eB m A 1 Bekendmaking STOPPEN MET ROKEN ENAFVALLEN GEMAKKELIJK EN SNEL <3 Officiële Mededelingen natuur en I Qjjyi la verkeer en vervoer Nieuwe magie van de Boss dé Weekkrant De Faam van de Provincie Zeeland nformatie over het provinciaal bestuur, zoals AbdijNieuws, vindt u op www.zeeland.nl Rijkswaterstaat Woensdag 3 oktober 2007 - Pagina 19 i a -as Vergunning Natuurbeschermingswet 1998 Gedeputeerde Staten van Zeeland delen mede dat zij op 18 september 2007 in het kader van artikel 19d, eer ste lid. van de Natuurbeschermings wet 1998 de volgende vergunning heeft verleend. Voor het realiseren en gebruiken van een helihaven in Breskens ter plaatse van de Natura 2000-gebieden Wester- schelde Saeftinghe en Voordelta is vergunning verleend aan Vroon BV te Breskens. Bezwaar De vergunning ligt 6 weken ter inzage bij de Directie Ruimte, Milieu en Water, Het Groene Woud 1, Middel burg, werkdagen van 8-17 uur en des gevraagd buiten kantooruren. Voor het inzien buiten kantooruren, monde linge toelichting en kopieën van ter inzage gelegde stukken kunt u zich wenden tot de heer E.C. Stikvoort (tel. 0118-631128) of de heer B. Bouwman (tel. 0118-631795). Belanghebbenden kunnen tot 6 weken na bekendmaking van het besluit tot verlenen van de vergunning bezwaar tegen de vergunning indienen bij het college van Gedeputeerde Staten van Zeeland, Postbus 6001, 4330 LA Middelburg. Voor de goede orde wijzen wij erop dat het bezwaar niet de werking van het besluit schorst. Op grond van art. 8.81, lid 1 van de Algemene wet bestuurs recht kan de indiener van een bezwaarschrift bij de voorzitter van de Afdeling Bestuursrechtspraak van de Raad van State een verzoek om een voorlopige voorziening indienen, indien - gelet op de betrokken belangen - onverwijlde spoed dit vereist. Onttrekking aan het openbaar verkeer van een weggedeelte van de Gapingsedreef, Kleine Putweg, Boshoekweg, Lepelstraat en Noorddijk nabij de toekomstige rijksweg N57 in de gemeente Veere Gedeputeerde Staten van Zeeland hebben besloten een weggedeelte van de Gapingsedreef. Kleine Putweg, Boshoekweg. Lepelstraat en Noord- dijk nabij de toekomstige rijksweg in de gemeente Veere te onttrekken aan het openbaar verkeer. Het onttrekken van deze wegen aan het openbaar ver keer geschiedt niet eerder dan na de effectuering van de werkzaamheden, zoals de aanleg van een parallelweg of een zelfstandig fietspad, ter hoogte van de betreffende kruispunten. Een opschortende voorwaarde van dit besluit is dat de toekomstige rijksweg N57 daadwerkelijk gerealiseerd wordt. Terinzagelegging Het besluit met bijbehorende tekenin gen ligt van 12 oktober 2007 tot en met 22 november 2007 ter visie bij de direc tie Economie Mobiliteit, Abdij 6 te Middelburg, op werkdagen van 09.00 -16.00 uur, en desgevraagd buiten kantooruren. Voor het inzien buiten kantooruren, het verkrijgen van een mondelinge toelichting en/of kopieën van ter visie gelegde stukken, kunt u contact opnemen met de heer J.A.A. Melaard, tel. 0118-631038. De stukken liggen tevens ter visie bij het gemeen tehuis van de gemeente Veere, Traverse 1 te Domburg, op werkdagen van 09.00- 16.00 uur. Bezwaar maken Belanghebbenden kunnen tot en met 22 november 2007 een bezwaarschrift tegen het besluit indienen bij Gedepu teerde Staten van Zeeland, Postbus 6001, 4330 LA Middelburg. Op grond van art. 8.81, lid 1 van