VAN DE dé Weekkrant De Faam INFORMATIE VAN DE GEMEENTE MIDDELBURG I VEERE Woensdag 19 september 2007 - Pagina 34 INFORMATIE OVERHEID gemeente Middelburg VERKEERSMAATREGEL Burgemeester en wethouders hebben besloten het parkeren te verbieden op een aan de Rentmeesterlaan 35 - 63 gelegen parkeervak, behalve voor de gehandicapte waarvoor het parkeer vak is bestemd, Tegen dit besluit kan iedere belanghebbende op grond van de Algemene wet bestuursrecht tot 1 november 2007 bij burgemeester en wethouders bezwaar maken door het indienen van een gedagtekend en ge motiveerd bezwaarschrift. Degenen die een bezwaarschrift heb ben ingediend kunnen tevens op grond van artikel 8:81 van voornoemde wet de Voorzieningenrechter bij de Recht bank Middelburg verzoeken een voor lopige voorziening te treffen. U dient dit verzoek te richten aan de Voorziening enrechter, sector Bestuursrecht, Postbus 5015, 4330 KA Middelburg. Voor het be-handelen van een dergelijk verzoek worden griffierechten geheven. Het volledig verkeersbesluit ligt bij de vakbalie van de dienst Ruimte, Kanaal- weg 3 ter inzage. gen om een bouwvergunning kunnen geen bezwaarschriften worden in aiend. BOUWAANVRAGEN (bekendmaking ingevolge artikel 41 van de Woningwet; Aanvragen om bouwvergunning zijn ingekomen voor: Arnesteinweg 9: vernieuwen zend mast. Brakstraat 42: vervangen kunststof kozijn. Howlin 'Wolfstraat 3: bouw garage. Langstraat 12, Arnemuiden: vernieu wen bestaande schuur. Mortiere: bouw hotel. Nieuw Haven 2: herinrichten terrein. Nieuwstraat 31, Arnemuiden: bouw schuur. Stadsschuur ong./Nieuwe Haven ong.: plaatsen ondergrondse afval container. Steendiep 6, Arnemuiden: bouw tuinhuisje. Informatie over deze bouwplannen is verkrijgbaar bij de vakbalie van de dienst Ruimte, Kanaalweg 3, telefoon 67 50 00. De publicatie van de aanvragen heeft een informatief karakter. Tegen aanvra- NB.: Het is mogelijk dat de tekeningen, waarop bij een positieve beslissing de vergunning wordt verleend, afwijken van die welke in het kader van de aan vraag kunnen worden ingezien. VERLEENDE VERGUNNINGEN De volgende bouw-, monumenten-, gebruiks- en/of sloopvergunningen zijn verleend (tussen haakjes staat de datum van verzending): Ampèreweg 37: bouw bedrijfshal (12-9). Buitenhovelaün 1voldoet aan brandveiligheidsvoorschriften (12-9). Grevelingenstraat 8-10: sloop schoolgebouwen (7-9). Kousteensedijk 5: voldoet aan brand veiligheidsvoorschriften (10-9). Nieuwenhovenseweg IA: wijziging op eerder verleende bouwvergunning d.d. 8 juni 2007, vergroten uitbrei ding (12-9). Schoolstraat 9, Arnemuiden: ged. vergroten woning (11 -9). Seisweg 82: plaatsen dakopbouw (H-9). Willem Arondeusstraat 92: verbre den dakkapel (7-9). Bij de hierboven genoemde besluiten kunnen belangen van derden betrokken zijn. (Derden) belanghebbenden kunnen binnen zes weken na de tussen haakjes staande datum een gemotiveerd Be zwaarschrift indienen bij burgemeester en wethouders van Middelburg, Post bus 6000, 4330 LA Middelburg. Degene die een bezwaarschrift heeft ingediend en tevens van rqening is dat de betrokken spoed dat vereist, kan ook een voorlopige voorziening vragen aan de Voorzieningenrechter bij de Recht bank Middelburg, sector Bestuursrecht, Postbus 5015, 4330 KA Middelburg. Voor een dergelijk verzoek is griffie recht verschuldigd. VERLEENDE VRIJSTELLINGEN EN VERGUNNINGEN NA PROCE DURE AFD 3.4 AWB De volgende vrijstellingen van het bestemmingsplan en bouwvergunnin gen zijn verleend: Koestraat 30: veranderen indeling begane grond. Laan der Verenigde Naties 29: bouw garage. Nieuwenhovenseweg 18: uitbreiding woning. Robert Johnsonstraat 8: bouw garage. De vergunningen liggen gedurende zes weken, van 21 september toten met 1 november 2007 voor een ieder ter inzage bij de vakbalie van de dienst Ruimte, Kanaalweg 3. De