Zeefand Creatief Vrije Tijd De Faam Horoscoop Een van uw relaties of zakelijke partners stelt u voor een keuze tussen twee kwaden. Opzichtige twijfel kan nadelig uitpakken. Tracht dan ook daadkrachtig tot een besluit te komen. Kies zonodig puur op intuïtie. T J A F RA vr^e te ^ren£en' f multi colour Bij inlevering van deze advertentie üO% toffcgj Encaustic en Hobbyproducten GLASKUNST-ATELIER R.V.K. Hobby-Idee Lelystad Ram Wees gewaarschuwd zodra een belang rijk persoon in uw omgeving een bepaalde zaak steeds benadrukt. Naar alle waarschijn lijkheid is dit onderwerp ook voor u van groot belang. Het afdwingen van respect is moreel verwerpelijk als het niet samenvalt met het ver dienen ervan. Stier Een confronterend gesprek kan uw deel zijn deze week. Dat kan mogelijk meer oud zeer oprakelen dan u eigenlijk lief is. Echter, het in zicht van een ander kan uw blik veranderen. Dat vormt op zijn beurt geen beletsel uw eigen gedachten te behouden. Tweelingen *~;L$ Het gokje dat u al een tijd wilt wagen zal mogelijk niet in uw voordeel uitpakken. Voor dat het avontuurtje onplezierig voor u eindigt, kimt u het tij nog keren. Op uw werk hoeft u slechts enkele keren in actie te komen. kreeft jjjfpK Onder moeilijke omstandigheden leek het de afgelopen weken crescendo te lopen. Een deel van uw werkzaamheden zal op lange termijn echter niet zo succesvol zijn als u wel licht had gehoopt. Belangrijk is dat u niet met uw hoofd in de wolken loopt. Leeuw ~':pM U lijkt zo langzamerhapd in een rustige periode te zijn aanbeland, maar de schijn kan lelijk bedriegen. Alleen met wat geluk aan uw kant valt het dubbeltje wellicht uw kant op. De sfeer is desalniettemin uitstekend waarvan u de vruchten kunt plukken. Maagd WW Taken van ondersteunende aard zijn noodzakelijk voor een goede uitvoering. Ver geet dat niet tijdens de planning van uw agen da. Train uw emoties voor tegenvallers die mo gelijk al snel op uw pad zullen verschijnen. Dat verzacht de pijn waarschijnlijk. Schorpioen Pps Als u deze week beschuldigingen uit aan het adres van een collega moet u met de billen bloot. Zorg dat u de bewijzen voorradig heeft en hierover op ieder moment kunt beschikken. Een goede fundering is immers van levensbe lang. Boogschutter Een wijs persoon kruist uw weg. Hij of zij zal u er op een of andere manier op wijzen dat u er met hard werken alleen niet komt. Een be vestiging van deze stelling zal op termijn voor uw neus plaatsvinden. Steenbok Op verschillende manieren wordt uw incasseringsvermogen uitgeprobeerd. Extra defensieve maatregelen lijken onnodig, want u kunt sinds kort veel hebben. Maar indien u aan uw eigen capaciteiten twijfelt, is meer bewape ning wellicht noodzakelijk. I» Waterman 'C p De continuïteit in uw leven neemt grote vormen aan. Financieel staan er weinig op zienbare veranderingen te wachten. En daar streeft u vast en zeker ook niet naar. Op andere gebieden is iets meer avontuur misschien wel gewenst. Vissen Uw statuur bij anderen dreigt te slinken tot bescheiden proporties. Geef u niet over aan wraak, maar neem u uw eigen handelen onder de loep. Verwachtingen stroken niet met de re sultaten. Hoe u dit herstelt is uw zaak, maar breng beide zaken in balans. Puzzel nee! goden drank familie lid schop vuur pijl amfibie gom uit een den platte leren tas lof strook insect T 2 in secten wapen plan voor een weg hande ling tafel linnen strijd macht T voor zetsel ijskegel vreemde taal 4 6 gereed melk- gerecht 3 deel van een drukpers 10 zee rover knaag dier huis dier gedeel telijk T 5 egaal gezicht doop getuige vrouw kleinood vreemd schot schrift naald boom zang stem 7 bos- gang eer zuchtig persoon bijwoord personal computer 1 muziek noot twist gesprek lidwoord f familie lid spreker T 8 schep pen 9 bevel Puzzelland.com /T) Jafra Cosmetics Een heerlijke manier om uw Genieten tijdens een workshop, heerlijke producten vrijblijvend uitproberen, maar ook de mogelijkheid om in uw vrije tijd extra bij te verdienen. Tijdens de beurs laten wij u graag meer zien. Meer info: www.skinbodycare.net CREATIVITEITSCENTRUM TORENWEG 4* 4337 PD MIDDELBURG 0118-635641 (aanbiedingen uitgezonderd) A. Brouwer-Poppe v. Cittersstraat 37 4333 KT Sint-Laurens gem. Middelburg tel. 0118-216633/fax 0118-216633 e-mail: info@kleurenfestijn.nl website: www.kleurenfestijn.nl Thuiswinkel vrijdag zaterdag open van 10.00-12.00 en 13.00-17.00 uur Ook het Polderhuis staat op de beurs Zeeland Creatief. Maak kennis met dit actieve museum en u krijgt een leuke aanbieding! 1 23 4 56789 10 Glas in lood - Tiffany Gereedschap - Cursussen - Glas R.J. van Kuyk, Zandstraat 113 4551 LD Sas van Gent. Tel. 0115-477100 e-mail: webmaster@rvkglaskunst.nl website: www.RVKglaskunst.nl Tijdens de Hobbybeurs in de Zeelandhallen te Goes: 3 kerstpakketten voor 10.00 \^AV'- ï- x' X\ de nieuwste 3D-stickerpakketten voor 5.00

de Faam | 2007 | | pagina 22