Nog even snel voor het acht uur journaal... I www. MAGAZIJN07 .NL "Op zoek naar een huurwoning? Het grootste aanbod vindt u op www.huisliin.nl" Irene OHC WALCHEREN MAGAZIJN Dansweek in Zeeland vol voorstellingen WALCHEREN Kinderdagverblijf Villa Valentijn 1 Middelburg kachels - haarden - schouwen CWI Walcheren helpt talenten ontdekken Ontdek 't Zeeuwse land MEUBEL OUTLET \huislijn nl\ U zoekt een huis? U vindt een huis! Jeffrey Vallance in Vleeshal M'burg Kom tot rust in training Gapinge Zeeland Creatief in Zeelandhallen Goes Schitterende showroom met enorme keuze natuurstenen schouwen, hout- en gaskachels. Elektrische kachels en inbouwhaarden, modellen 2007-2008. Ook uw adres voor accessoires en onderhoudsproducten. Tevens diverse kachels en schouwen deze maand tegen aantrekkelijke kortingen. Geopend: Do. en vr. van 10-18 uur Zat. van 10-17 uur of op afspraak. OpenHaardCentrum Klarinetweg 2c Industrieterrein Mortiere Middelburg Tel. 0118-674955 www.ohcwaIcheren.nl Momenteel geen wachtlijsten Gezellige en veilige opvang met volop activiteiten Grote buitenspeelplaats Zeer gunstige tariefstelling Woensdag 26 september 2007 - Pagina 4 MIDDELBURG - De Lande lijke Banenmarkt is het grootste banenevenement van Nederland en wordt op bijna honderd locaties ge houden. Bij het Centrum voor Werk en Inkomen (CWI) Walcheren in het stadskantoor in Middelburg kunnen werkzoekenden op 29 september van 10.00 tot 15.00 uur terecht om de vacatures te bekijken en kennis te maken met werkgevers. Het motto van dit jaar is: Laat je talent werken. Het CWI is in het stadskantoor van de gemeente Middelburg. OOSTKAPELLE - Museum Terra Maris houdt vandaag de activi teit Hoe groen ben jij. Kinderen van acht tot twaalf trekken met een gids en een onderzoekskar de tuin in om het Zeeuwse land schap te leren kennen. Start 14.00 uur, aanmelden 0118-582620. VLISSINGEN - Tijdens de Dansweek, van 5 tot en met 14 oktober, kan iedereen in Nederland zich mee laten voeren op de prachtige me lodieën van dans. Zeeland doet dit jaar voor het eerst mee aan deze Dansweek. Er zijn dansvoorstellingen in Oostburg, Temeuzen en Vliss- ingen. Het accent van de Dans- week-Zeeland ligt op dans en muziek. Een van de highlights in het Arsenaaltheater in Vliss- ingen is pARaDisE...a woman? door de Nederlands-Indische choreograaf Gerard Mosters en zijn Sumatraanse collega Boi Sakti. Tijdens deze voorstelling op 7 oktober vanaf 15.00 uur smelten de Indonesische krijgs kunst Pentjak Silat en moderne dans samen. Hieraan gekop peld kan een workshop gevolgd worden. Op 9 oktober is er van 16.00 tot 18.00 uur een dansde- bat over maatschappij en kunst te volgen waarin choreografen uit Nederland discussiëren met dansdocenten en choreografen over de toekomst van de dans. 's Avonds is er een tango-avond rondom het thema Passie met een optreden van Orquesta Ti- pica OTRA, een tangoworkshop en salon. Dansweek Zeeland wordt op 13 en 14 oktober afge sloten met het Open Podium in Temeuzen, waar alle dansscho len zich presenteren. MIDDELBURG - Op 20 no vember geeft Jeffrey Vallan ce in de Vleeshal in samen werking met HZcult (Hoge school Zeeland) en de Roos evelt Academy een lezing. Vanaf 19.30 uur zal de kun stenaar temidden van zijn werken vertellen over de wonderlijke verbanden en voorvallen die inspiratie vormen voor zijn werk. Op dit moment is zijn tentoon stelling te zien in De Vlees hallen, te vinden in het voormalige stadhuis van Middelburg. GAPINGE - Ontspannings oefeningen, yoga, meditatie en theorie over de werking van de geest, het zit allemaal in de Meditatie Workshop Stressreductie. Op zater dagmiddag 29 september om 13.30 uur begint de cur sus. Kosten zijn 37.50 euro. De cursus wordt gehouden in de Praktijk voor Medita tietraining in Gapinge. GOES - Op verschillende stands is alles te zien van bloemschikken tot en met beeldhouwen en eigen ge maakte wenskaarten. Zee land Creatief wordt dit jaar voor de negende keer geor ganiseerd en heet voortaan Zeeland Creatief Vrije Tijd. De beurs vindt plaats op 28,29 en 30 september in de onlangs geheel ver nieuwde Zeelandhallen in Goes. Wij zijn gevestigd aan de Rouaansekaai 61, Middelburg. Bel vrijblijvend voor een rondleiding: tel. 0118 - 623 563 www.villavalentijnmiddelburg.nl

de Faam | 2007 | | pagina 4