tempo-team Fashion met sterren Crime in Drvkkery Zuid-Afrikanen op bezoek bij l'escaut Tempo-Team zoekt flexwerkers Maak nu je eigen vlieger Wim Kok geneest Vertrouwd raken met energiestromen Nieuwe repetieruimte nnv/iMNumiDe Faam Woensdag 26 septembér 2007 - Pagina 32 VLISSINGEN - De Belgi sche predikant Wim Kok houdt zaterdagavond 22 september om 20.00 uur en zondagochtend 23 sep tember om 10.00 uur een gebedsdienst voor zieken. Kok gaat de dienst voor in Beréa Vlissingen aan de Gil- deweg 29. De predikant uit Leuven doet al 25 jaar aan gebedsgenezing. "In elke dienst wordt de wonderbare kracht van Jezus geopen baard en komt de aanraking van Hem tot de zieken, de verslaagden en de gebonde- nen en is Zijn genezende kracht te zien", aldus Kok. KANTOOR Receptioniste/telefoniste m/v vooreen bedrijf in Yerseke. De werkzaamheden bestaan o.a.: uit het aan nemen en doorverbinden van gesprekken, het ontvangen van klanten, leveranciers en andere bezoekers en lichte administratieve werkzaamheden, je hebt mbo werk- en denk niveau, min. één jaar ervaring, vaardigheid met de pc, goede communicatieve en contactuele vaardigheden. Verder is het belangrijk dat je de Nederlandse, Engelse, Franse en/of Duitse taal goed beheerst en zie je er repre sentatief uit Informatie: 0113 25 25 05, Mirella Herwegh, Piet Heinstraat 3, Goes COMMERCIËLE DIENSTVERLENING Intercedent m/v bij Tempo-Team. Wij zoeken doe ners met karakter Heb je je hbo-studie afgerond en ben je op zoek naar een werkgever waar je je optimaal kunt ontwikkelen? Dan ben je bij Tempo-Team aan het goede adres. Als intercedent ben je intermediair tussen klanten en flexwerkers. Wij bieden je een interessante baan met doorgroeimogelijkheden, opleidingen en coaching. Naast een goed salaris kun je rekenen op een reiskostenrege ling, kinderopvangregeling, 25 vakantiedagen en 13 atv- dagen en diverse bonussen. Er zijn goede carrièremoge- lijkheden.Vaak dicht bij huis. Onderscheidend is de mentaliteit van onze mensen; Wé zijn zeer betrokken en actiegericht. Ben jij een doener die voldoet aan een aantal concrete eisen en misschien nog belangrijker; de juiste mentaliteit heeft? Kijk voor meer informatie, actuele vaca tures en om direct te solliciteren op www.tempo-team.nl/loopbaan HORECA/CATERING Cateringmedewerker m/v voor verschillende bedrijven in Goes. Wij zijn op zoek naar dames en heren die graag in de catering aan de slag willen. Er zijn verschil lende werklocaties mogelijk.Vaak is het werk op oproep- basis. Ook het behalen van een HACCP certificaat behoort tót de mogelijkheden! Informatie: 0113 25 25 05, Ronnie Hillebrand, Piet Heinstraat 3, Goes TECHNIEK Kwaliteitscontroleur m/v vooreen bedrijf in Kapelle. In deze functie biedt je ondersteuning aan een monteur van aluminium ramen en deuren. Vanuit Kapelle worden de opdrachten verdeeld over het team van mon teurs en gaat men op pad. Je dient voor de functie géén hoogtevrees te hebben! Je zult gaan starten op u'itzend- basis maar er is zicht op vast dienstverband. Informatie: 0113 25 25 05, Sabina Dabra Freeman, Piet Heinstraat 3, Goes www.tempo-team.nl Mechanisch monteur (allround) m/v voor een bedrijf in Goes. Binnen de assemblageafdeling verricht je zelfstandig allerlei montagewerkzaamheden, waarbij jouw individuele kwalificaties worden ingepast binnen een team van mensen.Vereist een volwaardige opleiding MTS werktuigbouw (of gelijkwaardig), enige jaren