belangheb bende die het niet eens is met de ver leende vrijstelling ten behoeve van het uitvoeren van het desbetreffende bouw plan en die tegen het ontwerp van dat vrijstel lingsbesfu it een zienswijze naar voren heeft gebracht (danwel aan wie redelijkerwijs niet kan worden verweten daartegen geen zienswijze te hebben ingebracht), kan tijdens genoemde inzagetermijn een gemotiveerd be zwaarschrift indienen bij burgemeester en wethouders van Middelburg, Postbus 6000, 4330 LA Middelburg. De belanghebbende die het niet eens is met de overige gronden van voor noemde besluiten komt gedurende deze periode een zelfde recht van bezwaar toe. Het bezwaarschrift dient ondertekend te zijn en ten minste het volgende te bevat ten: naam en adres van de indiener, de dagtekening, om-schrijving van het besluit waartegen bezwaar wordt gemaakt en de gronden van het ezwaar. Degene die een bezwaarschrift heeft ingediend en tevens van mening is dat de betrokken spoed dat vereist, kan ook een voorlopige voorziening vragen aan de Voorzieningenrechter bij de Recht bank Middelburg, sector Bestuursrecht, Postbus 5015, 4330 KA Middelburg. Voor een dergelijk verzoek is griffie recht verschuldigd. De volgende monumentenvergunning is verleend: Houtkaai 13: veranderen kantoor ruimte. NKBRQKNSSS&aiS BOUW/ SLOOP/AANVRAGEN (bekendmaking ingevolge artikel 41 Woningwet) Aanvragen om bouw-/sloopvergun ning zijn ingekomen voor: Meïiskerke - het oprichten van een melkstal met wachtruimte Mariekerke 13; Oostkapelle - het plaatsen van een blokhut Groene Specht 13; - het slopen van een zomerwoning Vroonweg 30; - het oprichten van een zomerwoning Vroonweg 30; Serooskerke - het slopen van een horecapand Noordweg 117; Veere - het plaatsen van een kap op garage Wolfertlaan 9; Vrouwenpolder - het slopen van asbesthoudende golf platen Lepelstraat 22a; - het vergroten van een zomerwoning Hopman de Rijklaan 23; - het vergroten van een garage Schoolstraat 37; Westkapelle - het vergroten van een woning Willebrordstraat 1 - het vergroten van een dakkapel de De vergunning ligt gedurende zes weken, van 21 september tot en met 1 november 2007 voor een ieder ter inzage bij de vakbalie van de dienst Ruimte, Kanaalweg 3. Degene die tegen het ontwerpbesluit een zienswijze neeft ingediend (alsme de degene die redelijkerwijs niet ver weten kan worden geen zienswijze te hebben ingediend) kan tijdens genoem de inzagetermijn een gemotiveerd beroepschrift indienen bij de Rechtbank Middelburg, sector Bestuursrecht, Postbus 5015, 4330 KA Middelburg. Degene die een beroepschrift heeft ingediend en tevens van mening is dat de betrokken spoed dat vereist, kan ook een voorlopige voorziening vragen aan de Voorzieningenrechter bij de Recht bank Middelburg. Voor een dergelijk verzoek is griffierecht verschuldigd! ONTWERPBESLUITEN WAARTE GEN GEEN ZIENSWUZEN ZIJN INGEDIEND Burgemeester en wethouders van Middelburg maken bekend dat inzake de onderstaande ontwerpbesluiten binnen de termijn van ter inzage leg ging geen zienswijzen naar voren zijn gebracht: Houtkaai 13-15: verlenen van ver gunning op grond van de Monumentenwet 1988 voor verbou wen kantoor met bovenwoning tot kantoor; Noordpoortplein 3: verlenen van vrij stelling op grond van artikel 19, derdelid van de Wet op de ruimtelijke ordening voor verbouwen werk plaats/ opslag tot kantoor. ONTWERP MONUMENTENVER GUNNING Gedurende zes weken, van 21 septem ber tot en met 1 november 2007 ligt bij de vakbalie van de dienst Ruimte het ontwerp van een vergunning op grond van de Monumenten-wet 1988 ter inzage voor: Molenwater 133: aanbrengen dub bele beglazing. Voor mondelinge zienswijze telefoon nummer 67 52 27. Gedurende genoemde termijn kan een ieder schriftelijk of mondeling zijn/haar zienswijze omtrent het oniwerpbesluit kenbaar maken bij het