Champagne Charlie bezingt Roosevelt Chech: Schoonmaker Schoonmaakster uun 100 üagen salaris! Golden Tulip Wij hebben per direct de volgende vacatures voor u (MV): Hoe ga je om met ADHD? Kunstlicht punt van discussie rmwjairawiDe Faam Woensdag 17 oktober 2007 - Pagina 42 WESTDUIN KOUDEKERKE/VUSSiNCEN Golden Tulip Westduin een 4 sterren vakantie-, zaken- en vergaderhotel op 50 meter van zee en strand met onder andere 114 kamers, 10 vergaderzalen, restaurant met 140 zitplaatsen, bars, terrassen en lounge. Medewerker Afwas voor door de week en de weekends Medewerker Bediening parttime voor door de week en de weekends Medewerker Algemene Dienst parttime voor in de weekends Flexibel, ambitieus, ervaring en gastvrij zijn sleutelwoorden voor deze functies. Schrijf of mail uw brief met CV aan de directie van: Golden Tulip Westduin, Westduin 14371 PE Koudekerke. E-mail: info@aoldentulipwestduin.nl Internet: www.aoldentulipwestduin.nl Uitzendbureau - Acquisities op deze advertentie worden niet op prijs gesteld. over de voormalige president CSU Cleaning Service B.V. is met ruim 9000 medewerkers een van de grootste dienstverleners op het gebied van schoonmaak en beveiliging Voor diverse objecten in Zeeland zijn wij met spoed op zoek naar enthousiast personeel in de functie van: Werktijden zijn zowel in de ochtend-, middag- en of avonduren. Wat bieden wii u: Salaris conform CAO Schoonmaak- en Glazenwassersbedrijf Secundaire arbeidsvoorwaarden zoals korting op uw autoverzekering, reisverzekering, persoonlijke lening en hypotheek Prettige werksfeer Geïnteresseerd? Neem telefonisch contact op met ons kantoor op telefoonnummer 010 - 4322000 of mail uw reactie met CV naar claudette.van.der.elst@csu.nl MIDDELBURG - de Walcherse Zeeuwsvlaamse roots- en blues formatie Champagne Charlie neemt een album op met songs over Franklin Delano Roosevelt foto: jan van de berg MIDDELBURG - In opdracht van het Roosevelt Study Center en de Roosevelt Stichting in Middel burg neemt de Walcherse Zeeuwsvlaamse roots- en blues formatie Champagne Charlie een cd op met covers van liedjes over Franklin Delano Roosevelt. De nog immer populaire Amerikaan se president met Zeeuwse wor tels. Roosevelt, die in 1933 presi dent werd, slaagde erin om drie keer herkozen te worden. Hij was en is een inspiratiebron voor ve len. Zijn dood in 1945 bracht we reldwijd veel beroering teweeg. Tot op de dag van vandaag wordt de herinnering aan de president niet alleen levend gehouden door de activiteiten van het Roosevelt Study Center en de Roosevelt Stichting, maar ook door de tallo ze nog regelmatig in de Verenigde Staten ten gehore gebrachte lied jes die tijdens zijn ambtstermij nen en na zijn overlijden op de plaat werden gezet. Het gaat om werk in vele stijlen: blues, gospel, old time country, calypso, wes tern swing, jazz en folk Cham pagne Charlie heeft voor de op te nemen cd hieruit een selectie ge maakt Bij de cd wordt een boekje gemaakt waarin de muziek over Roosevelt in de juiste context wordt geplaatst. Het album gaat "Waitin' On Roosevelt" heten en verschijnt ter gelegenheid van de Four Freedoms Awards uitreiking in mei 2008. VLISSINGEN - Voormen sen met de diagnose ADHD start er dit najaar een cursus 'omgaan met ADHD'. De cursus bestaat uit tien bijeenkomsten met steeds een ander thema. De cursus is ontwikkeld in samenwer king tussen Emergis en de PAAZ-afdeling in Ziekenhuis Walcheren. Voor meer inlichtingen kunt u contact opnemen met so ciaal psychiatrisch verpleeg kundige Chiel Laport van Emergis: 0118-687500 of Liesbeth Steijn van de PAAZ-afdeling in Ziekenhuis Walcheren: 0118-425463. MIDDELBURG - De Ster renwacht in Middelburg is vandaag (woensdag 17 okto ber) het decor van een archi tectuurdebat over lichtver vuiling en licht in de open bare ruimte. Over het effect van licht wordt de laatste tijd veel ge sproken en er is uitgebreid onderzoek naar gedaan. Kunstlicht wordt toch vaak als sluitpost gezien maar is ook in de architectuur een belangrijke sfeerbepaler. Veel vraagstukken over ver lichting komen aan bod tij dens het debat. Het Zeeuws Gezicht, het Centrum voor Beeldende Kunsten, Vormgeving en Ar chitectuur (CBK) en stich ting Sticht Licht zijn de orga nisatoren. Publiek kan vanaf 14.30 uur mee brainstormen in het de bat Licht Uitgelicht. Ben lil tussen 9 en 5 nog lezelf? lKChecK.nl

de Faam | 2007 | | pagina 42