ervaring, zelf standig kunnen werken en goede communicatieve vaar digheden zijn noodzakelijk. Verder is het belangrijk dat je een teamspeler bent met een enthousiaste en dynami sche inslag. Informatie: 0113 25 25 05, Ronnie Hillebrand, Piet Heinstraat 3, Goes werkvoorbereider m/v voor een bedrijf in Goes. Wij zoeken iemand met een opleiding civiele techniek/weg-en waterbouw op mbo niveau of op hbo niveau in een starters functie. In deze functie draag je o.a. zorg voor het opstellen van tekeningen en bestekken van civieltechnische projecten. Als starter doorloop je een kennisontwikkelingtraject waarbij je gekoppeld wordt aan een (senior) ervaren werkvoorbereider die je vakinhou delijk zal begeleiden en coachen. Je dient 0 tot 3 jaar werkervaring te hebben. Informatie: 0113 25 25 05, Mirella Herwegh, Piet Heinstraat 3, Goes Onderhoudsmonteur m/v vooreen bedrijf in Kapelle. Wij zoeken een onderhoudsmonteur die met een grote mate van zelfstandigheid, verantwoordelijk is voor.het periodieke onderhoud van machines en installa ties. Daarnaast los je technische storingen op en werk je mee aan verbeteringen en ontwikkelingen van deze machines, je hebt een diploma MTS (b.v.WTB) of kennis op dit niveau door praktijkervaring. Informatie: 0113 25 25 05, Sabina Dabra Freeman, Piet Heinstraat 3, Goes Medewerker bediening m/v vooreen bedrijf in Bruinisse zoeken wij iemand met ervaring, die minimaal 20 uur wilt werken. Er zijn mogelijkheden om langdurig aan het werk te gaan! Als Bruinisse jou te ver is, zijn er ook andere mogelijkheden. Informatie: 0113 25 25 05, Sabina Dabra Freeman, Piet Heinstraat 3, Goes OVERHEID Administratief-juridisch medewerker m/v voor een bedrijf in Kapelle. In deze functie ben jij verant woordelijk voor de behandeling van bezwaarschriften. We zoeken iemand met een juridische opleiding en ervaring. De beoordeling zelf doe je niet, wel de verwerking hiervan. Echter; je dient wel in staat te zijn e.e.a. te kunnen uitleggen onderbouwen aan commissies, vandaar de juridische achtergrond. Informatie: 0113 25 25 05, Mirella Herwegh, Piet Heinstraat 3, Goes Zo werkt het. VLISSINGEN - Bij l'escaut woonservice keken twee Zuid-Afrikaanse collega's van de Govan Mbeki Hou sing Company (GMHC) uit de Vlissirigse zusterstad Govan Mbeki een week lang mee. Vlissingen werkt al een paar jaren samen met Govan Mbeki. De Zuid-Afrikaanse gemeente wilde de proble matiek rondom volkshuis vesting meenemen als on derdeel van de jumelage. Zo ontstond de samenwer kingsovereenkomst tussen de woningcorporaties. Me dewerkers van l'escaut gin gen afgelopen winter naar Govan Mbeki om op direc tie- en managersniveau on dersteuning te bieden. De Zuid-Afrikaanse collega's zijn hier nu voor de derde keer.Volgens Th. de Feyter, manager woondienstverle ning van l'escaut, zijn deze bezoeken zeer leerzaam en is er geen taalprobleem. "Er wordt in het Engels gecom municeerd en later onder houden we nauw contact via internet en e-mail". Govan Mbeki is met ongeveer 500.000 inwoners een grote gemeente. De woningcorpo ratie GMHC wil voor de wo ningen daar een gedegen onderhoudsplan ontwikke len en daarnaast winst halen uit verkoop van koopwonin gen om daar dan weer socia le woningbouw mee te kun nen bekostigen. MIDDELBURG-De works hop Intuïtieve Ontwikke ling en Groei begint mor gen (27 september) in Mid delburg. De reeks bestaat uit vier workshops. Cursis ten leren over