pronova Hooizolder wordt open podium Ouderen(mis)behandeling allround interieurbouwer timmerman afbouwer .pro nova, Huishoudelijke kracht (15 uur per week) interieurbouw projectinrichting bv nTlDe Faam Woensdag 19 september 2007 - Pagina 44 Jongens onder stof VEERE/PEKING - Met een beetje geluk halen Jacques en Roland de Wit vandaag, woensdag de finish in Chi na. De broers doen mee aan de Amsterdam-Peking Challenge. De afgelopen week hadden ze regelmatig pech met hun Nissan Pat rol. Toch geven ze niet op. Als Roland de redactie vrijdag belt vanuit Mongolië zegt hij 5 dagen geen douche te hebben gezien en onder het stof te zit ten. Toch klinkt hij monter en optimistisch. "Wij hadden twee keer pech met de ophangings bouten. Het sleutelteam dat meereist heeft het gerepareerd. Wij lagen daardoor bijna uit de race. Toch hopen we de 1,5 dag achterstand in te halen. Als wij iedere ochtend vroeg de weg op gaan en 's avonds laat stoppen, dan lukt het wel. Het blijft een enorme slijtageslag over zand paadjes met kuilen", zegt Ro land. Stichting AZZ Opvoedingsspecialist voor jeugd Binnen de Civiele Dienst dragen ongeveer 35 huishoudelijke krachten zorg voor een schoon werk- en leefklimaat op diverse locaties. stichting Agogische zorgccntrv zedond Deze worden centraal aangestuurd. Wij zoeken een: (vacaturenr. 070039) De werkzaamheden worden verricht van maandag tot en met vrijdag tussen 07.00 uur en 11.00 uur op het Centrum voor Dagbehandelingen van Kinderen en het Boddaertcentrum te Middelburg Taken: - zorgdragen voor een schoon verblijf- en werkklimaat - zorgdragen voor de voorraad van materialen en middelen Functie-eisen: - een relevante VBO-opleiding of aantoonbare werkervaring - in staat zijn om zelfstandig uitvoering te geven-aan bovengenoemde werkzaamheden - bereidheid mee te draaien in een vervangingspool in geval van ziekte of vakantie - enige kennis op het gebied van materialen en middelen - ervaring in de schoonmaakbranche is een pré De CAO Jeugdzorg is van toepassing. Sollicitaties kunt u vóór vrijdag 28 september 2007 rich ten aan de afdeling P&O, Postbus 140, 4330 AC Middelburg o.v.v. vacaturenummer 070039. Voor meer informatie kunt u contact opnemen met Ad van den Boomgaard of Ineke Pieters, telefoon (0118) 63 55 10. Acquisitie wordt niet op prijs gesteld De broers mogen van geluk spreken. De bejubelde Pekin- geend is inmiddels door mid den en ook de Volvo moest de race verlaten. In de auto zijn alle spullen on der het stof. Vanwege de pech moesten de jongens noodge dwongen bij Mongolen in een tent kamperen. Roland: "Dat is een super ervaring. Wij zijn met open armen ontvangen. Ook genieten wij van het mooie land." door josie kneepkens WESTKAPELLE - Een open podium voor bandjes, Electric- en Houseparty's met five-acts en Salsa-avonden. Het is een greep uit het nieuwe winterseizoen van Discotheek De Hooizolder in Westkapelle. "We willen een breder publiek aanspreken" zegt de 44-jarige eigenaar Martin van Oeve- ren uit Renesse. "Behalve de bestaande 25+ avonden met de band Fragment en on ze huisdj Kymo, hebben we een aantal nieuwe activiteiten deze winter" zegt Van Oeveren. "Zo houden we om de maand een Sal- sa/Latin-night en de maand ema 25+. Op de Salsa-avond worden workshops gegegeven door een dansschool." zegt de eigenaar trots. Nieuw dit seizoen is Café de Hooimeid met een open podium. "Bandjes kunnen zich opgeven via onze site. Als er veel animo is, doen we het iedere zaterdag" roept Van Oeveren enthousiast. Als start van dit nieuwe project heeft hij zaterdag 15 september Nuff Said geboekt en de maand erna Sound Tolussion. "Dat geeft de bandjes even de tijd zich op te geven" legt hij uit. De Hooizolder geeft verder Electric-Nights en er is iedere eerste vrijdag van de maand een houseparty. "We passen de dj's en de hoofdacts hierop aan. Alles in het kader van een nieuw publiek" be sluit Van Oeveren. Kijk voor het programma op www.dehooizol- der.nl door