MIDDELBURG I VEERE Woensdag 12 september 2007 - Pagina 45 Vervolg van pagina 44. De publicatie van de aanvragen heeft een informatief karakter. Tegen aanvra gen om een bouwvergunning kunnen geen bezwaarschriften worden inge diend. NB.: Het is mogelijk dat de tekeningen, waarop bij een positieve beslissing de vergunning wordt verleend, afwijken van die welke in het kader van de aan vraag kunnen worden ingezien. VERLEENDE VERGUNNINGEN De volgende bouw-, monumenten-, gebruiks- en/of sloopvergunningen zijn verleend (tussen haakjes staat de datum van verzending): Beddewijkstraat 15: plaatsen mecha nische ventilatie-unit op dak (3-9). Groenmarkt 1: vervangen stalen ramen door aluminium ramen (5-9). Koudekerksewea 129: wijziging op eerder verleende bouwvergunning d.d. 27 juli 2007 betreffende geef veranderen hal, toilet en badkamer (5-9). Noordpoortplein 2: uitbreiden 't Gasthuis (kantoor) (3-9). Rouaansekaai 39: vernieuwen 2 dakvensters (4-9). Schuiffelstraat 5: verbreden garage deur plaatsen toegangsdeur (3-9). Segeerssingel 8: voldoet aan brand veiligheidsvoorschriften (5-9). Segeerssingel 10: voldoet aan brand veiligheidsvoorschriften (5-9). Bij de hierboven genoemde besluiten kun nen belangen van derden betrokken zijn. (Derden) belanghebbenden kunnen binnen zes weken na de tussen haakjes staande datum een gemotiveerd be zwaarschrift indienen bii burgemeester en wethouders van Middelburg, Post bus 6000, 4330 LA Middelburg. Degene die een bezwaarschrift heeft ingediend en tevens van mening is dat de betrokken spoed dat vereist, kan ook een voorlopige voorziening vragen aan de Voorzieningenrechter bij de Recht bank Middelburg, sector Bestuursrecht, Postbus 5015, 4330 KA Middelburg. Voor een dergelijk verzoek is griffie recht verschuldigd. VERLEENDE VRIJSTELLINGEN EN VERGUNNINGEN NA PROCE DURE AFD 3.4 AWB De volgende vrijstellingen van het bestemmingsplan en bouwvergunnin gen zijn verleend: Molenwater 99: aanleggen helling- baan. Nieuwe Haven 2: wijzigen locatie fietsenstalling. Ter Hoogestraat 30: plaatsen tuin huis. De vergunningen liggen gedurende zes weken, van 14 september tot en met 25 oktober 2007 voor een ieder ter inzage bij de vakbalie van de dienst Ruimte. De belanghebbende die het niet eens is met de verleende vrijstelling ten behoe ve van het uitvoeren van het desbetref fende bouwplan en die tegen het ont werp van aal vrijstellingsbesluit een zienswijze naar voren heeft gebracht (danwel aan wie redelijkerwijs niet kan worden verweten daartegen geen zienswijze te hebben ingebracht), kan tijdens genoemde inzagetermijn een gemotiveerd bezwaarschrift indienen bij burgemeester en wethouders van Middelburg, Postbus 6000, 4330 LA Middelburg. De belanghebbende die het niet eens is met de overige gronden van voor- noemd(e) besluipen) komt gedurende deze periode een zelfde recht van bezwaar toe. Het bezwaarschrift dient ondertekend te zijn en ten minste het volgende te bevat ten: naam en adres van de indiener, de dagtekening, omschrijving van het besluit waartegen bezwaar wordt gemaakt en de gronden van het be zwaar. Degene die een bezwaarschrift heeft ingediend en tevens van mening is dat de betrokken spoed dat vereist, kan ook een voorlopige voorziening vragen aan de Voorzieningenrechter bij de Recht bank Middelburg, sector Bestuursrecht, Postbus 5015, 4330 KA Middelburg. Voor een dergelijk verzoek is griffie recht verschuldigd. De volgende monumentenvergunnin gen zijn verleend: Bierkaai 7: ged. veranderen woning. Turfkaai 21: plaatsen gevelreclame. De vergunningen liggen gedurende zes weken, van 14 september tot en met 25 oktober 2007 voor een ieder ter inzage bij de vakbalie van de dienst Ruimte. Degene die tegen het ontwerpbesluit een zienswijze neeft ingediend (alsme de degene die redelijkerwijs niet ver weten kan worden geen zienswijze te hebben ingediend) kan tijdens genoem de inzagetermijn een gemotiveerd