Champagnefeest Deze uafeantie met iets teveel bagage thuisgekomen? t ëightWatchers Vier je kinderfeest in Speelcircus Bambini! Gamereporter.nl: als je meer wilt weten Zeelandhallen openen met champagne BAM BIM BOEM Champagne iRecord bij de Zeelandhallen Records bouwen champagnetoren Bridgen leren Profiteer nu: gratis inschrijving t.w.v. 15,- 10 weken cursus uoor 80,- i.p.v. ioo,- De cursuslokaties bij jou in de buurt zijn: Goes Stationsplein 1 Ma 19.30 uur Zierikzee Grevelingenstraat 35 Wo 19.30 uur achter de Praxis Kom langs en neem deze bon mee Arrangement ACTIE* Met voor de jarige: Entreebewijs voor een zeelandattractie naar keuze!! Arrangement Arrangement to. so www.speelcircusbambini.nl De Faam Zoals de vaste lezers weten wordt in deze krant vaker aandacht besteed aan games. Maar wie nog meer wilt weten, kan een kijk je nemen op onze nieuwe website www.gamereporter.nl. Hier vind je lange recensies, videobeelden van de nieuwste spellen en natuurlijk al het actuele gamenieuws. Sony gaat not3! door met het uit- dere edi- £3 'Cause the o- ther won't stay - - tie is vol- Somo of us ho- vsr wher wo slagen identiek aan de vorige, met uitzondering van de muziek. Opnieuw zing je bekende liedjes mee, en zie je op het scherm een balk die de toonhoogte aangeeft. Zing je zuiver (genoeg) dan vult het balkje en scoor je punten. Het is ook mogelijk om met z'n tweeen duetten te zingen en medleys te doen. Singstar 90s heeft (verrassing) een lijst met jaren 90 hits op de schijf. Barbie Girl van Aqua, Mmm Mmm van Crash Test Dummies, Wannabe van de Spicegirls en nog 27 nummers die laten zien dat ook dat decennium een muzi kaal rampgebied was. Wat niet erg is. Zoals we in iedere singstar recensie aangeven: deze game gaat pas leven op een feestje. Met veel bier en beschamend slechte uitvoerin gen. Er is ook niet echt iets mis met de Singstar formule, maar we blijven stiekem hopen dat de gameserie ook eens wat innovatie toevoegt. Heb je de microfoons en hou je van Aqua? Singstar 90s is voor jou. Voor: PS2. Singstar Microfoons noodzakelijk. door ellen de vriend GOES - Tijdens de opening van de Zeelandhallen in Goes vandaag (12 septem ber) wil Luuk Broos een champagnepiramide bou wen van 41.664 glazen. Met deze poging wil hij het we reldrecord verbeteren. Broos heeft vorig jaar in Ober- hausen het wereldrecord verbe terd met 39.711 champagnegla zen, eenenzestig etages en een hoogte van zeven meter. Hij is eigenaar van Maison Luuk Ex clusieve Catering Chalet Fon taine partycenter in Kaatsheu vel. De cateraar wil nu het we reldrecord champagnepirami de bouwen weer terug naar Ne derland halen. Daarom doet hij deze poging op 12 september in de Zeelandhallen in Goes. Vijf dagen lang werkt hij aan zijn wereldrecordpoging. Er moet een glastoren verrijzen van tweeënzestig etages. Slechts een paar glazen worden ingeschon ken, omdat de zeven en een hal ve meter hoge toren anders be zwijkt onder het gewicht. Ook is er aan zijn werk een goed doel gekoppeld. De Zeelandhallen zijn intensief bezig om spon soren te vinden om sporten be wegingsactiviteiten voor de aangepaste sport in Zeeland, te ondersteunen. Tijdens de op bouw van de champagnepira mide zullen verschillende ge handicapten vanuit. Zeeland een steentje bijdragen. Na dit spektakel worden de champag neglazen verkocht voor twee euro, waarvan de helft naar het goede doel gaat. De Zeelandhallen zijn grondig verbouwd en hebben er een fit nesscentrum, een bowlingcen trum en een wokrestaurant bij gekregen. Vanaf december is er ook een bioscoop. Woensdag 12 september 2007 - Pagina 5 Epemay, Frankrijk, 1982, 4.153 glazen. Champagne Pascal Leclerc Briant) Chennai, India, 1998, 13.000 glazen. P L Valliappan, Schevenin- gen, 1999,30.856 glazen. Maison Luuk Broos, Parijs, 12 februari 2004, Frankrijk, 33.081 glazen. Champagne Pascal Leclerc Briant, Maastricht, 21 mei 2001, Nederland 35.990 gla zen. Hotelschool Maastricht, Amsterdam, 13 Januari 2006, 37.820 glazen. Stok Huisman Jeroen van Craaikamp, Oberhausen, 9 september 2006, 39.711 gla zen. Zeelandhallen/ Luuk Broos, Goes, 12 September 2007, Nederland, ong. 41.664 gla zen. MIDDELBURG - De Zeeuw se Volksuniversiteit begint weer een cursus bridge op verschillende niveaus. Deze wordt gegeven aan de Span jaardstraat 51 in Middel burg. Op maandag 17 september is er een gratis proefles van 13.30 tot 16.00 uur. Aanmel den via: 0118-634800. Don derdag 20 september gaat vanaf 13.30 uur ook een cur sus voor de meer ervaren bridgers beginnen. De compleet vernieuwde en uitgebreide Zeelandhallen worden vandaag geopend. Ook is Luuk Broos aan het proberen om een nieuw wereldrecord aan het vestigen, foto: frank husslage Meer weten? Bel 0900 - 2040714 (co.iop.m.) of kijk op weightwatchers.nl Bij voorkeur een half uur voor aanvang cursus aanwezig. Actie geldig van 3 september t/m 13 oktober 2007. Vraag naar de overige voorwaarden. fontvangst - kado voor de jarige] gereserveerde versierde tafel toegang tot het speelcircus onbeperkt ranja kindermenu groepsfoto ontvangst - kado voor de jarige gereserveerde versierde tafel toegang tot het speelcircus onbeperkt ranja kindermenu kinderchampagne groepsfoto Volwassenen betalen slecht 1,50 p.p. Minimaal 5 kinderen per reservering Reserveren: www.speelcircusbambini.nl of 0118 415659 ontvangst I gereserveerde versierde tafel J k toegang tot het speelcircus^ kado voor de jarige groepsfoto geldig t/m dec 2007

de Faam | 2007 | | pagina 5