b0 van scheyen VLISSINGEN - In het Atrium van Ter Reede in Vlissingen wordt maandag 1 oktober de Dag van de Ouderen gevierd. Thema van de dag is: 'ouderen (mis) behandeling'. Belangstellenden kunnen vanaf half tien in het Atrium terecht, om half elf worden zij welkom geheten door burgemeester Anneke van Dok van Vlissingen. Aansluitend houden A. Dekker en A. van Noort, beiden maat schappelijk werker bij het Meld- en Adviespunt Ouderen (mis) be handeling, een presentatie waarover na afloop vragen kunnen wor den gesteld. Daarna wordt de film Achter Gesloten Deuren ver toond. Er wordt gezamenlijk geluncht en om 14.00 uur treedt Re tourtje Cabaret uit Den Haag op, met de mooiste cabaretliedjes al ler tijden. De Dag van de Ouderen, die om 16.15 uur wordt afgeslo ten, is een initiatief van PCOB, ANBO, KWO, Stichting Palladium, Stichting Werkt voor Ouderen, het Lokaal Comité Ouderendag en de Stichting Majoraat. Ter versterking van één van onze montageteams zijn wij op zoek naar een enthousiaste en gemotiveerde Dago BV, met als hoofdvestiging Roosendaal, is een dynamisch en groeiend bedrijf dat zich bezig houdt met het produceren en monteren van kunststof kozijnen, dakkapellen, rolluiken en zonwering, Dago BV beschikt over eigen productiefaciliteiten en produceert behalve voor hun eigen klanten ook voor diverse andere bedrijven in Nederland. Functieomschrijving: Het monteren van onze kunststof kozijnen, dakkapellen, rolluiken en zonwering in de regio Zeeland, opererend vanuit ons filiaal in Yerseke. Jouw profiel: Woonachtig in Zeeland Zelfstandig en in teamverband kunnen werken Enthousiast, klantvriendelijk, accuraat en resultaatgericht incflsteld In bezit van rijbewijs BE Voor deze functie bieden wij: Prettige werksfeer in een dynamisch en groeiend bedrijf Passend salaris, prima secundaire arbeidsvoorwaarden conform metaalunie CAO Mogelijkheid tot de beschikking over een van onze bedrijfsauto's Meer informatie? Als je meer informatie wilt over bovenstaande functie, neem dan contact op met de heer L. Steketee, tel. 0165 - 52 34 00 Solliciteren? Als je geïnteresseerd bent in deze functie, verzoeken wij je binnen 14 dagen een sollicitatie brief met CV te sturen naar: Dago BV, t.a.v. directie, Bosstraat 46, 4704 RL Roosendaal of per e-mail aan info@dago.nl De Jongens van de Wit zien een hoop zand onderweg, foto izaak verkeste Pronova interieurbouw projectinrichting BV zoekt een Van de jarenlange ervaring en vakkennis van de medewerkers van Pronova interieurbouw projectinrichting BV wordt dagelijks het uiterste gevraagd. Met interieurs op maat, van idee/concept tot de perfecte uitvoering en oplevering voor onder andere kantoren, zorginstellingen, winkels en horecabedrijven.Vanuit Goes, waar de kantoren, de inspirerende showroom en de moderne fabriek gevestigd zijn, levert Pronova aan de meest veeleisende opdrachtgevers in heel Nederland. Pronova wil verder het team versterken met een die zich op het gebied van montage en afbouw inzet voor onze projecten, zowel landelijk als regionaal. De man of vrouw die wij zoeken functioneert in teamverband onder leiding van een voorman, maar kan ook prima zelfstandig werken. Een gezonde dosis doorzettingsvermogen, vakkennis, flexibiliteit en goede communicatieve vaardigheden zijn vanzelfsprekend. Uiteraard waardeert Pronova haar medewerkers met een prima beionings- en arbeidsvoorwaardenpakket. Interesse? Stuur dan uw sollicitatie met cv naar dhr. P.F. Weststrate of mail naar info@pronova.nl Pronova interieurbouw projectinrichting BV Postbus 358, 4460 AT Goes Tel (8113) 27 88 88 die in teamverband kwalitatief hoogwaardige meubels en interieurs op maat kan vervaardigen in de goed geoutilleerde fabriek. De vakman/vrouw die wij zoeken kan goed van tekening werken en heeft tenminste 5 jaar ervaring in een vergelijkbare functie. Flexibiliteit, goede communicatieve vaardigheden en relevante diploma's zijn een pre.

de Faam | 2007 | | pagina 44