LAAT JE TALENT WERKEN Excel leren in vijf lessen Home-Start zoekt vrijwilligers Kinderkledingbeurs Oostkapelle Regiodag bezettingskinderen Kijkje in de Schaapskooi Het roer om...maar hoe? werk.nl dé Weekkrant De Faam Woensdag 19 september 2007 - Pagina 47 Huwelijk geen Bief? door marcel van der voort VLISSINGEN - Zanger Paskal Jakobsen van de Zeeuwse band Bief gaat in april volgend jaar trouwen met zijn grote liefde Doortje. De 33-jarige Zeeuw heeft zijn vriendin ten huwelijk gevraagd tijdens een bruiloft, vlak voor dat hij een nieuw liedje ging zin gen. Bij sommige vooral vrou welijke Blof-fans slaat het nieuws in als een bom. Een niet gehuwde ster spreekt immers meer tot de verbeelding dan een artiest die met zijn liefde een toekomst bouwt. De onthulling van Jakobsen tij dens de radio-uitzending lijkt niet gepland. Hij deed daar zijn verhaal over de eerste Blof-film 'Een manier om thuis te ko men.' Die gaat over de totstand koming van het muziekproject Umoja, waarmee de band twee jaar lang de wereld over reisde. Blof geeft de komende maan den ook concerten in Neder land en België. Dat gaat niet zonder problemen. "Wij horen steeds vaker van bezoekers dat ze kaarten gekocht hebben voor de dubbele prijs of meer via de zwarte handel. De Nederlandse overheid doet helaas niets tegen dat soort praktijken onder het mom van vrije handel", aldus het management."' OOSTKAPELLE - De Stichting Welzijn Veere houdt in oktober een cursus Excel, elke maandagmorgen van 10.00 tot 11.30 uur. Hij om vat vijf lessen, in het stichtingsgebouw aan de Schoolstraat 4 in Oostkapelle. Aanmelden kan via 0118- 583687. t MIDDELBURG - Home-Start Walcheren zoekt nieuwe vrijwilligers om gezinnen met jonge kinderen, die tijdelijk wat extra aandacht nodig hebben, te helpen. Vrijwilligers, die zelf ervaring hebben met opvoeden, gaan wekelijks één dagdeel bij zo'n gezin op bezoek. Home-Start is een project van Humanitas, die een cursus, onkos tenvergoeding en begeleiding aanbiedt. Informatie: 0118-639311. OOSTKAPELLE - Peuterspeelzaal 't Speeltreintje houdt op donder dag 27 september van 13:30 tot 15.15 uur een kinderkledingbeurs in het Protestants Kerkcentrum in Oostkapelle. Naast de kinderkle ding in de maten 80 tot en met 176, is er ook positiekleding, speel goed, bedjes, boxen en buggy's. Meer informatie via 0118-582828. MIDDELBURG - De vereniging voor Kinderen uit de Japanse Be zetting en de Bersiap (K.J.B.B.) houdt zaterdag 6 oktober een regio nale ontmoetingsdag. Om 10.30 uur gaat het ontmoetingscentrum Dauwendaele in Mid delburg open. M.Hamer-Monod de Froideville houdt een lezing over haar werk voor troostmeisjes en B. Ars vertelt over haai- boek met hetzelfde onderwerp. Kosten voor de dag zijn 6 euro en de lun ch 10 euro. Aanmelden bij: 0111-401492. VLISSINGEN - De Vlissingse PKN kerk de Schaapskooi houdt op dinsdag 2 oktober een open dag van 10.00 tot 11.30 uur. Geïnteres seerden kunnen zomaar eens rond kijken, lectuur lezen of muziek en orgelspel beluisteren. VLISSINGEN - Veel mensen hebben de droom om iets voor zich zelf te beginnen, maar zij durven niet of weten niet hoe dit aan te pakken. Paula Dourleijn van Pro-Coaching houdt woensdag 10 ok tober de workshop Veranderen? Gewoon doen! Deze is vanaf 19.30 uur in Vlissingen. Meer informatie en aanmelden via: 06-18499752 Paskal Jakobsen van Blof stapt in het huwelijksbootje foto pr ;°°r de adres- 'e ac«Wteiten Laat je talent werken op de Landelijke Banenmarkt 2007 Op de Landelijke Banenmarkt kunt u direct kennismaken met werkgevers en vindt u vele duizenden vacatures. Op zaterdag 29 september vindt tussen 10.00 en 15.00 uur dit grootste banenevenement van Nederland plaats bij de meeste CWI-vestigingen. In de 4 grote steden is de Banenmarkt ook op vrijdag 28 september. Daar kunt u op beide dagen terecht tot 16.00 uur. Direct kennismaken Werkgevers uit uw regio zijn op de Landelijke Banenmarkt aanwezig met hun vacatures. Verder zijn erop deze dag heel veel banen uit diverse branches en op elk niveau. U vindt er informatie over opleidingen en allerlei andere zaken die met werk te maken hebben. Ook kunt u workshops volgen, bijvoorbeeld op het gebied van solliciteren of het starten van een eigen bedrijf. Ontdek je talent ledereen heeft talent. Misschien kent u uw talenten nog niet. Of weet u niet wat u ermee kunt doen. Onder het motto 'Laat je talent werken' kunt u tijdens de Landelijke Banenmarkt ontdekken waar üw talenten liggen. Adviseurs staan klaar om samen met u competentietests te maken. De testuitslagen laten uw talenten en persoonlijke kwaliteiten zien. U vergroot hiermee uw kansen op het vinden van werk. Op werk.nl kansen vergroten kunt u terecht voor een eerste kennismaking met competentietests. Een goede voorbereiding is het halve werk Hebt u een CV (Curriculum Vitae)? Neem dan meerdere exemplaren mee. Zo kunt u meteen solliciteren als u een leuke baan tegenkomt. Ook kunt u de CV-check doen, adviseurs helpen u om uw kwaliteiten via uw CV zo goed mogelijk in beeld te brengen. U kunt zich voorbereiden op een bezoek aan de Landelijke Banenmarkt door u alvast te verdiepen in de branche waarin u wilt werken. We zien u graag op de Landelijke Banenmarkt! Het grootste banenevenement van Nederland is een initiatief van CWI, UWV en gemeenten.

de Faam | 2007 | | pagina 47