college van bur gemeester en wethouders van Middel burg, Postbus 6000, 4330 LA Middel burg. Voor het geven van een mondelinge zienswijze binnen de genoemde perio de is het noodzakelijk tijdig vooraf een afspraak te maken op het aangegeven telefoonnummer. Belanghebbenden lopen het risico niet- ontvankelijk te worden verklaard in hun bezwaren bij het verantwoordelijk bestuursorgaan en/of in beroep bij de administratieve rechter als redelijkerwijs aan hen kan worden verweten dat zij tegen het ontwerpbesluit geen zienswij zen als bedoeld in artikel 3:15 van de Algemene wet bestuursrecht naar voren hebben gebracht. VRIJSTELLINGSPROCEDURE EX ARTIKEL 19, LID 3 WRO Burgemeester en wethouders van Middelburg maken bekend dat zij voor nemens zijn met toepassing van artikel 19, lid 3, van de Wet op de ruimtelijke ordening vrijstelling te verlenen van: het bestemmingsplan "Mortiere, uiF- Casembrootstraat 51 Zoutelande - het plaatsen van lichtreclame aan de buitenkant van de gevel Langstraat 25; - het oprichten van 4 beachsuites Westkapelseweg 1; - het plaatsen van een raamkozijn Duinpark Boulevard 5; Wij wijzen u erop dat tegen deze aan vraag om een bouw-/sloopvergunning géén bezwaarschrift ingediend kan wosrden. Een bezwaarscnrift kan pas worden ingediend nadat op de aan vraag is beslist (in principe binnen 12 weken). VERLEENDE (BOUW/SLOOP/ AANLEG)VERGUNNINGEN/ MONUMENTENVERGUNNINGEN werkingsplan fase 1" ten behoeve van Duke Ellingtonstraat 35: voor wijzigen situering en uitbreiden woning. Voor mondelinge zienswijze, telefoon nummer 67 52 41 Het ontwerp-vrijstellingsbesluit met de relevante stukken ligt gedurende zes weken, van 21 september tot en met 1 november 2007 ter inzage bij de vakba lie van de dienst Ruimte, Kanaalweg 3. Gedurende genoemde termijn kan een ieder schriftelijk of mondeling zijn/haar zienswijze omtrent het oniwerpbesluit kenbaar maken bij het college van bur- gemeester en wethouders van Middel- urg, Postbus 6000, 4330 LA Middel burg. Voor het geven van een mondelinge zienswijze oinnen de genoemde perio de is het noodzakelijk tijdig vooraf een afspraak te maken op het aangegeven telefoonnummer. Belanghebbenden lopen het risico niet- ontvankelijk te worden verklaard in hun bezwaren bij het verantwoordelijk bestuursorgaan en/of in beroep bij de administratieve rechter als redelijkerwijs aan hen kan worden verweten dat zij tegen het ontwerpbesluit geen ziens- V I vj wijzen als bedoeld in artikel 3:15 van de Algemene wet bestuursrecht naar voren hebben gebracht. VERZOEK OM (BINNENPLANSE) VRIJSTELLING EX ARTIKEL 15 WRO Burgemeester en wethouders van De volgende vergunningen zijn ver leend: (tussen haakjes staat de datum van verzending) Domburg - het oprichten van een woning Schamsweg 2;(le fase)(6-9) Meïiskerke - het vergroten van een schuur Pauwhoekstraat 8;(6-9) Oostkapelle - het plaatsen van een blokhut Groene Specht 13;(4-9) Serooskerke - het vergroten van een schoolgebouw Wilgenïaan 12;(6-9) - het vergroten van een woning Molenweg 3;(2e fase)(6-9) Zoutelande - het plaatsen van een schuur/berging relevante stukken ligt gedurende zes weken, van 21 september tot en met 1 november 2007 ter inzage bij de vak balie van de dienst Ruimte, Kanaalweg Gedurende genoemde termijn kan een ieder schriftelijk of mondeling zijn/haar zienswijze over het ontwerpbesluit ken baar maken bij het college van burge meester en wethouders van Middel burg, Postbus 6000, 4330 LA Middel burg. Voor het kenbaar maken van een mon delinge zienswijze binnen de genoem de periode is net noodzakelijk tijdig vooraf een afspraak te maken via tele foonnummer 67 52 25. WET MILIEUBEHEER Kennis Wet mili nisgeving meldingen artikel milieubeheer 8.41 Burgemeester en wethouders van Middelburg maken bekend dat bij hen zijn binnengekomen de meldingen 'ge de