Afvallen zonder lijnen! Make It Easy Reality De enige juiste manier! stï eek Lirrm Kerstmarkten in Zuid-Limburg www.makeiteasy.nl. fcfC dé Weekkrant De Faam Landal Woensdag 19 september 2007 - Pagina 20 Door de oefeningen kom je te weten dat het moeilijker is dan dat het lijkt. Ook Kenley is en thousiast over de les:De les is erg leuk. Het is erg goed dat wij nu meer te weten komen hoe mensen in een rolstoel het heb ben." Van der Klooster zit in een rol stoel. Begin dit jaar won hij een bronzen medaille op de X-ga- mes in Aspen (Amerika). Dit zijn de Olympische Spelen voor ex treme sporten. Hij deed mee aan het onderdeel zitskicross, Het onderdeel dat dit jaar zijn debuut maakt op het evement voor valide sporten. Na de praktijklessen was het 's middags tijd voor het serieuzere gedeelte. Er werd een filmpje vertoond, waarin mensen in een rolstoel laten zien welke ob stakels ze tegenkomen in de stad. Hierna werden vragen ge steld aan de leerlingen om hun kennis over handicaps te testen. Ook was er gezorgd voor een sensationele afsluiter: èen film van Van der Klooster zijn deel name aan de X-games. Met meer dan 80 kilometer per uur, zien de leerlingen Van der Klooster door de bocht vliegen. Klas op wielen DOOR MERIAN KWAKKELAAR VLISSINGEN - In de gymzaal van basisschool 'het Vlot' te Vlissingen waren de leerlingen van groep 7 en 8 waren vorige week vrijdag druk in de weer met rolstoelen. Ze kregen voor lichting van topsporter Kees- Jan van der Klooster in rolstoel rijden. De 30-jarigeVlissinger kwam vertellen hoe het is om in een rolstoel te leven. Onder het pro ject 'Klas op Wielen' geeft hij voorlichting op Zeeuwse basis scholen. De bedoeling is dat er dit schooljaar meer dan 80 ba sisscholen in Zeeland worden bezocht. Het doel van de voor lichtingslessen is om kinderen kennis te laten maken met een handicap. 'Klas op Wielen' wordt gesubsidieerd door het Provincie Zeeland. Het project is in Zeeland opgezet door Sportzeeland, en is nu een sa menwerking met de PABO en Stichting het Klaverblad aange gaan Ouissam en Kenley, beiden 11 jaar, zijn druk in de weer met meegebrachte rolstoelen, waar mee ze oefenen met het oprij den van randjes en het omzei len van obstakels. Ze zijn en thousiast over de les. Tussen de oefeningen door hebben ze wel even tijdvoor een praatje. Ouis sam: "Het is een leuke en leerza me les. Hierdoor weet ik meer over het leven in een rolstoel. Make It Easy U hebt overgewicht en bent daar niet blij mee. Integen deel! Al die kilo's teveel zitten u goed in de weg. Letterlijk en figuurlijk. En zijn nog schadelijk voor uw gezondheid ook. U weet het. Er wordt vaak genoeg tegen ge waarschuwd. En als u in de spiegel kijkt? De spiegel is uw beste vriend niet meer. Allang niet meer. Diëten? Die eindeloze weg heeft u al ongetwijfeld al meer dan eens bewandeld. Elke keer een andere. En elke keer volgde er teleurstelling. Schaamte schuldgevoel of moedeloosheid. En het jojo-effect zal u ook dan niet onbekend zijn. Make It Easy-therapie blijkt heel doeltreffend te kunnen worden ingezet bij het behan delen van verschillende vormen van verslaving. Make It Easy heeft met haar therapie velen tienduizenden rokers van hun verslaving afgeholpen. Ook eet- en snoep-verslaafden hebben al kennis gemaakt met de succes-formule van Make It Easy. Doordat wij gebruik maken van een persoonlijk traject is de kuur zeer goed toepasbaar voor grote of kleine gewichts afname. Nooit meer calorieën tellen, nooit meer diëten en toch wor den wie u wilt zijn? Leer in korte tijd op een leuke manier uw overgewicht te lijf te gaan. De "Make It Easy" succes formule scoort al 12,5 jaar zo hoog door de gecombineerde aanpak van zowel lichaam als geest. Wie deelneemt aan het Make It Easy Reality traject hoeft nooit meer te zeggen:ik ben anders dan ik zou willen zijn. Om u nog beter van dienst te kunnen zijn, geven wij maandelijks behandelingen op donderdag in CIG Zeeland, Edisonweg 41a, Vlissingen, of op één van onze drieënvijf tig andere locaties. Voor alle verdere informatie en voor het maken van een afspraak kan van 09.00 uur tot 21.00 uur gebeld worden naar: 0174-213202. SC Uv! i WGGGNGR huis-aan-huiskranten De laatste nazomerdagen glijden voorbij, de dagen worden korter en onge merkt bent u al weer bezig met de voorbereidingen voor de Kerst. Laat deze be slommeringen even voor wat ze zijn en ga u echt voorbereiden op de Kerst in de streek waai' de meeste en mooiste Kerstmarkten te vinden zijn, natuurlijk in Zuid Limburg! U verblijft op Landal Hoog Vaals (Vaals) of Landal Kasteeldomein De Cauberg (Valkenburg). Dit arrangement is inclu sief: verblijf in een comfor tabele bungalow, toegang kerstmarkt (plus buskaart), 1 x 3-gangen keuzemenu (tweemaal bij weekverblijf), glühwein 1 pakje Aache- ner printen (lokale kruiden koekjes), twee haardblok- ken bij de bungalow, bed linnen, keuken- en hand doekenpakket, toeristenbe lasting en reserveringskos- ten. Landal Hoog Vaals (type 4/6) Midweek (ma-vr) Prijzen (bij 2 personen): 19, 26 nov. en 3,10,17 dec. €129,- p.p. Weekend (vr-ma): 23, 30 nov. en 7, 14 dec. 149,- p.p. Week (vr-vr): 16, 23, 30 nov. en 7,14 dec. 195,- p.p. 3e t/m 6e persoon: 45,- (midweek/weekend) 69,- (week) Landal Kasteeldomein De Cauberg (type 6DL) Midweek (ma-vr) Prijzen (bij 2 personen): 19, 26 nov. en 3,10, 17 dec. 199,- p.p. Weekend (vr-ma): 23, 30 nov. en 7, 14 dec. 229,- p.p. Week (vr-vr): 16, 23, 30 nov. en 7,14 dec. 295,- p.p. 3e t/m 6e persoon: 45,- (midweek/weekend) 69,- (week) Voor informatie, reserveringen of de gratis brochure kunt u contact opnemen met de reserveringsafdeling via tel. 0900 - 8842 0,20 p. min.) of kijk op www.landal.nl. Vermeld bij uw reservering wel de code WEG07L. Actievoorwaarden: alleen voor nieuwe reserveringen. Niet geldig in combinatie met andere kortingen, spaarprogramma's, all-in arrangementen of acties. De beschikbaarheid van bungalows voor deze aan bieding kan per aankomstdatum verschillen en is beperkt. 'Een leuke en leerzame les'

de Faam | 2007 | | pagina 20