Een bijzondere gewone vrouw dé Weekkrant De Faam MIDDELBURG IVEERE Het antwoord op de vraag: wie ben ik? Woensdag 26 september 2007 - Pagina 17 Vervolg van pagina 16 Schoutstraaf 47: vernieuwen schuur tje (14-9). Schoutstraat 49: vernieuwen schuur tje (14-9). Bij de hierboven genoemde besluiten kunnen belangen van derden betrokken zijn. (Derden) belanghebbenden kunnen binnen zes weken na de tussen haakjes staande datum een gemotiveerd Be zwaarschrift indienen bij burgemeester en wethouders van Middelburg, Postbus 6000, 4330 LA Middelburg. Degene die een bezwaarschrift heeft ingediend en tevens van mening is dat de betrokken spoed dat vereist, kan ook een voorlopige voorziening vragen aan de Voorzieningenrechter bij de Recht bank Middelburg, sector Bestuursrecht, Postbus 5015, 4330 KA Middelburg. Voor een dergelijk verzoek is griffie recht verschuldigcf. VERLEENDE VRIJSTELLING EN VERGUNNING NA PROCEDURE AFD 3.4 AWB De volgende vrijstelling van het bestem mingsplan en Bouwvergunning is ver leend: Benensonstraat 6: plaatsen dakop- bouw op bestaande garage. De vergunning ligt gedurende zes weken, van 28 september 2007 tot en met 8 november 2007 voor een ieder ter inzage bij de vakbalie van de dienst Ruimte, Kanaalweg 3. De belangheb bende die het niet eens is met de ver leende vrijstelling ten behoeve van het uitvoeren van het desbetreffende bouw plan en die tegen het ontwerp van dat vri j stel I i ngsbesluit een zienswijze naar voren heeft gebracht (danwel aan wie redelijkerwijs niet kan worden verweten daartegen geen zienswijze te hebben ingebracht), kan tijdens genoemde inzagetermijn een gemotiveerd be zwaarschrift indienen bij burgemeester en wethouders van Middelburg, Post bus óOOO, 4330 LA Middelburg. De belanghebbende die het niet eens is met de overige gronden van voor- noemd(e) besluitfen) komt gedurende deze periode een zelfde recht van bezwaar toe. Het bezwaarschrift dient ondertekend te zijn en ten minste het volgende te bevat ten: naam en adres van de indiener, de dagtekening, omschrijving van het besluit waartegen bezwaar wordt gemaakt en de gronden van het be zwaar. Degene die een bezwaarschrift heeft ingediend en tevens van mening is dat de betrokken spoed dat vereist, kan ook een voorlopige voorziening vragen aan de Voorzieningenrechter bij de Recht bank Middelburg, sector Bestuursrecht, Postbus 5015, 4330 KA Middelburg. Voor een dergelijk verzoek is griffie recht verschuldigd. ONTWERPBESLUITEN WAARTE GEN GEEN ZIENSWIJZEN ZIJN INGEDIEND Burgemeester en wethouders van Middelburg maken bekend dat inzake de onderstaande ontwerpbesluiten binnen de termijn van ter inzage leg ging geen zienswijzen naar voren zijn gebracht: Lange Noordstraat 25: verlenen van vergunning op grond van de Monumentenwet 1988 voor het wijzi gen van een winkel in een horecage legenheid op de begane grond en een woning op de verdiepingen. Nieuwstraat 24-26: verlenen van vergunning op grond van de Monumentenwet 1988 voor het aan bouwen van een serre. ONTWERP-MONUMENTENVER- GUNNING Gedurende zes weken, van 28 septem ber 2007 tot en met 8 november 2007 ligt bij de vakbalie van de dienst Ruimte het onlwerp van een vergunning op grond van de Monumentenwet 1988 ter inzage voor: Koudekerkseweg 131: voor het intern verbouwen van een kantoorge bouw tot onderwijsgebouw. Voor mondelinge zienswijze telefoon nummer (0118) 67 52 27. Viasmarkt 13-15: voor het gedeelte lijk verbouwen van een bestaand horecapand met