volgende besluiten: >uraei Middelburg maken bekend dat er een aanvraag om bouwvergunning is inge komen ten behoeve van het bouwen van een woning, Molendijk 62, Nieuw en Sint Joosland. Het bouwplan voldoet niet (geheel) aan het ter plaatse vige rende bestemmingsplan "Buiten gebied Middelburg, 2e herziening". Het college is voornemens om vrijstel ling te verlenen van het bestemmings plan met gebruikmaking van de van de daartoe in het bestemmingsplan opge nomen mogelijkheid. In verband hier mee ligt het bouwplan gedurende twee weken, van 21 september tot en met 4 oktober 2007, voor een ieder ter inza ge bij de vakbalie van de dienst Ruimte, Kanaalweg 3. Gedurende deze perio de kan een ieder schriftelijk zijn/haar zienswijze omtrent de bouwaanvraag kenbaar maken bij het college van bur gemeester en wethouders van Middel burg, Postbus 6000, 4330 LA Middel burg. VRUSTELLING EX ARTIKEL 17 WRO Burgemeester en wethouders van Middelburg maken bekend dat zij voor nemens zijn met toepassing van arti kels van de Wet op de ruimtelijke ordening vrijstelling te verlenen van het bestemmingsplan 'Buitengebied Middelburg', ten behoeve van het tijde lijk (tot 1 september 2012) gebruik van een perceel grond gelegen aan de Leliëndaalseweg, kadastraal bekend gemeente Middelburg, sectie T nr. 2195-G0000, als aepot voor de opslag van maximaal 5000 m3 schone grond. Het tijdelijke opslagdepot is in strijd met de voorschriften van genoemd bestemmingsplan. Voor nadere informatie inzake het depot kunt u bellen met Harm ten Klooster, telefoon 67 51 64. Het ontwerp-vrijstellingsbesluit met de Besluit detailhandel en ambachtsbedrij- ven milieubeheer: Lange Delft 60-62; Kruidvat, voor het van toepassing zijn voor een reeds aanwezig detailhandelsbedrijf. Besluit horeca-, sport- en recreatie inrichtingen milieubeheer: Schenge 4: De Gezonde Zaak, voor het van toepassing zijn voor een reeds aanwezig sport- en beweegcentrum voor het veranderen van het sport- en beweegcentrum door het plaatsen van een airco; Wijngaardstraat 1 -5: Restaurant Scherp, voor het van toepassing zijn voor een reeds aanwezig horecabe drijf voor het veranderen van het horecabedrijf. Besluit woon- en verblijfsgebouwen milieubeheer: Park Veldzigt 35: Kanters Project ontwikkeling, voor het oprichten van een kantoor. Besluit opslag en transportbedrijven milieubeheer: Vlackeweg 5a te Nieuw- en Sint Joosland: Hoveniersbedrijf M. van Hasselt, voor het van toepassing zijn voor een reeds aanwezig hoveniers bedrijf. Besluit inrichtingen voor motorvoertui gen milieubeheer: Voltaweg 15a: Auto Centrale Theo, voor het van toepassing zijn voor een reeds aanwezig autobedrijf voor het veranderen van het autobedrijf. Besluit bouw- en houtbedrijven milieu beheer: Markt 15-17, Arnemuiden: Crucq de Driehoek, voor het oprichten van een bouw- en houtbedrijf Voltaweg 18: Bouwbedrijf H. Westerbeke, voor het van toepassing zijn voor een reeds aanwezig bouw bedrijf voor het veranderen van het bouwbedrijf op het perceel. Voltaweg 27B: Bimmel en Voerman Meesters in Hout, voor het oprichten van een houtbedrijf. Ten aanzien van de voornoemde inrich tingen zijn de milieuvoorschriften beho rende bij de bovenvermelde besluiten van toepassing. Kijk voor meer informatie van de gemeente Middelburg op de gemeen telijke informatiepagina's elders in deze Faam, www.middelburg.nl en Maximaal Teletekst pagina 830. De Zandput 22;(6-9): Belanghebbenden hebben een wette lijke mogelijkheid om tot 6 weken na de tussen haakjes staande datum bezwaar te maken tegen de verleen de vergunningen en verleende vrijstel lingen. (Zie: bezwaar, beroep en voor lopige voorzieningen) U kunt de stuk ken inzien op het gemeentehuis te Domburg. TER INZAGE Stukken die ter inzage liggen, kunt u Lees verder op pagina 35.

de Faam | 2007 | | pagina 34