VAN DE dé Weekkrant De Faam INFORMATIE VAN DE GEMEENTE MIDDELBURG I VEERE Woensdag 17 oktober 2007 - Pagina 18 INFORMATIE OVERHEID gemeente Middelburg WIJZIGING OVERZICHT MAN DAAT, VERTEGENWOORDIGING EN ONDERTEKENING Burgemeester en wethouders van Middelburg maken bekend dat zij bij besluit van 25 september 2007 hebben besloten om het Overzicht Mandaat, Vertegenwoordiging en Ondertekening te wijzigen. Deze wijziging heeft betrekking op aanpassingen als gevolg van wettelijke voorschriften en aanpas singen binnen de organisatie. Deze mandatering treedt in werking op 18 .oktober 2007. Het besluit ligt voor iedereen ter inzage in de informatiehoek van het stadskan toor, Kanaalweg 3. Daar kan men des gewenst tegen betaling ook een kopie verkrijgen. VERLEENDE KAPVERGUNNIN- GEN De volgende kapvergunningen zijn ver leend: Park de Moucheron: voor 46 bomen. De kapvergunning is aangevraagd voor wegreconstructie en aanleg schoonwaterriolering Muidenweg 4, Arnemuiden: voor 7 elzen en 1 veldesdoorn. De kapvergunning is aangevraagd in verband met bouwplan clubhuis Watersportvereniging Arnemuiden. Deze vergunningen liggen met ingang van 17 oktober tot en met 16 november 2007 voor een ieder ter inzage bij de vakbalie van de dienst Ruimte, Kanaalweg 3. Belanghebbenden kunnen binnen zes weken na de datum van verzending van het besluit een gemotiveerd bezwaarschrift indienen bij burge meester en wethouders van Middel burg, Postbus 6000, 4330 LA Middel burg. Het besluit Park de Moucheron is ver zonden op 5 oktober. De bezwarenter- mijn loopt van 5 oktober tot en met 16 november 2007. Het besluit Muidenweg 4 is verzonden 9 oktober. De bezwarentermijn loopt van 9 oktober 2007 tot en met 20 november 2007. Degene die een bezwaarschrift heeft ingediend en tevens van mening is dat de betrokken spoed dat vereist, kan ook een voorlopige voorziening vragen aan de Voorzieningenrechter bij de Recht bank Middelburg, sector Bestuursrecht, Postbus 5015, 4330 KA Middelburg. Voor een dergelijk verzoek is griffie recht verschuldigd. WET MILIEUBEHEER (Acceptatie melding van verandering artikel 8.19 Wet milieubeheer) Burgemeester en wethouders van Middelburg maken bekend dat op 28 augustus 2007 is ingekomen een mel ding als bedoeld in artikel 8.19 van de Wet milieubeheer van Labrujère Staalbouw voor veranderingen met betrekking tot de inrichting, gelegen aan de Ampère weg 4, voor welke inrichting eerder een milieuvergunning is verleend. De veranderingen betreffen het uitbreiden van het huidige bedrijf met een vrijstaande opslaghal. De opslaghal zal gaan dienen voor de opslag van diverse stalen mallen en overige materialen aan staal zoals pla ten, balken, strippen etc. Voor het kun nen verplaatsen van de mallen en het materiaal worden twee bovenloopkra nen aangebracht. De voorgenomen veranderingen van de inrichting leiden niet tot andere of grotere nadelige gevolgen voor het milieu dan die de inrichting op grond van de verleende vergunning mag ver oorzaken. De voorgenomen verande ringen geven derhalve geen aanleiding tot wijziging van de milieuvergunning. Om deze redenen hebben wij besloten de melding te accepteren. Inzage Ons besluit en alle relevante stukken lig gen vanaf 18 oktober tot en met 28 november 2007 elke werkdag tijdens kantooruren en op donderdagavond van 18.00 tot 20.00 uur ter inzage bij de vakbalie dienst Ruimte, Kanaalweg 3. Inzage op donderdagavond dient vooraf telefonisch te worden aange vraagd, telefoonnummer 67 52 42. Desgewenst wordt er door de afdeling Vergunningverlening en Handhaving een mondelinge toelichting gegeven op de voornoemde stukken. Bezwaar Indien u het niet eens bent met dit besluit, kunt u ingevolge de