Vaartuig vertraagd J- APOTHEKERSASSISTENT m/v A B Zeeland MEDEWERKER MAGAZIJN Polderhuis krijgt een heus landingsvaartuig APOTHEEK de SINGEL Apotheek de Singel, alphahulpen en gediplomeerd verzorgenden Powered by JobTrack.nl Wij zijn voor diverse opdrachtgevers op zoek naar: KOLE TRANSPORT CHAUFFEURS voor diverse functies Feyter Forklift Services Voor onze vestiging in Vlissingen WIL JIJ O hogerop r nnMiMniPe Faam Woensdag 26 september 2007 - Pagina 33 Een ware blikvanger is het landingsvaartuig in de tuin van Het Polderhuis, foto p.r. door marcel van der voort WESTKAPELLE - Dijk- en Oor logsmuseum Het Polderhuis in Westkapelle heeft van defensie een landingsvaartuig gekregen. Het gevaarte ongeschonden in de tuin krijgen blijkt geen een voudige klus. Vorige week donderdag zou het landingsvaartuig van Den Hel der naar Westkapelle gaan. Niet over het water, maar veilig op een dieplader via de autoweg. Voordat het transport één kilo meter heeft gereden gaat het mis. Het blijkt te hoog, zodat de chauffeur niet meer onder de bruggen door kan rijden. Dus blazen ze noodgedwongen de klus af. Teleurstelling bij de mensen van het museum die zich verheugen op de komst van de nieuwe aanwinst. Na het aan vragen van een nieuwe vergun- ning kan het oorlogstuig alsnog naar het Zeeuwse dorp komen. "Dat wij dit krijgen is natuurlijk prachtig. Luitenant-kolonel Bob Mac Donald van de Engelse ma riniers heeft hier persoonlijk voor gezorgd. Hiermee eren wij onze bevrijders", zegt I. van Beekhuizen van het museum. Het is een landingsvaartuig uit de jaren zestig en niet van de Tweede Wereldoorlog. Liever hadden wij die in ons museum, maai- daar valt niet aan te ko men. Dan zouden we deze van de zeebodem moeten halen en renoveren. Zonder subsidie is zoiets onmogelijk", weet Van Beekhuizen. Met de aanwinst hoopt het Polderhuis de oorlogs herinnering voor nabestaanden van veteranen nog lang levend te houden. Volgens de laatste be richten is het vaartuig afgelopen maandag toch geanïveerd. Het team van zoekt op korte termijn een enthousiaste collega in het bezit van het diploma In onze apotheek staat patiëntgericht denken centraal, wat inhoudt dat we meer willen doen voor de patiënt dan alleen geneesmiddelen afleveren. We besteden aandacht aan FPZ-pro- jecten, volgen regelmatig cursussen en verbeteren voortdurend onze dienstverlening aan de patiënt/cliënt. Daarnaast voeren we veel magistrale bereidingen uit. We willen ons team uitbreiden met een gemotiveerde collega die beschikt over goede com municatieve vaardigheden. Het betreft een dienstverband van ten minste 20 uur per week. Enthousiast geworden? Stuur een brief met c.v. naar: Singel 9, 4382 LL Vlissingen, t.a.v. W.R. Liezenga. Voor meer informatie: 0118 412730. Persoonlijk, praktisch, betrokken en betrouwbaar, Apotheek de Singel. Stichting Werkt voor Ouderen Op zoek naar een uitdagende baan in de zorg? In verband met uitbreiding van onze extramurale (huishoudelijke) zorg zijn wij met enige regelmaat op zoek naar Ook in onze verpleeg- en verzorgingshuizen op Walcheren zijn er mogelijkheden voor gediplomeerd verzorgenden. Bent u op zoek naar een uitdagende baan bij onze organisatie, bezoek dan onze stand op de banenmarkt van het CWI te Middelburg. We zullen al uw vragen beantwoorden en wie weet kunt u op korte termijn beginnen. De banenmarkt vindt plaats op zaterdag 29 september a.s. van 10.00 uur tot en met 15.00 uur bij het CWI, Kanaalweg 3 te Middelburg. Kunt u niet komen? Neem dan contact op met afdeling Personeelszaken via nummer 0118 - 448 448, of stuur een mail naar info-pz@werktvoorouderen.nl Indien u deze advertentie tijdens de banenmarkt inlevert bij een van onze mede werkers, ontvangt u een leuke attentie. Voor opgave van uw advertentie of informatie, bel: (0113) 27 40 00 anenmark 0 AB Zeeland is met haar 100 vaste en tal van uitzendkrachten een begrip in de Zeeuwse groene sector. Al jarenlang verzorgt AB Zeeland de complete arbeidsvoorziening bij vele ondernemingen in deze sector. O.a.: grondwerkers, chauffeurs, kraanmachinisten, trekker chauffeurs, hoveniers en mensen die gemotiveerd zijn om alles aan te pakken. Is dit iets vóór jou of wil je langskomen om de eventuele andere mogelijkheden te bespreken? Bel voor een afspraak, stuur of mail je CV naar: Cereshof 4, 4463 XH Goes Tel.: 0113-233 666, e-mail: info@abzeeland.nl www.abzeeland.nl B Ko/e Transport B. V. is een transportbedrijf dat gespecialiseerd is in het transport van los- gestorte bulkgoederen (zand, grond, grind, slakken, asfalt e.d.) en het vervoer van (afval)containers, deze laatste onder de naam Sagro. Wij zoeken z.s.m. enthousiaste containerauto met haakarminstallatie en kraan kipper met kraan kipper 8x8 Informatie en sollicitatie: Past deze functie bij uw ambitie? Stuur dan z.s.m. uw sollicitatiebrief met CV naar Kole Transport B.V., t.a.v. mevrouw J. Paauwe, Postbus 12, 4420 AA Kapelle. U kunt ook per e-mail reageren: jpaauwe@kole.nl Mocht u naar aanleiding van deze advertentie nog nadere informatie willen, dan wordt deze graag door haar verstrekt, tel. 0113-342020. wmu<xt vw»kiiw contain»* handono machms wammous» mao«nss maoazunsttuino»* Feyter Forklift Services is, met vestigingen in Terneuzen, Vlissingen en Gent, een internationaal bedrijf dat gespecialiseerd is in verhuur, lease, verkoop en onder houd van intern transportmaterieel, waaronder heftrucks, verreikers, stapelaars en container-handling-machines. Feyter Forklift Services is voor de regio Zuidwest-Nederland officieel importeur van: Nissan, Manitou, BT, Kalmar en of ficieel Benelux importeur voor Hytsu. Feyter Forklift Services behoort tot Feyter Group. Meer informatie over de gehele groep vindt u op www.feyter.com. Wij zoeken op korte termijn: M/V De uitdaging: Als medewerker magazijn ben je het aanspreek punt van onze monteurs en klanten betreffende onderdelen van diverse merken machines. Je beheert de voorraad en zorgt voor een correcte afhandeling van de in-en uitgaande onderdelen- stroom, zowel fysiek als administratief. Verder ben je bezig met het optimaliseren van het magazijn, stel je reparatieoffertes op en ben je altijd op zoek naar commerciële kansen. Je rapporteert aan het hoofd magazijn. Vakman: Wij zoeken een medewerker die flexibel en accuraat is, en zowel zelfstandig als binnen een team kan werken. Hij/zij heeft bij voorkeur ervaring met (intern) transportmateriaal en tech niek, maar ook kennis van computersystemen (Windows, office en voorraadbeheer). Verder bes chikt hij/zij over een goed organisatorisch talent en een gezonde dosis ondernemingszin. Het aanbod: Feyter Forklift Services biedt een zeer afwisselende baan in een leuke werkomgeving bij een snel groeiend, modern bedrijf. Ook zijn er voldoende mogelijkheden om jezelf te ontwikkelen door middel van opleidingen en cursussen. Het salaris en de secundaire arbeidsvoorwaarden zijn uitstekend. Solliciteren: Geïnteresseerd? Stuur dan snel je sollicitatie naar t.vdvoorde@feyter.com of naar: Feyter Forklift Services, Mr. F.J. Haarmanweg 17, 4538 AM Terneuzen t.a.v. Tom v/d Voorde. Voor meer informatie over deze functie kun je bellen met Tom v/d Voorde, tel. +31 (0)115 641320. Uiteraard kun je ervan uitgaan dat wij jouw sollici tatie uiterst vertrouwelijk behandelen. [FEYTER' Folciïl Sifrko FEYTER fORKUfl SERVICES MtFJ.Boorasw^jl? loo^ilnssdaj! 1 <535 (M few» WOO £«ii. Wj* 1.31(0)115 «13 20 1.33 (0)925370 78 f.31 (0)1 IS 61 59 55 f .32 (0)9 253 60 58 «55 Sü feürOap w*wf«y!o.c9ri 1.31 (0)118 «OSU f.31 (0)118 <7 03 23

de Faam | 2007 | | pagina 33