energiestro men, de eigen ruimte, au ra's en chakra's. Ook leren deelnemers om beter keu zes te maken en het leven op hun eigen manier vorm te geven. Daarnaast leren zij veel over zichzelf: over talenten, passies en uitda gingen. Alles gebeurt aan de hand van meditaties, vi sualisaties en andere vor men van energiewerk. De workshop is maandelijks bij Stichting Padma en kost veertig euro per workshop. Aanmelden via: 030- 2943146. MIDDELBURG - Voor alle creatievelingen van tien tot en met veertien jaar is 7 oktober een dag om te noteren. In de CBK Zeeland aan de Balans in Middelburg lig gen acrylverf in allerlei kleuren en penselen klaar om vliegers te beschilde ren. De afbeeldingen en kleuren mogen zelf geko zen worden. De hand greep en vliegerlijn mogen ook mee naar huis geno men worden. De knutsel- partij begint om 13.00 uur en om 15.00 uur. Onge veer twee uur later is de middag afgelopen, aanmel den:info@cbkzeeland.nl door marcel van der voort GOES - "Het Fashion Event Goes is vrijdag (28 septem ber) in de Zeelandhallen nog grootser en spectacu lairder dan ooit", belooft or ganisator Raimond van Soest. In het oog springende mode, artiesten met klin kende namen en zelfs een dubbele catwalk moeten voor een sensatie zorgen. Van Soest verzorgt het mo dieuze evenement samen met zijn televisiemaatje Tom de Koning en de on derneemster Pascale Evers- dijk. Geen saaie tribunes, maar heuse lounges voor het publiek en een optreden van songfestivalster Edsillia Rombley. Vol is Van Soest over de medewerking van Sylvana Simons. "Naast pre senteren ontwierp ze ook de kleding voor Dancing with the Stars. Fashion Event steunt Simavi. Die zorgen voor water- en sanitaire voorzieningen in Afrika. Ze verkopen water en delen lootjes uit. De winnaar krijgt Sylvana op de koffie, die ver volgens een jurk gaat ma ken", aldus Van Soest. Aan het spektakel doen ver schillende kledingzaken en ook een modeontwerpster mee. Die showen hun cre aties. "Die dingen bedenk ik. De Zeelandhallen staan vol steigers. Heel spectacu lair allemaal, met een ver rassende openingsact", zegt Van Soest. Het Fashion Event geeft ook De Koning een enorme kick. "Ik wil de hoogste kwaliteit halen", vertelt hij. MIDDELBURG - Crime schrijfster Karin Slaugh ter is op zaterdag 29 sep tember in de Drvkkery in Middelburg om haar nieuwste boek, Onaan tastbaar, te presenteren. Hiermee voegt Slaughter weer een bloedstollend verhaal toe aan haar im posante lijst van bestsel lers. Hiertoe behoorden onder andere Nachtscha de, Zoenoffer, Onzicht baar, Een lichte koude huivering, Trouweloos en Triptiek. Haar trillers worden in meer dan drieëntwintig landen vertaald en scoren wereldwijd hoog op de bestellerlijsten. De bij eenkomst begint om 10.30 uur tot 11.30 in het Binnenplein. VLISSINGEN - Accordeonvereniging Accordeola verhuisde deze maand naar een re petitieruimte in zorgcentrum Ter Reede aan de Vredehoflaan. De leden zijn er elke woensdag tussen 19.00 en 22.00 uur te vinden achter hun accordeon of keyboard. Tom de Koning, Pascaile Eversdijk en Raimond van Soest zien Fashion Event Goes vol vertrouwen tegemoet. Ze kunnen goed met elkaar door de bocht. Dat scheelt. Het spektakel in de Zeelandhallen begint om 18.30 uur. Kaarten zijn 21,50 euro, inclusief een drankje en hapje. Ze zijn te koop bij deelnemende ondernemers. Informatie.* www.fashione- ventzeeland.nl. foto fZAAKvERKEsiE.

de Faam | 2007 | | pagina 32