bovenwoning tot horecapand met een bijeenkomst functie. Voor mondelinge zienswijze telefoon nummer (0118) 67 52 27. Gedurende genoemde termijn kan een ieder schriftelijk of mondeling zijn/haar zienswijze omtrent de ontwerpbesluiten kenbaar maken bij het college van bur gemeester en wethouders van Middel burg, Postbus 6000, 4330 LA Middel burg. Voor het geven van een mondelinge zienswijze binnen de genoemde perio de is het noodzakelijk tijdig vooraf een afspraak te maken op het aangegeven telefoonnummer. Belanghebbenden lopen het risico niet- ontvankelijk te worden verklaard in hun bezwaren bij het verantwoordelijk bestuursorgaan en/of in beroep bij de administratieve rechter als redelijkerwijs aan hen kan worden verweten dat zij tegen het ontwerpbesluit geen ziens wijzen als bedoeld in artikel 3:15 van de Algemene wet bestuursrecht naar voren hebben gebracht. VRIJSTELLINGSPROCEDURE EX ARTIKEL 19, LID 3 WRO Burgemeester en wethouders van Middelburg maken bekend dat zij voor nemens zijn met toepassing van artikel 19, lid 3, van de Wet op de Ruimtelijke Ordening vrijstelling te verlenen van: het bestemmingsplan "Mortiere, uit werkingsplan fase 2B" ten behoeve van Howlin' Wolfstraat 3: voor het realiseren van een garage. Voor mondelinge zienswijze, telefoon nummer (0118) 67 52 84; het bestemmingsplan "Beschermd Stadsgezicht" ten behoeve van Kinderdijk 68-70: voor het gedeelte lijk verbouwen van de begane grond en de achtergevel van de woning/ bedrijfspand tot woning met kantoor, het oprichten van een garage/ ber ging en het vernieuwen van de stoep. Voor mondelinge zienswijze, telefoon nummer (0118)67 52 27; het bestemmingsplan "Beschermd Stadsgezicht" ten behoeve van Nieuwe Haven ong.: voor het plaat sen van een ondergrondse afvalcon tainer. Voor mondelinge zienswijze, telefoon nummer (0118) 67 52 27; het bestemmingsplan "Brakenburg II Oost" ten behoeve van Steendiep 6 te Arnemuiden: voor het oprichten van een schuur. Voor mondelinge zienswijze, telefoon nummer (0118) 67 52 79. De ontwerp-vrijstellingsbesluiten met de relevante stukken liggen gedurende zes weken, van 28 september 2007 tot en met 8 november 2007 ter inzage bij de vakbalie van de dienst Ruimte, Kanaal- weg 3. Gedurende genoemde termijn kan een ieder schriftelijk of mondeling zijn/haar zienswijze omtrent de ontwerpbesluiten kenbaar maken bij het college van bur gemeester en wethouders van Middel burg, Postbus 6000, 4330 LA Middel burg. Voor het geven van een mondelinge zienswijze binnen de genoemde perio de is het noodzakelijk tijdig vooraf een afspraak te maken op het aangegeven telefoonnummer. Belanghebbenden lopen het risico niet- ontvankelijk te worden verklaard in hun bezwaren bij het verantwoordelijk bestuursorgaan en/of in beroep bij de administratieve rechter als redelijkerwijs aan hen kan worden verweten dat zij tegen het ontwerpbesluit geen ziens wijzen als bedoeld in artikel 3:15 van de Algemene wet bestuursrecht naar voren hebben gebracht. Kijk voor meer informatie van de gemeente Middelburg op gemeente lijke informatiepagina's in de deze Faam, www.middelburg.nl en Maxi maal Teletekstpagina 831. Vanaf 27 september is het 'bijzondere, gewone' leven van majoor Bosshardt samengevat op dvd. Op deze ruim 3 uur durende DVD zijn diverse NCRV-programma's over en met majoor Bosshardt te zien. Zoals de documentaire De Majoor uit 1993, een portret van het dagelijkse leven van majoor Bosshardt. Ook is de aflevering Villa