jet Hanemaaij- er, mede-eigenaar van Jacht werf Oostwatering Veere en winnaar van de Leen van Gelder Startersprijs 2006 komen Peter Jan van Sabben, mede-eigenaar van VSS Construct in Heinkens- zand, Hans Peter Willems, eige naar van Softechmatrix in Schoondijke en Wies Huges, ei genaar van Wies Horeca Service aan het woord. Zij vertellen de bezoekers graag hun eigen ver haal over missers en successen op het ondernemerspad. MIDDELBURG - Groothan del in kantoorartikelen en verpakkingsmaterialen West strate in Middelburg is drie jaar na de opening van het nieuwe pand alweer te klein. Inmiddels is het bedrijf met de bouw begonnen van een nieuw magazijn dat anderhalf keer zo groot wordt als het huidige. Bij het bedrijf werken nu 21 medewerkers. Marianne de Schipper, stoelmassage aan huis. Davis Shvarts en Marieke Meulenberg. foto: leon janssens VLISSINGEN - De Helende Reis oftewel 'The Journey' is een unieke en krachtige he- lingmethode waarmee wij ons kunnen bevrijden van klachten en problemen. De Helende Reis is ontwikkeld door Brandon Bays. In haar boek 'De Helende Reis' be schrijft ze haar ervaringen. In het Therapeutisch Cen trum zijn Marieke Meulen berg, heldervoelend, en Dr. David Shvarts, medisch we tenschappelijke achter grond, hiermee actief. Sa menwerking met huisart sen en zorgverzekeraars vergoeden de behandeling. In de bibliotheek Vlissingen is 19 november 19.00 uur een lezing over dit onder werp, reserveren via; 06- 18375077. Colinda Bontekoe is kapster aan huis. foto: leon janssens KOUDEKERKE - 't Mobiele Schaartje is het ambulante kappersbedrijf van Colinda Bontekoe. Colinda is allround kapster, opleiding Kappersacade mie Antwerpen, met twaalf jaar werkervaring. "Ik volg de tevens een visagiste op leiding en ben gespeciali seerd in make-up, bruids- make-up en -kapsels. Ik kom bij de mensen aan huis, ook 's avonds, com fortabel, geen wachttijden. En aantrekkelijke tarieven. Bij meer dan drie personen op een adres geef ik 10% korting." "Colinda heeft alle benodigde producten, zo als haarkleurmiddelen, in haar auto: Zij brengt ook extensions aan. Telefoon: 06-21905413. MIDDELBURG - De groei van het aantal Zeeuwse starters gaat ook dit jaar verder. In de eerste helft van dit jaar zijn 941 men sen een eigen zaak begon nen. In dezelfde periode werden 927 jonge onder nemers geteld. dat betekent een lichte stijging van zo'n anderhalf procent. Dit blijkt uit de cijfers van de Kamer van Koophandel voor Zeeland in Middelburg. De regio Walcheren trekt de kar met 282 starters. Een stij ging met ruim vijftien procent ten opzichte van vorig jaar. Ook in de regio's Zeeuws- Vlaanderen en Tholen werd een winst geboekt op het ge bied van startende onderne mers. Daar kwamen respectie- velijk 234 en zesenzeventig starters bij, tegen 219 en vijfen zestig over de periode vorig jaar. De ondernemersgeest op de Bevelanden is opvallend afge nomen. Met tweehonderdvijf tig starters werden er ruim veertig starters minder geteld dan vorig jaar. Ook ht aantal van negenennegentig starters op Schouwen-Duiveland laat geen groei meer zien. Vorig jaar telde deze regio nog 107 mensen die een eigen bedrijf begonnen. Vooral de sectoren bouw, de tailhandel en persoonlijke dienstverlening zijn dit jaar in trek bij de jonge ondernemers in Zeeland. De Kamer van Koophandel heeft een startersnetwerk voor zeeland. Meer informatie of aanmel den: Jacqueline Begheijn, tele foon (0118) 673520. VLISSINGEN - De Golff Su permarkt, van Hogendorp- weg 93 in Vlissingen is in de race om Supermarkt van het jaar te worden. Per provincie gaan er vijf su permarkten door naar de twee de ronde: "Daar zitten wij nu in", aldus Kees Vader, eigenaar van de Golff Supermarkt, "Middels onaangekondigd be zoek wordt je gecontroleerd. Wij letten toch altijd al nauw gezet op kwaliteit en hygiëne. We volgen nu het draaiboek van Prisma Food Organisatie. Niet alleen binnen in de super markt moet alles in orde zijn maar ook aan de buitenkant. Onder de klanten wordt een enquête gehouden. Met ons Golff Supermarkt scoort hoog. foto: leon janssens goed gemotiveerde team zijn ging in de Badhuisstraat, Kou wij er klaar voor." Golff Super- dekerke. markt heeft een tweede vesti- Informatie: www.golff.nl GOES - De kamers van koophandel houden zater dag 3 november voor het zesde jaar de landelijke startersdag. In Zeeland vindt de Startersdag plaats in Hotel Goes van 10.00 tot 16.00 uur. Deze dag is een one-stop-shopping voor de jonge ondernemer om zich te oriënteren op een eigen bedrijf. Op deze dag zal te vens de 'Leen van Gelder'- startersprijs worden uitge reikt. Naar verwachting zullen er dit jaar ook weer meer bezoekers zijn dan in voorgaande jaren! Dit weerspiegelt de trend van het groeiende aantal startende ondernemers. Zo telde Zeeland in de eerste helft van dit jaar 941 jonge ondernemers. Dezelfde periode vorig jaar liet een aantal van 927 zien. Tijdens de Startersdag in Hotel Goes kan de startende onderne mer, of iemand die nog met een goed idee rondloopt, zich uitge breid oriënteren. Zo is er een doorlopende informatiemarkt met diverse organisaties, van Belastingdienst tot bank en van accountant tot notaris. Ook worden er verschillende works hops gehouden. Tijdens de workshop krijgt de bezoeker praktische kennis over onder werpen als belastingen, finan ciën en het vinden van klanten. Tevens heeft de bezoeker de kans om onder vier ogen te spreken met een specialist. Digitale marktplaats voor star- MIDDELBURG - Massage on Wheels, stoelmassage op lokatie, in Middelburg. Marianne de Schipper komt op afspraak aan huis bij bedrijven en particulie ren. "Shiatsu, de stoelmas sage, is een vorm van acu- pressuur, een zeer effectie ve vorm van massage. Na mijn opleiding tot Touch Pro stoelmasseur wil ik de ze massage graag dichter bij mensen brengen." Be gin september is Marianne gestart en heeft alles wat zij nodig heef in de auto. Ook praktisch voor bedrijven en instellingen met het oog op de ARBO wetgeving en be lastingvoordeel." Informa tie: www.massageon- wheels.nl telefoon 06- 22630616

de Faam | 2007 | | pagina 20