Fruitfeest met vreemde vruchten Walchers Kerstkoor zoekt tenoren en bassen F1 EM-TE STUNT! EXTRA WEEKENDVOORDEEL! ALLEEN GELDIG VAN DONDERDAG T/M ZONDAG En De Faam I Horoscoop First Choice Cola Schapendonk Worstenbrood Witte druiven Verse lange varkenshaas EM-TÉ Middelburg, Johan van Reigerbergstraat 11. Middelburg, Vrijlandstraat 51. Croky Chips WEEKENDKNALLERS! Ram Het beeld dat u oproept bij vrien den en bekenden is aan verandering on derhevig. Uw aanzien en vooral uw be trouwbaarheid bij enkele van hen lijkt niet meer zoals het geweest is. Mis schien heeft u dat te danken aan die uit glijder; misschien aan uw stemming. Stier De bron waarop u zich baseert in een komende discussie heeft u mogelijk onjuiste informatie voorge schoteld. Een slag om de arm lijkt dus raadzaam. Zeker wanneer u van plan was met deze informatie een bepaald persoon flink de oren te wassen. Tweelingen Het laat u koud welk resultaat uw tegenstander zal behalen. Ech ter, om zelf sterk voor de dag te kunnen komen, heeft u ook inzicht nodig in de handelingen van uw tegenstrevers. Eni ge verkenning kan dus wonderen doen. .■dpi Kreeft ^j§F Als u deze week eens even wat af stand neemt van uw werk, zult u zien dat de andere zaken zeker zo zinvol blijken te zijn. Met een fris gemoed is het ver volgens mogelijk aan te knopen met een intrigerende persoonlijkheid die u tegen het lijf zal lopen. Leeuw Voor sommige situaties zijn woorden ontoereikend om u uit te kunnen drukken. Maar uw relatie heeft aan een gebaar genoeg. Vertrouw op zijn of haar intuïtie. In een gevaarlijke omstandigheid moet u het hoofd koel proberen te houden. Weegschaal Om praktische redenen is het een tijdje onmogelijk voor u om ver vooruit te denken. Een kritische blik SN BsS op uw huidig functioneren is een nuttig tijdverdrijf. Op lange termijn kunt u dan schoon schip maken en zonder zorgen de toekomst tegemoet. Schorpioen v—Een grote steen op uw weg vers pert u de doorgang op een hinderlijke manier. Een onverwachte ingeving maakt het mogelijk dat dit probleem goed valt te relativeren. Steen is tenslotte niet bestand tegen elk stuk gereedschap. Boogschutter Uw tactiek is uit de tijd. Het nu vraagt om een frisse kijk op het leven. Observeer jongere personen in uw omgeving en pak hier en daar ideeën op. Een overdrijving is niet het juiste antwoord, want dat kan geforceerd overkomen. Gewoon, zoals met veel dingen, met mate! Steenbok Een verlangen kan verworden tot een pijnlijk gemis op het mo ment dat duideüjk wordt dat het een eeuwigdurend verlangen zal blijven. Wees realistisch in uw denken, dat ver betert uw levenshouding en vooral uw levensvreugde. Waterman Met een moedig voorstel kunt u deze week anderen versteld doen laten staan. Maar dan moet u natuurlijk uiteindelijk wel met de nodige resultaten over de brug komen. q Vissen vip) De talenten waarmee u gezegend bent, zijn een van uw grootste be zittingen. En als u uwkoppie erbij houdt kan een combinatie van tw ee of meer talenten een nieuw talent voortbrengen. Dat kan in de nabije toekomst zeer goed van pas komen. Het wezen van een verstoorde verstandshouding is vaak gelegen in wederzijds onbegrip of ander kwaad. Wanneer beide partijen in staat zijn hier doorheen te prikken, kan een vruchtbare relatie opbloeien uit wat eens een ruzie was. DOOR ELLEN DE VRIEND NIEUW- EN SINT JOOSLAND - De Stich ting Landschapsbeheer Zeeland bestaat een kwart eeuw. Dit wordt gevierd op zaterdag 29 september met een fruitfeest rond Hof Nieuwlands Rust in Nieuw- en St Joosland. Het feest begint om 10.00 uur in de boomgaard van de boerderij aan de Oude Dijk 14. Gedeputeerde Toi- ne Poppelaars verricht om 11.00 uur de officiële ope ning van het fruitfeest. Het eigen fruit kan geperst en gepasteuriseerd verpakt worden. Ook komt de Mo- bipers naar Zeeland, waar mee het eigen fruit ver werkt kan worden tot ap pelsap, perensap of een mix. Voor gebruik van de Mobipers moet voor 21 september aangemeld worden via 06-11003470, zodat een planning ge maakt kan worden. Per adres kan ten minste vijf enzeventig kilo of drie hou ten veilingkisten verwerkt worden. Bovendien moet het fruit niet rot of be schimmeld zijn. Valfruit en fruit met aantastingen door insecten zijn geen probleem. Het persen kost één euro per liter. Verder is er een verkiezing van de vreemdste vruchtenbrij. Bezoekers kunnen zelf iets bijzonders maken van het fruit uit hun tuin en mee dingen naar de titel. Men sen die een heel vreemde vrucht hebben kunnen de ze afgeven bij het informa- tiekraam van SLZ. De win naar krijgt een fruitboom. Er staan verder informatie- verkoop- en proever- ijstands en deskundigen geven snoei- enentde monstraties. Ook zijn er verschillende excursies over het erf en door de boomgaard en is er een boomgaardenspel. Aan melden voor de dag kan via 0113-230936. OOST-SOUBURG - Het projectkoor Walchers Kerstkoor brengt al vele ja ren met veel succes kerst liederen ten gehore in di verse verzorgingshuizen en op de Kerstzangavond in Souburg. Op dinsdag avond 9 oktober beginnen de repetities. In drie maan den studeert het koor on der leiding van dirigent Gerard Wortman tien kerstliederen in. Iedere dinsdagavond van 19.30 tot 21.30 uur wordt er in een gezellige sfeer een degelijk en goedklinkend repertoire ingestudeerd in zaal 'Irene' achter de kerk in de Kanaalstraat te Sou burg. Het koor heeft de af gelopen jaren een vaste kern van zestig zangers en zangeressen en is nog op zoek naar tenoren en bas sen. Voor opgave en infor matie kan gebeld worden naar Dhr. Z. van Norden, tel: 0118-462792 of mail naar zvannorden@kpnpla- net.nl. ZrGTl 2*971 alle soorten pak 4 stuks pitloos, los per kilo per 500 gram JfcTS' week 38. Prijzen en aanbiedingen zijn geldig van donderdag 20 september t/m zondag 23 september 2007. Prijswijzigingen drukfouten en uitverkocht voorbehouden. Alleen verkoop aan particulieren. Aan personen jonger dan 16 jaar wordt geen alcoholhoudende drank verkocht. 2 Kijk voor meer informatie op www.em-te.nl u' I SUPERMARKTEN SLIJTERIJEN I mrjovt, tUu wwr... bolognese, naturel, paprika zak 300 gram -wejr 0800-2353683 ..rf EM-TÉ KLANTENSERVICE

de Faam | 2007 | | pagina 15