de Algemene wet bestuursrecht kan de indiener van een bezwaarschrift bij de voorzienin- genrechter van de rechtbank te Middelburg, Postbus 5015, 4330 KA, een verzoek doen tot het treffen van een voorlopige voorziening. Voor de behandeling van een verzoek tot het treffen van een voorlopige voorziening is griffierecht verschuldigd. Onttrekking aan het openbaar verkeer van een weggedeelte van de Trekdijk, Oostperkweg, Kleverskerksepad, Veerseweg, Prooijenseweg en Golsteinseweg nabij de toekom stige rijksweg N57 in de gemeente Middelburg Gedeputeerde Staten van Zeeland hebben besloten een weggedeelte van de Trekdijk, Oostperkweg, Klevers kerksepad, Veerseweg, Prooijenseweg en Golsteinseweg nabij de toekomsti ge rijksweg N57 in de gemeente Middelburg te onttrekken aan het openbaar verkeer. Het onttrekken van deze wegen aan het openbaar verkeer geschiedt niet eerder dan na de effec tuering van de werkzaamheden, zoals de aanleg van een parallelweg of een zelfstandig fietspad, ter hoogte van de betreffende kruispunten. Een op schortende voorwaarde van dit besluit is dat de toekomstige rijksweg N57 daadwerkelijk gerealiseerd wordt. Terinzagelegging Het besluit met bijbehorende tekenin gen ligt van 12 oktober 2007 tot en met 22 november 2007 ter visie bij de direc tie Economie Mobiliteit, Abdij 6 te Middelburg, op werkdagen van 09.00 -16.00 uur, en desgevraagd buiten kantooruren. Voor het inzien buiten kantooruren, het verkrijgen van een mondelinge toelichting en/of kopieën van ter visie gelegde stukken, kunt 'u contact opnemen met de heer J.A.A. Melaard, tel. 0118-631038. De stukken liggen tevens ter visie bij het gemeen tehuis van de gemeente Middelburg, Kanaalweg 3 te Middelburg, op werk dagen van 09.00- 15.30 uur. Bezwaar maken Belanghebbenden kunnen tot en met 22 november 2007 een bezwaarschrift tegen het besluit indienen bij Gede puteerde Staten van Zeeland, Postbus 6001, 4330 LA Middelburg. Op grond van art. 8.81, lid- 1 van de Algemene wet bestuursrecht kan de indiener van een bezwaarschrift bij de voorzienin- genrechter van de rechtbank te Middelburg, Postbus 5015, 4330 KA, een verzoek doen tot het treffen van een voorlopige voorziening. Voor de behandeling van een verzoek tot het treffen van een voorlopige voorziening is griffierecht verschuldigd. Provincie Zeeland Voor het eerst sinds 2002 (The Rising) komt Bruce Springs teen met een nieuw album waarop ook z'n oude trouwe E Street Band is te horen. En volgens insiders maakt de Boss de verwachtingen helemaal waar. Magic is een nieuw hoogtepunt in het al behoorlijk imposante oeuvre-van Springsteen en staat weer bordervol, ouderwets heavy rocksongs. Dus meer gitaargericht dan voorgaande pla ten, terwijl er toch ook de nodige ruimte is ingeruimd voor de saxofoon van Clarence Clemons. De eerste single van het album, Radio Nowhere, wordt hier en daar alvast aan- gekondigd als het nieuwe, alternatieve volkslied van Amerika. Springsteen Street Band zijn eind november live te zien in het Gelredome in Arnhem. Nr. 2/2007 Veerse Meer Afspuien naar winterpeil De staatssecretaris van Verkeer en Waterstaat maakt het volgende bekend: Op 29 oktober 2007 zal worden begonnen met het afspuien van water uit het Veerse Meer naar het winterpeil van gemiddeld ca. N.A.P. -0,60 m. Deze waterstand zal naar verwachting op 3 november 2007 zijn bereikt. Door