w Fantasten in Podium 't Beest ZftcrJLdg ly jeiitcn^éer 2007 mkikrcci Hotel Restaurant Piccard Expositie Ziekenhuis Walcheren Im mil list Twee klassieke concerten in Grote Kerk in Veere "uiv/'ilMlilDe Faam "The Night Boat "No Frontiers" "En Talla" VJ Show Greendive Concert in Strandpaviljoen Badhuisstraat 178, Vlissingen - Tel: 0118-413551 CCARD Gelegen direct achter de boulevard Voor info data kunt u altijd even bellen! Restaurant/Partycentrum De smaakvolle locatie Woensdag 12 september 2007 - Pagina 40 Toneelvereniging "Als 'n dijk Bands Programma Kunstmarkt Waterwijkspektake! Muziek, toneel theater Filmfestival Cubaanse band En Talla begeleid door VJ's de Kijkbüiskinderen www.beeldenaanwater.nl 300M Film aan DOOR JOSIE KNEEPKENS GOES - Kunst, film en mu ziek aan het water is zater dag 15 september te vinden tijdens Beelden aan Water 2007 aan de stadshaven in Goes. Op de kunstmarkt la ten vijfentwintig kunste naars hun werk zien vanaf 11.00 uur langs de Grote Ka de, Bierkade, Kleine Kade en de Goese Kade. Langs de ze kunstroute zijn tevens tal van liistorische zeilschepen te vinden. Van 13.00 tot 17.00 uur vindt het Waterwijkspel plaats. Diverse Goese wijkteams strijden in de haven om de eer met roeisloe- pen en waterridders. Op de Grote Kade is tijdens een mos selmaaltijd van 18.00 tot 20.30 uur straattheater te zien en be leven in 'Ziltculinair'. Van 19.30 tot 20.30 uur is er mu ziek van regionale bands op het podium in de haven en van 21.00 tot 22.30 uur is er de bui tenbioscoop: Beelden aan Wa ter. Door vier Zeeuwse cineasten zijn speciaal voor dit festival korte films gemaakt rond het thema 'Water Wonen'. Deze films worden tijdens het evene ment vertoond op de zeilen van de afgemeerde historische zeil schepen. Het festival sluit af van 22.30 tot 23.45 uur met een grote VJ show met videobeelden en licht op de zeilen van de historische zeil schepen en de gevels van de historische huizen. Dit alles in combinatie met een live band spelend op een ponton in de haven. De videobeelden wor den ter plekke gemixed. Er wordt gebruik gemaakt van filmbeelden die te maken heb ben met wonen en water, maar ook met live beelden van de ac tiviteiten in, op en rond de ha ven. Kijk voor meer informatie en het hele programma op www.beeldenaanwater.nl. VLISSINGEN - De Bredase band Greendive speelt zondag 16 sep tember in Strandpaviljoen Panta Rhei. Hun melancholische pop/rock sound is geïnspireerd op artiesten als Jeff Buckley, Kent en The Frames. Aanvang: 17.00 uur. Toegang gratis. FOTO: STUDIO NICO KROON GOES - Het theaterseizoen is weer van start gegaan. Podium 't Beest in Goes opent met de muzikale theatervoorstelling 'Fantasten' op vrijdag 14 sep tember in de regie van Titus Tiel Groenestege. Een man en een vrouw wonen op steenworpafstand van elkaar in twee kleine huisjes, maar ze hebben geen contact. Je ziet haar ochtendritueel en de zijne. Ze hebben beiden geheimen. Alles lijkt goed te gaan, tot die ene dag dat ze plots tegen elkaar opbotsten. Deze kluizenaar-Adam en klui- zenares-Eva maken de geboorte van hun ego mee. Het vermoe den van eikaars bestaan was een stuk overzichtelijker dan de keiharde feiten. Ze gaan de strijd met elkaar aan. Het besef dat er geen weg terug is, drijft deze twee tot het uiterste. Een fysieke uitputtingsstrijd, waar van er maar een de winnaar kan zijn. De Volkskrant schreef over dit stuk: "Brouwer en Rijnink spre ken