beroepschrift indienen bij de Rechtbank Middelburg, sector Bestuursrecht, Postbus 5015, 4330 KA Middelburg. Degene die een beroepschrift heeft ingediend en tevens van mening is dat de betrokken spoed dat vereist, kan ook een voorlopige voorziening vragen aan de Voorzieningenrechter bij de Rechtbank Middelburg. Voor een der gelijk verzoek is griffierecht verschul digd. ONTWERPBESLUITEN WAARTE GEN GEEN ZIENSWIJZEN ZIJN INGEDIEND Burgemeester en wethouders van Middelburg maken bekend dat inzake de onderstaande ontwerpbesluiten binnen de termijn van ter inzage leg ging geen zienswijzen naar voren zijn gebracht: Bierkaai 7: verlenen van vergunning op grond van de Monumentenwet 1988 voor het gedeeltelijk verande ren woning; Laan der Verenigde Naties 29: verle nen van vrijstelling op grond van arti kel 19, derde lid van de Wet op de ruimtelijke ordening voor het realise ren garage. ONTWERP-MONUMENTENVER- GUNNING Gedurende zes weken, van 14 septem ber tot en met 25 oktober 2007 ligt bij de vakbalie van de dienst Ruimte het ontwerp van een vergunning op grond van de Monumentenwet 1988 ter inza ge voor: Lange Delft 127: intern verbouwen en vergroten winkelpand. Nieuwstraat 45,47 en Bierkaai 1 wijzigen pand naar 3 woningen en een kantoor. Voor mondelinge zienswijze telefoon nummer 67 52 27. Gedurende genoemde termijn kan een ieder schriftelijk of mondeling zijn/haar zienswijze omtrent de ontwerpbesluiten kenbaar maken bij het college van burge meester en wethouders van Middelburg, Postbus 6000, 4330 LA Middelburg. Voor het geven van een mondelinge zienswijze Binnen de genoemde perio de is het noodzakelijk tijdig vooraf een afspraak te maken op het aangegeven telefoonnummer. Belanghebbenden lopen het risico niet- ontvankelijk te worden verklaard in hun bezwaren bij het verantwoordelijk bestuursorgaan en/of in beroep bij de administratieve rechter als redelijkerwijs aan hen kan worden verweten dat zij tegen het ontwerpbesluit geen zienswij zen als bedoeld in artikel 3:15 van de Algemene wet bestuursrecht naar voren hebben gebracht. VRUSTTLUNG EX ARTIKEL 19, UD1 WRO Burgemeester en wethouders van Middelburg maken bekend dat zij voor nemens zijn met toepassing van artikel 19, lid 1 van de Wet op de ruimtelijke ordening vrijstelling te verlenen van: het bestemmingsplan 'Buitengebied 1973' ten behoeve van de bouw vier tal paardenboxen achter woning Noordweg 470. Het perceel is kadastraal bekend gemeente Middelburg, sectie T nummer 00288. De bestemmingsplannen 'Recreatie gebied Oranjeplaat-West' en 'Buitengebied Arnemuiden' ten behoeve van de uitbreidingsplannen van Camping de Witte Raaf aan de Muidenwea, Arnemuiden. Het betreft de percelen kadastraal bekend gemeente Middelburg, sectie I de nummers 00300, 00309, 00360, 00361, 00376, 00451, 00484, 00506 en 00507. De ontwerp-vrijstellingsbesluiten met de relevante stukken liggen gedurende zes weken, van 14 september tot en met 25 oktober 2007 ter inzage bij de vakba lie van de dienst Ruimte, Kanaalweg 3. Gedurende genoemde termijn kan een ieder schriftelijk of mondeling zijn/haar zienswijze omtrent het ontwerpbesluit kenbaar maken bij het college van bur gemeester en wethouders van Middel burg, Postbus 6000, 4330 LA Middel burg. Voor het kenbaar maken van een mon delinge zienswijze binnen de genoem de periode is het noodzakelijk tijdig vooraf een afspraak te maken via tele foonnummer (0118) 67 52 36 of 67 52 85. VRIJSTELLINGSPROCEDURE EX ARTIKEL 19, UD 3 WRO Burgemeester en wethouders van Middelburg maken bekend dat zij voornemens zijn met toepassing van artikel 19, lid 3, van de Wet op de ruimtelijke ordening vrijstelling te verle nen van: het bestemmingsplan "Brakenburg II West" ten behoeve van Banjaard 24, Arnemuiden: voor uitbreiden woning en plaatsen deur in achtergevel garage. het bestemmingsplan "Dorp 1986" ten behoeve van Burgemeester Lants- heerweg 1, Arnemuiden: voor uit