Felderhof uit 1996 te zien, waarin zij samen met Herman Brood te gast is in de Zuid-Franse villa van Rik Felderhof. Vanzelfsprekend ontbreekt op de DVD de registratie van de indrukwekkende uitvaart op zaterdag 30 juni niet. Alle programma's zijn on dertiteld voor doven en slechthorenden. De dvd Majoor Bosshardt - Bijzonder gewoon kost 14,95. Een deel van de opbrengst van de verkoop komt ten goede aan het Majoor Bosshardt Fonds. Dit fonds ondersteunt een drietal door majoor Bosshardt zelf uitgekozen doelen: liet Goodwillwerk in Amsterdam, evangelisatie in Nederland en internationale hulpverlening. Dat het leven soms offers vraagt heeft Lenny aan den lijve ondervonden. "In 1993 raakte ik mijn stem kwijt. Ik was zelfs bang dat ik nooit meer zou kunnen praten. Ik vond het verschrikkelijk na tuurlijk, maar gaandeweg, stelde ik mezelf de vraag "Wie ben je, als je niet meer bent, wie je dacht te zijn?". Het herstel heeft zeven jaar geduurd. In die tijd ben ik ontzettend op zoek gegaan naar het antwoord op de vraag, wie ben ik? Ik heb er zo ontzettend veel van ge leerd, dat ik het nu voor altijd bij me draag; Ik ben. Zoveel meer dan alleen liedjes schrijver. "In het programma 'veertig jaar verliefd', vind je dit te rug. Ik wilde meer dan alleen de beste liedjes van de afge lopen veertig jaar. Er zitten ook anderen aspecten in van wie ik ben, zoals verlangen en universeel heimwee. Maar uiteraard zal 'Visite' niet ontbreken." Plannen voor de toekomst heeft ze niet. "Ik ga mee met de stroom", zegt ze. "Ik weet door wat er gebeurde in 1993, dat je leven in één klap anders kan lopen. Voorlopig hebben we het lekker druk met het veertig jarig jubi leum. Dat kan je niet zomaar aan je voorbij laten gaan na tuurlijk. Er is een dubbel-cd en een TROS-special opge nomen en nu toeren we met het theaterprogramma 'Veertig jaar verliefd' door Nederland. Mocht ik een seintje krijgen dat het ge noeg is, dan stop ik ermee, maar voorlopig ben ik zeer bereid om door te gaan". Het theaterprogramma 'Veertig jaar verliefd' van Lenny Kuhr begint om 20.00 uur in Luctor et Emergo te Rilland. Entree 16 euro CJP/65+: 14 euro. Kaarten zijn verkrijgbaar bij Podium Reimerswaal 0113-551552 of reserveer via www.podiumreimerswaai.nl. Al veertig ja DOOR J0SIE KNEEPKENS RILLAND - "Ik kwam vroe ger vaak in Zeeland. Lekker met de kinderen op een camping in Oostburg. Ik houd enorm van de open heid van het Zeeuwse land schap" zegt de 57-jarige zangeres Lenny Kuhr. Za terdag 29 september is ze te zien bij Podium Reimers waal in Rilland, waar ze in 'Veertig jaar verliefd', terug kijkt op haar leven. "Ik heb ontzettend veel geleerd de afgelopen veertig jaar", be gint ze. "De liefde voor het vak, had ik al op mijn dertiende. Ik genoot zo van het spelen op mijn gitaar en het maakproces, dat ik me verliefd voelde. En dat heb ik nog steeds", zegt ze blij. "Maar behalve dat heerlijke ge voel komt er ook een enorm zie lenproces bij kijken. Wat wil ik en wat niet? Zeg ik ja tegen het spelen in een skihut ook al voel ik me er niet op mijn plaats? Soms moest ik dingen doen die goed waren voor de commercie of publiciteit, maar rot dat ik me erbij voelde!" zegt ze gemeend. "De laatste jaren heb ik beter geleerd mijn innerlijke stem te volgen. Mijn beide ouders leven nog. Die hebben het hele traject meegemaakt en zeggen dat ik nog nooit zo vitaal en sterk ge weest ben als nu. En dat klopt!" zegt ze gelukkig. rmmmWÊÊSM 1

de Faam | 2007 | | pagina 17