de taal van het lichaam en doen dat gloedvol. Hun bewe gingstheater is niet alleen zeer fysiek en goed getimed, sober gedoseerd op het slapstickach tige af, maar ook origineel en in ventief'. Aanvang: 20.30 uur. Entree: 12.50. Kaarten verkrijgbaar via www.theaterverkoopzeeland.nl VUSSINGEN - De hele maand september en oktober is er in Ziekenhuis Walcheren een ex positie te bewonderen van Joke Nederhand-Wijnbergen. Het werk varieert van aquarel, soft en oliepastel tot crayon en acryl. Behalve bloemen, landschap pen en portretten schildert Joke het liefste dieren. Haar paarden zijn bekend. "Beweging schilde ren is boeiend, of het nu paar den of danseressen zijn", zegt ze. De expositie is te vinden in de gang naar de röntgenafdeling en het laboratorium en in de wachtkamer van de Poliklini sche Operatiekamer. Iedere maandag t/m vrijdag: 4-GANGEN DINER BUFFET a 19,50 p.p.* v.a. 18.00 uur Iedere zaterdagavond Live Muziek 22.09 Jack Cross MEDITERRANE BUFFET a 24,50 p.p.* v.a. 18.00 uur Iedere zondagavond BARBECUE BUFFET a 19,50 p.p.* v.a. 18.00 uur Regelmatig op zondagmiddag FAMILIE BRUNCH van 12.30 tot 14.30 uur Gratis gebruik van het zwembad Kijk op www.piccard.nl T>Aktie tot eind september - op vertoon van deze adv. - 's avonds 0% korting op de totaalnota inclusief drankjes! Op zondag tijdens de familie brunch en barbecue-buffet eet per volwassene één kind tot 12 jaar GRATIS mee! FAMILIE BRUNCH 30 sept., 14 okt., 4 nov., 18 nov., 16 dec. 25 nov. 2 dec. met Sint Piet Landlustweg 1 4455 TK Nieuwdorp Tel. (0113) 61 25 89 Fax (0113) 61 27 26 www.landlust.nl info@landlust.nl A Iedere dag vanaf 17.00 uur: 'Aan u de keuze menu50% K0RT1H6 50 per couvert uit onze uitgebreide menukaart stelt u zelf u 3-gangenmenu samen voor: Iedere zaterdag van 18.30 tot 23.00 uur: "Diner Compleet" een all in arangement, inclusief 4 gangen buffet, drankenbuffet en live muziek: 50 s&fS per couvert Iedere zondag van 12.00 - 14.00 uur en van 18.00 tot 20.00 uur: "Brunch" ons luxe koud-, warm- en dessertbuffet, inclusief welkomsdrankje en koffie en thee per couvert kijk voor een uitgebreide omschrijving van de mogelijkheden op www.landlust.nl S0%K0RJ1H6 OP 01 MtHUPBUS Onze sfeervolle boerderij is de locatie voor het vieren van bruiloften en partijen voor i la carte lunchen en dineren zakelijke bijeenkomsten. Wel vooraf reserveren. Uitgebreide informatie vindt u op: www.landlust.nl. VEERE - in het weekend van 15 en 16 september zijn er twee concerten in de Grote Kerk in Veere. Zaterdag 15 september geven Les Voya- geurs moderne klassiekers ais 'Contrasten' van Bela Bartok een meer dan pas sende uitvoering. Peter Brunt op viool. Lars Wouter van de Oudenweijer op klari net en Hans Eijsackers op piano brengen werken van Bartok, Berg, Milhaud, Chat- schaturian en Keuris. Aanvang: 20.00 uur. Entree 12,00. Zondag 16 september speelt het Musica Amphion onder leiding van Klavecinist Pie- ter-Jan Beider 'Bach met een vraagteken'. Beider en zijn muzikale kompanen wagen zich aan composities uit de Bach-catalogus, waarvan het auteurschap van Bach niet onomstotelijk vaststaat. Als gevolg daarvan worden veel van deze miskende meesterwerken zelden of nooit uitgevoerd. Sopraan Jo- hanette Zomer verleent haar medewerking aan dit con cert. Aanvang: 15.30 uur. Entree: 15,00. Kaarten zijn verkrijgbaar via theaterverkoopzeeland.nl of via telefoonnummer 0900- 3300033.

de Faam | 2007 | | pagina 40