breiden woning aan achterzijde. Voor mondelinge zienswijze, telefoon nummer 67 52 79. De ontwerp-vrijstellingsbesluiten met de relevante stukken liggen gedurende zes weken, van 14 september tot en met 25 oktober 2007 ter inzage bij de vakba lie van de dienst Ruimte. Gedurende genoemde termijn kan een ieder schriftelijk of mondeling zijn/haar zienswijze omtrent het/de ontwerpbe sluiten) kenbaar maken bij het college van burgemeester en wethouders van Middelburg, Postbus 6000, 4330 LA Middelburg. Voor het geven van een mondelinge zienswijze Binnen de genoemde perio de is het noodzakelijk tijdig vooraf een afspraak te maken op het aangegeven telefoonnummer. Belanghebbenden lopen het risico niet- ontvankelijk te worden verklaard in hun bezwaren bij het verantwoordelijk bestuursorgaan en/of in beroep bij de administratieve rechter als redelijkerwijs aan hen kan worden verweten dat zij tegen het ontwerpbesluit geen zienswij zen als bedoeld in artikel 3:15 van de Algemene wet bestuursrecht naar voren hebben gebracht. VOORBEREIDINGSBESLUITEN De burgemeester van Middelburg maakt ter voldoening aan het bepaalde in artikel 22 van de Wet op de ruimte lijke ordening bekend dat de gemeen teraad in zijn vergadering van 27 augustus 2007 heeft verklaard dat een herziening wordt voorbereid van: de bestemmingsplannen: "Recreatie gebied Oranjeplaat-West" en "Buitengebied Arnemuiden", ten behoeve van de uitbreidingsplannen van camping de Witte Raaf aan de Muidenweg, Arnemuiden. Het voor- bereidinasbesluit geldt voor de perce len kadastraal bekend gemeente Middelburg, sectie I de nummers 00300,00309,00360,0036100376, 0045100484, 00506 en00507. het bestemmingsplan "Buitengebied 1973" ten behoeve van de bouw vier tal paardenboxen achter woning Noordweg 470. De voorbereidinasbesluiten liggen met bijbehorende tekeningen, waarop de percelen zijn aangegeven waarvoor de betreffende besluiten gelden, met ingang van 14 september tijdens kan tooruren voor een ieder ter inzage bij de vakbalie van de dienst Ruimte, Kanaalweg 3. Belanghebbenden kunnen binnen zes weken na de datum van publicatie van de besluiten een gemotiveerd bezwaar schrift indienen bij de gemeenteraad. Tegelijkertijd met of na indiening van het bezwaarschrift kan, indien de onverwijlde spoed dit vereist, een voor lopige voorziening worden aange vraagd bij Voorzieningenrechter van de Rechtb ank Middelburg, sector Bestuursrecht, Postbus 5015, 4330 KA Middelburg. Kijk voor meer informatie van de gemeente Middelburg op de ge meentelijke informatiepagina's in deze Faam, www.middelburg.nl en Maximaal Teletekstpagina 830. Trappers fietsen geld binnen DOOR MYRTILIE VR0MANS VLISSINGEN - De Sophiatrappers fietsen het geld letterlijk binnen. De acht zaken mannen uit het bedrijfsleven zetten zich in voor het Sophia Kinderziekenhuis door ge sponsorde fietsroutes te fietsen. Dit jaar bestaan de Trappers vijf jaar en om dit ju bileum te vieren, zullen de fietsers nog één keer gaan knallen en proberen om nóg meer geld bij elkaar te fietsen voor het goe de doel. In de acht dagetappes, die 1 september be gon, fietsen zij door Nederland. Vrijdag was Vlissingen aan de beurt, 's Ochtends vertrokken de mannen uit Tilburg en om 16.40 uur roken de sporters de Zeeuwse zeelucht. Aankomstpunt was op de termi nal van Kloosterboer Vlissingen VOF in Vlissingen-Oost. Na 160 kilometers gefietst te hebben, kwam sportief directeur Gerard Baks als eerste binnen. Deze week is er meer dan 200.000 euro opgehaald. Na af loop was er een vrolijke stemming en de mannen waren vooral opgelucht. Met een gezelschap van ongeveer veertig bezoekers werd er genoten van een hapje en een drankje. De volgende dag gingen de Trap pers naar Rotterdam waar zij het einde van hun tour gaan fietsen. i 5"\' *4 - - *,v V'-T' De Trappers komen één voor één binnen op de terminal van Kloosterboer Ylissingen VOF.

de Faam | 2007 | | pagina 45