Banenmarkt BH TRANSPORT m Werkgevers vragen om jou! dé Weekkrant BEZORGERS KOLE Winkelmedewerkers Wanhopige huisvrouwen gebundeld Ander oorlogsboek over andere oorlog R.E.M. Live Verder in sneltreinvaart dé Weekkrant De Faam repareert SASA STANISIC Hoe de soldaat Hoofdpersoon AIexandar Krsmanovic grammoioon Stanisic zelf. In Hoe de soldaat de grammo foon repareert is de lezer getuige van het re cente oorlogsverleden in Bosnië-Herzeg- ovina. Maar dan wel door de ogen van een opgroeiende jongen. Een opgroeiende jon gen bovendien, die net als Stanisic zelf, een deel van zijn jeugd in zijn vaderland en een deel als vluchteling in Duitsland door brengt. De jonge AIexandar praat in al zijn 1 f fantasie zelfs met de rivier de Drina en mag Wij zoeken in ZOUTELANDE Op zoek naar een leuke bijbaan? ERVAREN RUPSKRAANMACHINIST (M/V fulltime/parttime) Woensdag 17 oktober 2ÓÖ7 - Pagina 41 beetje soap gecombineerd met een beetje mysterie en een lekker veel bi zarre humoristische situaties. In het derde seizoen zijn de roddels nog sap piger, de geheimen nog schandaliger en is de wraak nog zoeter. j r heeft al even veel fantasie als schrijver Sasa zich (daardoor?) zelf tot een waar viskam- pioen laten kronen. Opmerkelijk fantasie vol is de rol van voetbal in het boek. Aan een uitspraak van wijlen Rinus Michels heeft Stanisic natuurlijk nooit gedacht maar deze komt in het boek wel op vallend tot leven. Stanisic schreef met het boek een wel heel bijzonder en ontroerend debuut. In Duitsland was het boek snel een bestseller. Neder land mag eigenlijk niet achter blijven. Sasa Stanisic, Hoe de soldaat de grammofoon repareert, is verschenen bij uitgeverij Anthos en kost 19,95 euro. Powered by Q JobTrack.nl KWALITEIT IN MEDIA DISTRIBUTIE DistriQ is een landelijk opererende distributie-organisatie voor gedrukte media. M/V Voor de verspreiding van: Dagblad De Telegraaf De Telegraaf op zondag Als bezorger verdien je goed en hou je veel vrije tijd over. Naast je vergoeding, ontvang je tijdens bezorging ook een gratis krant, doe je mee aan speciale acties en ontvang je leuke attenties. Bezorging is op maandag t/m zaterdag voor 07.00 uur OF op zondag voor 09.00 uur. Leeftijd vanaf 15 jaar. bel gratis 0800-347 87 47 of kijk op www.distriq.nl Goed geld verdienen en toch veel vrije tijd overhouden Kole Transport B.V. is een transportbedrijf dat gespecialiseerd is in het transport van los- gestorte bulkgoederen (zand, grond, grind, slakken, asfalt e.d.) en het vervoer van (afval)containers. Daarnaast bezit Kole diverse machines voor de werkzaamheden die met deze transporten samenhangen. Wegens uitbreiding van ons machinepark zoeken wij z.s.m. een Functie-eisen: - u bezit het diploma machinist of u hebt de nodige ervaring - u bezit het certificaat Basisveiligheid of bent bereid dit te behalen - u bent in het bezit van rijbewijs BE - flexibele instelling Sollicitatie en informatie: Past deze functie bij uw ambitie? Stuur dan z.s.m. uw sollicitatiebrief met curriculum vitae naar Kole Transport B.V., t.a.v. mevrouw J. Paauwe, Postbus 12, 4420 AA Kapelle. U kunt ook per e-mail reageren: jpaauwe@kole.nl Mocht u naar aanleiding van deze advertentie nog nadere informatie willen, dan wordt deze graag door de heer A. van den Dries verstrekt, tel. 06-53727944. ACTION is de landelijke non food supermarkt met ruim 190 winkels in Nederland en België, waarin de laagste consumentenprijs centraal staat. Met ruim 3.500 medewerkers zijn wij volop bezig met de groei en het optimaliseren van onze formule. Onze leus: Kom ook innen Verrassend Volledig, Verbazend Voordelig Voor ons filiaal te GOES zijn wij op zoek naar: Ze leggen momenteel de laat ste hand aan hun nieuwe cd, maar voordat die wordt uit gebracht is er eerst nog deze live verzamel-cd (die ook op dvd verkrijgbaar is) van R.E.M. Het compilatiealbum met de voorspelbare titel R.E.M. Live werd opgenomen tijdens een optreden dat de Amerikanen begin 2005 gaf in de Point Theatre te Dublin. Onder de 22 nummers klas siekers als Everybody Hurts,-The One I Love, Imitation Of Live en de door- braaksingle Losing My Religion. Voor de fans misschien een tikkie over bodig, voor degenen die de grootste hits van R.E.M. nog niet in een live uitvoering hebben, is dit de uitgelezen kans. Een verandering van de lay-out van Runner's World bracht met zich mee dat de columns korter moes ten. Ook die van Dolf lansen. In het nieuw verschenen Altijd verder lijkt Jansen het gebrek aan mimte in zijn columns in een klap te willen com penseren. En daarmee is het lijvige boek een werk geworden dat waar schijnlijk alleen door hardlopers ge waardeerd wordt. Voor familieleden en vrienden is het boek waarschijn lijk niet de manier om er nu eindelijk achter te komen wat die loper be zielt. Voor de loper zelf is Altijd ver- derwél een èn al herkenning. Ook al zullen de meeste nooit de snelheid halen die Jansen de afgelopen jaren in wedstrijden liet klokken. Altijd ver der is geen verzameling columns. Maar net als zijn columns zijn de hoofd stukken - of noem het aparte verhalen - goed los van elkaar te lezen. Ei genlijk misschien zelfs beter. Het tempo van Dolf Jansen kun je het best een beetje doseren. Dolf Jansen, Altijd verder, is verschenen bij uitgeverij Thomas Rap en kost 18,90 euro. Het assortiment is breed en ondiep en bestaat uit speelgoed, schrijfwaren, huishoud, doe-het-zelf, tuin, decoratie, cosmetica, glas, porselein aardewerk, textiel en seizoen. Het assortiment is sterk wisselend waarmee Action de consument wil verrassen en binden Het distributiecentrum annex hoofdkantoor bevindt zich in Zwaagdijk-Oost (Noord- Holland), van waaruit de filialen dagelijks Acquisitie n.a.v. deze advertentie wordt niet öp prijs gesteld. Bij deze functie horen taken als het aanvullen en onderhouden van de winkel, het bedienen van de kassa en het helpen van klanten. Ervaring in de detailhandel is niet strikt noodzakelijk. Onze gedachten gaan uit naar enthousiaste mensen die van aanpakken weten en het plezierig vinden om werkzaam te zijn in een informele sfeer. Ben jij de persoon die wij zoeken, reageer dan via onze website www.action.nl of schrijf ons binnen 14 dagen. Graag je adres, telefoonnummer en advertentiecode GOES 4207 vermelden bij je sollicitatie. Action met 100% eigen distributie naar de filialen. Action Non Food B.V. T.a.v.: personeelszaken Perenmarkt 15 1681 PG Zwaagdijk-Oost Tel. (0228) - 565623

de Faam | 2007 | | pagina 41