Maison Christian in Middelburg heeft eigenlijk geen introductie nodig. Wie kent de gerenommeerde kap- en schoonheidssalon nu eigenlijk niet? Mai son Christian was en is nog steeds een begrip in de hoofdstad van Zeeland. Dames en heren uit de hele provincie en zelfs daarbuiten behoren tot de clientèle van Robbert van Zetten (43) en Azar Azarbad (39). Het statige herenhuis 'De Witte Swaen' op de Dam met zijn chique entree zorgt er vrij wel meteen voor dat de bezoeker een wereld binnen stapt waar rust, wel behagen en schoonheid hoog in het vaandel staan. Maison Christian verzorgt haar gasten nu al bijna 27 jaar op hetzelfde adres en wil haar clientèle be danken voor het in haar gestelde vertrouwen. Robbert en Azar willen ook graag hun medewerkers en stagiaires hartelijk bedanken voor hun steun en inzet. Robbert is als vijftienjarige leerling begonnen en heeft zich door de jaren heen gespecialiseerd en ontwikkeld op het gebied van haar. Hij benadert zijn dames uiterst zorgzaam en eerlijk en zal iemand dan ook iets ontraden als hij ervan overtuigd is dat het mevrouw of mijnheer niet staat of dat het niet goed is voor het haar. In plezierig onderling overleg worden dan de mogelijkheden bekeken om een prachtige look te creëren. Alle haartechnieken en verzorgingsmogelijk heden zijn toepasbaar. Robbert heeft vier jaar geleden besloten de zaak over te nemen van de toenmalige eigenaresse Helga Klompé. Azar en Robbert zijn Helga Klompé nog steeds dankbaar voor alles wat ze van haar hebben geleerd. Azar be nadrukt de warme gevoelens voor Helga die haar de kans heeft gegeven uit te groeien tot een van de beste schoonheidspecialistes in haar vakgebied. O

de Faam | 2007 | | pagina 24