Mark-Jan Fledderus zoekt revanche met FC Groningen Gala zonder grootste ster O AutoTrack.nl De Faam Woensdag 12 september 2007 - Pagina 48 Na een wisselvallig jaar kan Mark-Jan Redderus (24, foto) dit seizoen weer reke nen op een basisplaats bij FC Groningen. De I middenvelder heeft er als amateur moeten vechten voor een contract en is vervolgens met succes meegegroeid met de noorderlin gen. Redderus: 'Dit seizoen ben ik uit op re vanche. In de voetballerij kun je nóg zulke mooie wensen hebben, de realiteit zal altijd anders zijn. Mijn jongste zusje is ook een middenvelder en heeft veel talent Wie weet komt ze in de toekomst nog wel eens in de Eredivisie voor vrouwen terecht. Dat zou leuk zijn: broer én zus Redderus in de Eredivisie.' Tijdens het Gala Voetballer van het Jaar werden op maandag 3 september prijzen over het vorige seizoen uitgereikt. De win naar van de Gouden Schoen, Afonso Alves (foto), trok de hoof drol naar zich toe door niet te komen opdagen. De topscorer van SC Heerenveen en de Eredivisie ontbrak uit teleurstelling over zijn geflopte transfer naai" AZ. Oud-voorzitter Riemer van der Velde, die als ontdekker van Alves de Gouden Schoen uit reikte, nam het laatste woord richting de betrokkenen bij het steekspel rond de aanvaller: 'Heel jammer dat Alves hier niet is. Maar wat mensen - ook uit deze zaal - hem hebben aange daan, kan absoluut niet. Hier zitten wolven in een schaaps vacht die zich diep moeten schamen'. Je kunt nu alle nieuwe auto's bekijken en vergelijken op AutoTrack.nl. Zet ze naast elkaar, check de extra's en zie welk model jouw voorkeur verdient. Keihard nieuwe auto's vergelijken doe je op

de Faam | 2007 | | pagina 48