de werking van het doorlaatmiddel de 'Katse Heule' zijn peilvariaties in het Veerse Meer mogelijk die naar verwachting tussen N.A.P. -0,70 m en N.A.P -0,50 m zullen liggen. Ministerie van Verkeer en Waterstaat Omdat het winterpeil ingesteld wordt met gebruikmaking van het doorlaat middel, kan de scheepvaart de schutsluis in de Zandkreekdam naar verwachting volledig blijven benutten. Goes, 25 september 2007. De staatssecretaris van Verkeer en Waterstaat, namens deze, het hoofd Waterdistrict Zeeuwse Delta, ing. S.PR.L. van Herk Behoort u ook tot die groep mensen die vast besloten zijn het roken op te geven maar het helaas niet volhouden? Heeft u ook van die situaties of gewoonten waarbij u bijna automatisch een sigaret pakt ofschoon u er eigenlijk mee wil stoppen? Indien u stopt met roken kunt u uw lichaam weer in goede conditie brengen. Heerlijk om weer meer zuurstof te kunnen inademen, veel beter te ruiken en te proeven. Geen hoofdpijn, niet meer kortademig, geen kwellende rokershoest, niet meer afhankelijk van nicotine. Is dit geen goede motivatie om te stoppen? Met onze methode kunnen wij u in één keer definitief van het roken afhelpen. Bij de oren zetten wij drie steriele puntjes in die het lichaam snel ontgiften en ervoor zorgen dat u binnen vier dagen geen nicotine meer in uw bloed heeft, dit wordt afgevoerd via de natuurlijke weg. Omdat dit zo snel gaat heeft het lichaam geen tijd voor afkick verschijnselen, zou uzelf stoppen zonder hulpmiddelen dan duurt het ongeveer een maand voordat de nicotine eruit is en dan komen juist die nare bijverschijnselen. Zodra deze zijn geplaatst beginnen ze direkt te werken en u zult merken dat de zin om te roken direkt gaat afnemen. Ook krijgt u een puntje dat ervoor zorgt dat u niet gaat snoepen zodat u dus niet dikker wordt. De puntjes vallen er na twaalf dagen vanzelf uit. Deze methode wordt ook wel auriculo-therapie ge noemd, dit staat voor oor acupunctuur, en is één van de veiligste behandelmethoden. De ervaring leert dat deze zichzelf bewezen heeft doordat er duizenden mensen baat bij hebben gehad. Ons slagingspercentage is 97 Wij geven een levenslange garantie op de behande ling. Mocht u toch weer terugvallen in uw oude gewoon te binnen een half jaar, dan krijgt u van ons,een geheel gratis tweede behandeling. Daarna betaalt u slechts een kleine vergoeding. Onze behandelwijze heeft regelmatig positieve aandacht gekregen van diverse actualteiten programma's op TV. Ook kunt u bij ons terecht om af te vallen. U krijgt dan twee puntjes in beide oren die het honger- en snoepgevoel totaal wegdrukken en de spijsvertering helpt te stimuleren en dus sneller op gang brengt. Dit in combinatie met een uitgekiend dieet schema waar gewone alledaagse dingen opstaan en waar ook het hele gezin van kan mee eten en u zoveel eet dat u geen hongergevoel overhoudt. De resultaten hiervan zijn dat u in een maand 6 tot 8 kilo afvalt. Op WOENSDAG 17 OKTOBER zijn wij aanwezig in Grand Café Pare Centraal, Bellamy Park 34 in Vlissingen. Wij werken uitsluitend op afspraak, voor meer informatie of het maken van een afspraak kunt u bellen naar de praktijk voor auriculo therapie, Slenkweg 2 te Ressen-Bemmel. Tel. 0481-462453. Tevens hebben wij ruime ervaring met behandelen van groepen en bedrijven. Bezoek ook onze website: www.kpspeek.nl

de Faam | 2007 | | pagina 19