bepalingen van de Algemene wet bestuursrecht binnen zes weken na de dag van de bekendmaking van dit besluit bij ons bezwaar maken door het indienen van een bezwaarschrift. Het bezwaarschrift dient ondertekend te zijn en ten minste het volgende te bevat ten: a) naam en adres van de indiener; b) de dagtekening; c) omschrijving van het besluit waarte gen bezwaar wordt gemaakt; d) ae gronden van het bezwaar. Indien u bij ons een bezwaarschrift hebt ingediend, en u bent van mening dat de onverwijlde spoed, gelet op de betrok ken belangen dat vereist, kunt u tevens op grona van artikel 8:81 van de Algemene wet bestuursrecht de Voor zitter van de afdeling Bestuursrecht spraak van de Raad van State ver zoeken een voorlopige voorziening te treffen. Een verzoek tot het treffen van een voorlopige voorziening moet wor den gericht aan de Voorzitter van de afdeling Bestuursrechtspraak van de Raad van State, postbus 20019. 2500 EA 's-Gravenhage. Voor het behande len van een dergelijk verzoek wordt griffierrecht geheven. BOUWAANVRAGEN (bekendmaking ingevolge artikel 41 van de Woningwet) Aanvragen om bouwvergunning zijn ingekomen voor: Ampèreweg: bouw loods. BOUW/SLOOP/AANVRAGEN (bekendmaking ingevolge artikel 41 Woningwet) Aanvragen om bouw-/sloopvergun- ning zijn ingekomen voor: Domburg - het plaatsen van een garage Eb en Vloed 44; - het vernieuwen van kozijnen Prinse park 10; Gapinge - het plaatsen van een portacabin Dorpsstraat 11A; Grijpskerke - het bouwen van een tuinschuur Middelburgseweg 39; Stadhuisstraat 2A: plaatsen hekwerk. Veersesingel 90: uitbreiden winkel pand. Veerseweg 2, Arnemuiden: restaure ren landbouwschuur en schaapskooi. Informatie over deze bouwplannen is verkrijgbaar bij de vakbalie van de dienst Ruimte, Kanaalweg 3, telefoon 67 50 00. De publicatie van de aanvragen heeft een informatief karakter. Tegen aanvra gen om een bouwvergunning kunnen geen bezwaarschriften worden inge diend. NB.: Het is mogelijk dat de tekeningen, waarop bij een positieve beslissing de vergunning wordt verleend, afwijken van die welke in het kader van de aan vraag kunnen worden ingezien. VERLEENDE VERGUNNINGEN De volgende bouw-, monumenten-, gebruiks- en/of sloopvergunningen zijn verleend (tussen haakjes staat de datum van verzending): Cassinstraat 14: ged. veranderen berging en keuken (9-10). Dam 53: ged. vernieuwen tuinmuur (10-10). Markt 1voldoet aan brandveilig heidsvoorschriften (5-10). Korte Noordstraat 3: intern verbou wen (8-10). Lange Delft 117: aanbrengen recla- □nge ie (5-10). Molendijk 62, Nieuw- en Sint Jooslana: bouw woning (9-10). Nieuwe Kerkgang 1: ged. verande ren van de gevels (9-10). Oude Rijksweg 15, Nieuw- en Sint Joosland: plaatsen dakopbouw/wij zigen, voorgevel (5-10). Segeerssingel 6: voldoet aan brand veiligheidsvoorschriften (5-10). Wegje van Blok 1bouw ponystal (9- 10). Wijngaardstraat 1ged. veranderen restaurant en maken woonruimte 2e verdieping (8-10). Bij de hierboven genoemde besluiten kunnen belangen van derden betrokken zijn. (Derden) belanghebbenden kunnen binnen zes weken na de tussen haakjes staande datum een gemotiveerd bezwaarschrift indienen bij burge meester en wethouders van Middel burg, Postbus 6000, 4330 LA Middel burg. Degene die een bezwaarschrift heeft ingediend en tevens van mening is dat de betrokken spoed dat vereist, kan ook een voorlopige voorziening vragen aan de Voorzieningenrechter bij de Recht bank Middelburg, sector Bestuursrecht, Postbus 5015, 4330 KA Middelburg. Voor een dergelijk verzoek is griffie recht verschuldigd. VERLEENDE VRIJSTELLINGEN EN VERGUNNINGEN NA PROCE DURE AFD 3.4 AWB De volgende vrijstellingen van het bestemmingsplan en bouwvergunnin gen zijn verleend: Jazzroute 14: plaatsen garage. Veerseweg 151: vernieuwen schuur tje. De vergunningen liggen gedurende zes Koudekerke - het bouwen van 2 garageboxen Dishoekseweg 10; - het veranderen van een afdak Brouwerijstraat 19; Meliskerke - het slopen van een betonloods en var kenshok Kaasboerweg 3; Serooskerke - het vergroten van een woning Wilgenhoekweg 23; - het vernieuwen van een toiletgebouw Boshoekweg 5; Vrouwenpolder - het plaatsen van een serre Fort den Haakweg 15; - het vergroten van een zomerwoning Hopman de Rijklaan 6 8; Zoutelande - het tijdelijk plaatsen van een bouw- bord Duinweg; Wij wijzen u erop dat tegen deze aan vraag om een bouw-/sloopvergunning géén bezwaarschrift ingediend kan worden. Dat kan pas nadat op de aan vraag is beslist (in principe binnen 12 weken). VERLEENDE (BOUW/SLOOP/ AAN LEG) VERGUNNINGEN/ MONUMENTENVERGUNNINGEN De volgende vergunningen zijn ver leend: (tussen haakjes staat de datum van verzending) Gapinge - het veranderen van de voorgevel en een gedeelte van de linker zijgevel Dorpsstraat 21 ;(4-1.0) Koudekerke - het vergroten van een woning Breeweg 14;( 1 e fase)(4-10) Oostkapelle - het sfopen van een zomerwoning Vroonweg 30,(4-10) weken, van 19 oktober tot en met 29 november 2007 voor een ieder ter inzage bij de vakbalie van de dienst Ruimte, Kanaalweg 3. De belangheb bende die het niet eens is met de ver leende vrijstelling ten behoeve van het uitvoeren van het desbetreffende bouw plan en die tegen het ontwerp van dat vri j stel I i ngsbeslu it een zienswijze naar voren heeft gebracht (danwel aan wie redelijkerwijs niet kan worden verweten daartegen geen zienswijze te hebben ingebracht), kan tijdens genoemde inzagetermijn een gemotiveerd be zwaarschrift indienen bij burgemeester en wethouders van Middelburg, Postbus 6000, 4330 LA Middelburg. De belanghebbende die het niet eens is met de overige gronden van voor- noemd(e) besluitfen) komt gedurende deze periode een zelfde recht van bezwaar toe. Het bezwaarschrift dient ondertekend te zijn en ten minste het volgende te bevat ten: naam en adres van de indiener, de dagtekening, omschrijving van het besluit waartegen bezwaar wordt gemaakt en de gronden van het bezwaar. Degene die een bezwaarschrift heeft ingediend en tevens van mening is dat de betrokken spoed dat vereist, kan ook een voorlopige voorziening vragen aan de Voorzieningenrechter bij de Recht bank Middelburg, sector Bestuursrecht, Postbus 5015, 4330 KA Middelburg. Voor een dergelijk verzoek is griffie recht verschuldigd. De volgende monumentenvergunning en zijn verleend: Lange Delft 117: aanbrengen recla me. Singelstraat 9: vervangen kozijn en raam. De vergunningen liggen gedurende zes weken, van 19 oktdber tot en met 29 november 2007 voor een ieder ter inzage bij de vakbalie van de dienst Ruimte, Kanaalweg 3. Degene die tegen het ontwerpbesluit een zienswijze heeft ingediend (alsmede degene die redelijkerwijs niet verweten kan worden geen zienswijze te hebben ingediend) kan tijdens genoemde inzagetermijn een gemotiveerd beroepschrift indienen bij de Rechtbank Middelburg, sector Bestuursrecht, Postbus 5015, 4330 KA Middelburg. Degene die een beroep schrift heeft ingediend en tevens van mening is dat ae betrokken spoed dat vereist, kan ook een voorlopige voor ziening vragen aan de Voorzieningen rechter bij de Rechtbank Middelburg. Voor een dergelijk verzoek is griffie recht verschuldigd. ONTWERPBESLUITEN WAARTE GEN GEEN ZIENSWIJZEN ZIJN INGEDIEND Burgemeester en wethouders van Middelburg maken bekend dat inzake de onderstaande ontwerpbesluiten binnen de termijn van ter inzage leg ging geen zienswijzen naar voren zijn gebracht: Kinderdijk 68-70: verlenen van ver