Nieuwe bemanning dekenaat Verkoopdag voor de kerk Kinderkleding en speelgoedbeurs Informatiebijeenkomst ouderen Leeskring en sieraden maken EHsnmiDe Faam op donderdag 20 september a.s. staan de deuren van LétÉ aan de Grevelingenstraat 16 te Middelburg wagenwijd open - voor iedereen die graag met eigen ogen wil zien wat er binnen en buiten LétÉ zoal gebeurt - voor ondernemers op Walcheren die zaken doen of gaan doen met onze productieafdelingen of met de afdeling Begeleiding/Detachering Kom kijken tussen 14.00 uur en 20.00 uur en laat u verrassen door de diversiteit van de activiteiten en het enthousiasme van onze medewerkers Meer info: www.lete.nl Vooraf opgeven voor een rondleiding: bel 0118 630212 Woensdag 19 september 2007 - Pagina 27 Kampioen lelijkerds door marcel van der voort VLISSINGEN BORSELE - Vaak is het leuk om een top 10 aan te voeren. Soms ook niet. Neder landers hebben het Sloegebied bij Vlissingen als lelijkste plek van het land gekozen. Dat blijkt uit een enquête van het Milieu en Natuur Planbureau. Het landschap in Nederland krijgt gemiddeld een 7,3 van de burger. Het Sloegebied scoort slechts 5,4. De mooiste plaats is Schiermonnikoog met een sco re van 9,2. "Het is er rommelig, er zijn al lerlei sisgeluiden en de vlam men komen overal boven uit. De industrie is rommelig ge bouwd. Maar persoonlijk vind ik het niet de lelijkste plek van ons land. Waarom zou dat zo zijn? Als je vanaf een eindje naai de kerncentrale kijkt is het best mooi. De kolencentrale is wel lelijk. En dat geldt ook voor en kele loodsen. De scheepswerf vind ik wel meevallen. Ik vind de titel overdreven. Waarom zouden de andere havens mooier zijn dan ons Sloege bied?", aldus J. Eckhardt in zijn hoedanigheid als voorzitter van KNNV Vereniging voor veldbio- logie, afdeling Bevelanden; "Als de jonge bomen over 30 jaar een bos vormen ziet het er al een stuk beter uit". MIDDELBURG - Pastor Paul Verbeek en Geerten Kok zijn tot de ken en dekenaal coördinator van het dekenaat Zeeland benoemd. Verbeek betrekt 1 oktober een huis in Zierikzee en is per die datum parttime beschikbaar voor het dekenaat, naast zijn functie als pas toor-teamleider van De Bevelanden en Schouwen-Duiveland. Kok betrekt op dezelfde datum een woning in Kapelle en gaat fulltime aan de slag. Het tweetal Verbeek en Kok wordt op 3 oktober om 19.00 uur in de Basiliek van het Zeeuws-Vlaamse Hulst geïnstal leerd. ARNEMUIDEN - De Hersteld Hervormde Gemeente in Arnemui- den houdt zaterdag 29 september een verkoopdag. In De Reho- bothkerk aan de Van Cittersweg 2R is tussen 9.30 en 15.00 uur vers gebakken en gerookte vis te koop, allerlei Zeeuwse lekkernijen en snacks. Er wordt nieuwe kleding verkocht, fruit, bloemstukjes en handwerken. Het hele assortiment is na te lezen op de website www.hhgarnemuiden.nl. De opbrengst van de Arnemuidse ver koopdag wordt verdeeld onder de kerk, de zending en de jeugdver enigingen. DOMBURG - Peuterspeelzaal Hummelhonk in Domburg houdt een kinderkleding en speelgoedbeurs op donderdag 4 en vrijdag 5 oktober. Donderdag van 19.00 tot 21.00 en vrijdag van 11.00 tot 14.30 uur. Meer informatie is te krijgen via het telefoonnummer 0118-581814. ZOUTELANDE - De PCOB afdeling Zoutelande houdt in samen werking met de Stichting Welzijn Veere een voorlichtingsbijeen komst over de ouderenadviseur. De bijeenkomst is op 15 oktober van 14.00 tot 16.00 uur in zaal Middendorp. Ook presenteert de Stichting Welzijn Veere haar nieuwe activiteitenprogramma voor vijfenvijftig-plussers. MIDDELBURG - In wijkcentrum Het Palet in Middelburg begint vanaf oktober een leeskring op elke tweede woensdagmorgen van de maand. Het voordeel van een leeskring is dat men soms boeken leest waar men anders niet aan toe was gekomen. Op elke donder dagmorgen kunnen ouderen met eenvoudige techniek leren sie raden maken. Aanmelden kan via 0118 - 627537. Veel Nederlanders vinden het Sloegebied weerzinwekkend foto izaak verkeste.

de Faam | 2007 | | pagina 27