AbdijNieuws GRATIS Etos visagie- en huidverzorgings advies! C-t°s Kinderdagverblijf Villa Valentijn 1 Middelburg BENEFIETDINER FASHION EVENT dé Weekkrant Brasserie De Kleine Toren van Baarland helpt Cambodja Benefietdiner op 16 september vanaf 13.30 uur Uitsluitend op reservering Organisatie Stichting Sawasdee (voor info 06 - 22 40 47 22) 4-Gangen-diner Muzikale begeleiding Trio Lucy, Nadine d'Hoore en Jan van Gurp Aangeboden kunstwerken door Cee Pollux, Dick van Bieman, Felice Buonadonna, Linda Beuman www.cambodja-sawasdee.nl De Faam Op 21 september in De Nieuwe- en Wandelkerk Kloostergangen - Middelburg Dankzij de vele sponsors betekent deelname een 100% bijdrage aan de kansarme jeugd in Cambodja. Stichting Sawasdee en Stichting Don Bosco Kinderfonds zijn uiteraard met een informatie stand aanwezig op bovengenoemde evenementen! Jii Momenteel geen wachtlijsten Gezellige en veilige opvang met volop activiteiten Grote buitenspeelplaats Zeer gunstige tariefstelling De Faam Woensdag 12 september 2007 - Pagina 6 EK Roeifietsen Het laatste nieuws van de Provincie 1 AbdijNieuws, de informatierubriek van het provinciaal bestuur vindt u op www.zeeland.nl/abdijmeuws. Provincie Zeeland Geen internet? Bel voor een afdruk van AbdijNieuws naar het informatiecentrum: 0118-631400. Voor officiële mededelingen zie ook elders in dit blad. Nieuwe Burg 42, Postbus 6001, 4330 LA Middelburg Kom op vrijdag 14 september naar Etos aan de Pottenbakkers singel in Middelburg. Dan is er een visagiste aanwezig die je GRATIS persoonlijk visagie- en huidverzorgingsadvies geeft! Verder krijgen alle klanten op die dag bij aankoop van twee Etos cosmeticaproducten een GRATIS Etos Volumemascara! OP=OP Kom dus op vrijdag 14 september naar Etos: Pottenbakkerssingel 2 in Middelburg VROUWENPOLDER - De negende Europese Kam pioenschappen Roeifietsen vinden 15 en 16 september plaats op Neeltje Jans. Reeds 62 deelnemers heb ben zich ingeschreven uit 6 verschillende landen. Daniëlle van der Waard, de snelste dame van 2006 FOTO: HENK MEERMAN Start en finish op zaterdag 15 september zijn op de Hoogh Plaetweg aan de zeezijde hal verwege Neeltje Jans. Op zondag 16 september is de start van de 75/85 km race bij Noordzee résidence De Ban- jaard. Déze afstandsrace volgt de Noordzee tot keerpunt bij de vuurtoren van Ouddorp en fi nisht op de start/finish locatie op Neeltje Jans. Finales van de sprint worden op Neeltje Jans verreden. Er is een wedstrijdklasse en een tourklasse. Op het programma van de wedstrijd staan 4 onder delen: Criterium (14 km), Sprints (333 m), Uurrace en een race van km. Door unieke van afstanden zowel het sprintvermogen lange afstandvermogen van de roeiers beproefd. De tourklasse heeft 2 prestatietochten: 60 km en 70 km. De roeifiets is een ligfiets waar bij de berijder zich voortbe weegt door het maken van roei bewegingen. Het totale lichaam moet in een liggende houding werken om vooruit te komen. De speciale fietsen in combina tie met de Deltawerken zorgen voor een uniek schouwspel aan de kust. Op dit EK staat Olympisch roei- kampioen Nico Rienks aan de start. Toproeier Matthijs Vellen- ga uit de Olympische Holland Acht, die zich voor de Olympi sche spelen 2008 heeft geplaatst start ook op het EK. Spectacu lair en snel zijn de 2 mg aan rug roeifietstandems die dit jaar meedoen. Voor het publiek is de wedstrijd goed en kosteloos te volgen. Wij zijn gevestigd aan de Rouaansekaai 61Middelburg. Bel vrijblijvend voor een rondleiding: tel. 0118 - 623 563 www.villavalentijnmiddelburg.nl

de Faam | 2007 | | pagina 6