gunning op grond van de Monumentenwet 1988 voor renove ren dak; Londensekaai 39: verlenen van ver gunning op grond van de Monumentenwet 1988 voor aan brengen reclame; Loskade 19: verlenen van vergunning op grond van de Monumentenwet 1988 voor renoveren dak; Singelstraat 9: verlenen van vergun ning op grond van de Monumenten wet 1988 voor vervangen kozijn en raam; Howün' Wolfstraat 18: verlenen van vrijstelling op grond van artikel 19, derde lidvan de Wet op de ruimtelijke ordening voor bouwen garage. ONTWERP MONUMENTENVER GUNNING Gedurende zes weken, van 19 oktober tot en met 29 november 2007 ligt bij de vakbalie van de dienst Ruimte net ont werp van een vergunning op grond van de Monumentenwet 1988 ter inzage voor: Singelstraat 8: voor herverdelen binneninrichting 2e etage. Voor mondelinge zienswijze telefoon nummer 67 52 27. .Gedurende genoemde termijn kan een ieder schriftelijk of mondeling zijn/haar zienswijze omtrent het ontwerpbesluit kenbaar maken bij het college van bur gemeester en wethouders van Middel burg, Postbus 6000, 4330 LA Middel burg. Voor het geven van een mondelinge zienswijze binnen de genoemde perio de is het noodzakelijk tijdig vooraf een afspraak te maken op het aangegeven telefoonnummer. Belanghebbenden lopen het risico niet- ontvankelijk te worden verklaard in hun bezwaren bij het verantwoordelijk bestuursorgaan en/of in beroep bij de administratieve rechter als redelijkerwijs aan hen kan worden verweten dat zij tegen het ontwerpbesluit geen ziens wijzen als bedoeld in artikel 3:15 van de Algemene wet bestuursrecht naar voren hebben gebracht. WIJZIGINGSPLAN EX ARTIKEL 11 WRO Wijziging bestemmingsplan 'Buiten gebied Middelburg' Burgemeester en wethouders van Middelburg maken bekend dat het ont werp van net wijzigingsplan ex artikel 11 van de Wet op de ruimtelijke orde ning (WRO) ten behoeve van een wijzi ging voor Noordweg 516 vanaf 19 oktober 2007 gedurende vier weken, van 19 oktober tot en met 15 november 2007 ter visie ligt bij de vakbalie van de Dienst Ruimte, Kanaalweg 3. Het ontwerpwijzigingsplan betreft de vergroting van een bestaande burger woning in het buitengebied tot een inhoud van maximaal 750 m3. Gedurende bovengenoemde periode kunnen belanghebbenden met betrek king tot het plan schriftelijk bedenkin gen indienen bij burgmeester en wet houders, Postbus 6000, 4330 LA Middelburg. Kijk voor meer informatie van de gemeente Middelburg op gemeente lijke informatiepagina's in de deze Faam, www.middelburg.nl en Maxi maal Teletekstpagina 831. Veere - het veranderen van een dakkapel Wagenaarstraat 35,(4-10) -het vergroten van een woning/ver- nieuwen van een berging Wagenaar straat 39,(4-10) - het veranderen van een kap op een woning Kaai 71 ;(4-10) Westkapelle - het veranderen van een zomerwoning Joossesweg 144,(4-10) - het vergroten van een woning Willebroastraat 1 ;(4-l 0) - het vergroten van een woning Joossesweg 113,(4-10) - het plaatsen van een garage Koestraat 34,(4-10) Zoutelande - het slopen van een woning Boude- wijnskerke 74J4-10) Belanghebbenden kunnen tot 6 weken na de tussen haakjes staande datum bezwaar maken tegen de verleende vergunningen en verleende vrijstellin gen. (Zie: bezwaar, beroep en voorlo pige voorzieningen) U kunt de stukken inzien op het gemeentehuis te Dom burg. AANVRAGEN KAPVERGUNNING De gemeente heeft de volgende aan vragen voor een kapvergunning ont vangen: - Te Oostkapelle, Beukenlaan 8, 2 abe len. - Te Koudekerke, de Walestraat 29, 1 prunus. Belanghebbenden kunnen van 17 tot 31 oktober hun zienswijze indienen bij de gemeente Veere, afdeling Openbare Ruimte, postbus 1000, 4357 ZV Domburg. Lees verder op pagina 7 9.

de Faam | 2007 | | pagina 18