KT UI! iH ACTIE OP Zaken op de website die niet kunnen Wat is een mo bad ka I MAGAZIJN IETS OP TE BERGEN? www.baderie.nl 'r:lï/STI1fiYftiii<De Faam Hét laatste nieuws van de Provincie Jan van Halst MEUBEL OUTLET WWW.MAGAZIJN07.NL aan overleden vader DOE UW VOORDEEL! Cardiologen Nordic walking voor 55-plus Ji Doe inspiratie op met het GRATIS Badkamerboek! Woensdag 19 september 2007 - Pagina 3 AbdijNieuws AbdijNieuws, de informatierubriek van het provinciaal bestuur vindt u op www.zeeland.nl/abdijnieuws. www.multibox-inboedeihotel.nl m De meest bizarre klacht komt uit Veere. Een man heeft na het overlijden van zijn moeder een adreswijziging aan de gemeente doorgegeven, zodat de aanslagen forensenbelasting naar het juiste adres kunnen. Als reactie krijgt hij een ontvangstbevesti ging, die gaat over het indienen van een bezwaarschrift. De overijverige gemeenteambtenaar stuurt het naar het adres van de overleden moeder en de brief is gericht aan de vijfjaar eerder overleden vader! Na tussenkomst van de Zeeuwse Ombudsman stuurt Veere een excusesbrief en is de man tevreden. "Ik zie voor mij hoe het gaat. Dit is herkenbaar. Juridisch zijn het geen punten, maar mensen ergeren zich eraan", zegt mr. A.J. Sauer. Hij noemt het als één van de ambtelijke zaken die mis kunnen gaan. En waarvan het hoe en waarom moeilijk is te ach terhalen. deld. Dat geeft gevoelsmatige meenten zijn verplicht om te re- genoegdoening. Dat ze het niet ageren op uitspraken van de voor niets hebben gedaan." Ge- Ombudsman. Molendijk 59 - Nieuw en Sint Joosland Telefoon (0118) 60 12 33 Telefax (0118) 60 62 41 projecten - woninginrichting - meubelstoffeerderij ING - Laminaat met V-groef van32/ÜT nu 19,95 m2 div. merken leverbaar o.a. Quick Step - Balterio Vinyl 400 br., parketmotief vaai5^ ine! gelegd nu 59,- Rolluiken met gratis opmeten en montage, b.v. 200 br.x 180 h. nu 480,- - Diverse seniorenfauteuils v.a. 225,- - Eettafel 4 stoelen blank patiné 1595;- nu 500,- Broodkast mooi kwaliteit blank patiné J-995;- nu 1195,- Ledikant kersen 2 nk.( 160x200 U9f,- nu 1295,- Pocketvering matras 90/200450^ nu 250,- 3-2-zits bankstel stof 1595;- nu 895,- Seniorenbankstellen grote keuze vanaf 1250,- Relaxfauteuil modern leder JL3T+;- 999,- De website van de Zeeuwse Ombudsman is verre van actu eel. De oorzaak is dat de mede werkers van het secretariaat hun handen vol hebben aan de klachtenbehandeling. Zaken als het vemièuwen van de berich ten krijgen geen aandacht. "Wij hebben een offerte ge vraagd om het uit handen te ge ven. Een webmaster gaat ermee aan de slag. Wij hoopten het via de gemeente Vlissingen op te lossen. Die wil daar geen priori teit aan geven. Als de gemeente het voor ons zou doen maken wij ons niet afhankelijk. Dat maakt niets uit Wij leveren alles zelf aan", vertelt. Mr. Sauer. Hij erkent dat er zaken op de website prijken die niet meer kunnen. "Er staan namen van mensen die er niet meer zijn. Wij willen het overzichtelijk ma ken met niet teveel berichten. Wel uitleg over de procedure, het adres en ons jaarverslag. En duidelijk en overzichtelijk de vermelding van instanties die bij ons zijn aangesloten. Ook ons emailadres mag meer be kendheid krijgen. Die gebrui ken de mensen nu nog weinig", laat Sauer tenslotte weten. De Zeeuwse Ombudsman is te bereiken via telefoonnummer 0118 - 487271. Website: www.dezeeuwseombudsman.n 1. E-mail: info@dezeeuwseom- budsman.nl. Het hart van een vrouw. Voor mannen vaak moeilijk te doorgronden, maar tevens on misbaar. Want een man weet pas wat hij mist, als haar hart er niet meer is. En elke man weet ook dat het vrou wenhart a. op vele momen- ten ondoorgrondelijk is. Nu is dat ook op wetenschap pelijk gebied bewezen. Want naar nu pas bekend is geworden, reageert het hart van de vrouw anders op medische ingrepen dan het hart van de man. Ingrijpende behandelme thodes zoals een bypassope- ratie en hartbrachytherapie (bestraling van het hart- bloedvat) die bij mannen goede resultaten opleveren, lijken niet hetzelfde positie ve effect op vrouwen te heb ben. De cardiologen zijn niet te benijden. Zij dienen nu ook op de operatietafel het vrouwenhart met fluwe len handschoentjes aan te pakken. De vrouwen zelf echter, schijnen de fluwelen handschoentjes steeds meer in te ruilen voor doe-het-zelf werkhandschoenen. Het moet niet gekker worden, maai' dat zou de verklaring zijn voor de miljoenenwin sten bij de Praxissen en Gamma's van deze wereld. Want 80 tot 90 procent van de vrouwen schijnt ook in de bouwmarkt te beslissen over de aankoop. Dat bete kent dat wij mannen ons al lemaal simpelweg voor de gek laten houden. We ver kneukelen ons als er weer eens een macho mannen- commercial van de Gamma langs komt, maai' laten ons wél in ons eigen 'bouw markt territorium' de euro's uit de broekzak praten. Door de blinde liefde voor het vrouwenhart slapen wij rustig verder en spelen de vrouwen het spelletje Tand- veroveren' op slimme wijze. Dat moet een keer mis gaan. Een oplossing zou ik niet weten, want de verslaving aan het vrouwenhart is structureel. Tenzij de car diologen ons willen redden. En zij tijdens de vrouwelijke hartoperaties de fluwelen operatiehandschoenen weer inruilen voor echte mannelijke werkhandschoe nen. VROUWENPOLDER - De stichting Welzijn Veere houdt bij voldoende belang stelling in samenwerking met Praktijk voor Fysiothe rapie en Beweging Niek Knol een cursus nordic walking. Deze cursus is bedoeld voor 55-plussers uit de gemeente Veere met een lichamelijke beperking. De cursus bestaat uit drie lessen van elk één uur. De eerste les is op don derdag 4 oktober om 13.30 uur vanaf het parkeerterrein achter de Dorpsdijk (bij het viskraam) in Vrouwenpol der. Dezelfde dag begint de cursus om 15.15 uur vanaf het parkeerterrein aan het eind van de Jan Tooropstraat in Domburg. Meer informa tie via: 0118-583687. Deelna me kost 15 euro per cursus. Geen internet? Bel voor een afdruk van AbdijNieuws naar het informatiecentrum: 0118-631400. Voor officiële mededelingen zie ook elders in dit blad. Nieuwe Burg 42, Postbus 6001, 4330 LA Middelburg Provincie Zeeland - BADERIE MIDDELBURG B.U. GRENADIERWEG 17B fNAAST S1EMATIC) 4338 PG MIDDELBURG - TEL. 0118 - 641386

de Faam | 2007 | | pagina 3