anenmarkt tempo-team TAXI VAN DER MEER Huishoudelijk medewerkenden m/v (alphahelpenden) ^0ARTSENPRA/cr/ Kraamverzorgende? rJ Dan is dit echt iets voor jou! Voor extra informatie zie www.zorgstroom.nl enthousiaste tandarts-/preventieassistente dé Weekkrant De Faam Powered by-Q.JobTrack.nl ZORGBUREAU VAN DER BIJL In Vlissingen e.o. Weekendchauffeurs gevraagd Taxi van der Meer Telefoonnummer: 0118-441834 TT Jjt pou; G.J. de Kom jij ons team versterken? voor 8-16 uur per week Tandartsenpraktijk A.A. Paul en G.J. de Witte Woensdag 3 oktober 2007 - Pagina 34 Voor opgave van uw advertentie of Informatie, bel: (0113) 27 40 00 •CC ZORGBUREAU VAN DER BIJL Bent u een enthousiaste We zoeken mensen die als freelancer in de kraamzorg willen werken. U werkt als zelfstandige en u verzorgt de hele kraamperiode van de cliënt. Het team waarin u werkt is klein en flexibel. Wilt u meer informatie, dan kunt u ons, Carla of Saskia, op de volgende manieren bereiken: Kokmeeuwstraat 5 4301 WP Zierikzee Telefoon: 0111-420868 420503 E-mail: info@zorgbureauvanderbiil.nl www.zorgbureauvanderbijl.nl I Zoekt u een goede balans Neem dan contact op met tussen vrije tijd en verdiensten? Sandd vla: Bent u op dinsdag en vrijdag °?°0, 7263328 (§rat,s] of klik op www.sandd.nl een paar uur beschikbaar? Deze functie staat open voor aüe kandidaten (m/v) van 16 jaar en ouder {vrijdag- en zaterdagnacht) Voor verdere informatie kunt u terecht bij Patrick Smeding. Reacties naar: t.a.v. Patrick Smeding Van Dishoekstraat 556 4382 XV Vlissingen Zorgstroom zoekt op Walcheren en Noord- en Zuid Beveland Voor gemiddeld 3 tot 12 uur per week Als alphahulp verricht je huishoudelijk werk bij oudere mensen thuis. Zorgstroom bemiddelt tussen de zorgvrager en de alphahulp; je komt rechtstreeks in dienst bij de klant. Om als alphahulp aan de slag te kunnen gaan, beschik je over goede contactuele eigenschappen, heb je affiniteit met huis houdelijk werk enben je minimaal3 uur perweekbeschikbaar. Het uurloon bedraagt 12,20 (vanaf 23 jaar, inclusief vakantie toeslag en vakantiedagen). Spreekt dit je aan, neem dan contact op met één van onze Alphabemiddelaars of Zorg adviseurs of kom naar ons inloop spreekuur. Voor de gemeente Middelburg en Veere tel. (0118) 65 56 00. Inloopspreekuur 's morgens van 10.00 tot 11.00 uur. Stadhuis straat 6. Voor de gemeente Vlissingen tel. (0118)48 64 00. Inloopspreek uur 's morgens van 10.00 tot 11.00 uur en 's middags van 13.00 tot 14.00 uur. Brouwenaarstraat4. Woon je op de Bevelanden bel dan naar (0113) 27 36 36 of loop even binnen op de Westwal in Goes tussen 8.30 en 17.00 uur. 250.000 Mensen in Nederland hebben diabetes zonder dat ze het zelf weten. Daarom zou iedereen de Diabetes Risico Test moeten doen op www.diabetesfonds.nl of bel 0800-5766123 Diabetes Fonds COMMERCIËLE DIENSTVERLENING Intercedent m/v bij Tempo-Team. Wij zoeken doe ners met karakter. Heb je je hbo-studie afgerond en ben je op zoek naar een werkgever waar je je optimaal kunt ontwikkelen? Dan ben je bij Tempo-Team aan het goede adres. Als intercedent ben je intermediair tussen klanten en flexwerkers. Wij bieden je een interessante baan met doorgroeimogelijkheden, opleidingen en coaching. Naast een goed salaris kun je rekenen op een reiskostenrege ling, kinderopvangregeling, 25 vakantiedagen en 13 atv- dagen en diverse bonussen. Er zijn goede carrièremoge lijkheden. Vaak dicht bij huis. Onderscheidend is de mentaliteit van onze mensen. We zijn zeer betrokken en actiegericht. Ben jij een doener die voldoet aan een aantal concrete eisen en misschien nog belangrijker; de juiste mentaliteit heeft? Kijk voor meer informatie, actuele vaca tures en om direct te solliciteren op www.tempo-team.nl/loopbaan SCHEEPVAART Havenwerkers m/v vooreen bedrijf in het Zeeuwse havengebied. Het werk bestaat uit het laden en lossen van schepen met verschillende ladingen hierbij moet je denken aan hout, papier; pulp, staal en auto's. Dit bedrijf werkt met dagplanningen waarbij je een jaarcon tract op detacheringbasis krijgt en een opleidingsovereen komst voor de duur van I jaar Er zijn volop doorgroei mogelijkheden, het succes heb je in eigen handIVoor deze functie is het vereist dat je minimaal I jaar in het bezit bent van een Nederlands rijbewijs en eigen vervoerVCA certificering en een heftruckcertificaat zijn een pre abso luut geen must! Informatie: 0118 41 48 70, Marjolein Vermeule, Coosje Buskenstraat 150, Vlissingen www.tempo-tearn.nl Zo werkt het. Zorgstroom Ruim 2.700 medewerkers, alphahelpenden en vrijwilligers zetten zich in een gezonde werksfeer in voor goede zorg. Ze leveren producten en diensten die het mensen mogelijk maakt zo gezond en zelfstandig mogelijk te leven en te wonen. Wij zijn per 1 januari 2008 op zoek naar een: Ons team bestaat uit 4 tandartsen en 9 assistentes Wij verwachten van je dat je: - een gediplomeerd tandartsassistente bent (MDGO-opleiding vereist) - ervaring hebt als preventie-assistente (dit strekt tot aanbeveling) - goed kunt functioneren binnen een team - zelfstandig kunt werken Wij bieden: - een fijne werkomgeving - de mogelijkheid tot nascholing - salaris conform NMT Richt je sollicitatie met c.v. aan: Doornenburg 31, 4385 EJ Vlissingen, telefoon 0118-478811 Voor meer informatie zie onze website: www.paulendewitte.nl

de Faam | 2007 | | pagina 34