Walcheren Internetaankopen stijgen Bodyvive® nieuw bij Achmea Snel een nieuw plafond Verfraaien met Siesoo Uit het zakenhart van... RjnLijf zonder overgewicht Meet en greet de werkgevers Webwinkels schieten als paddenstoelen uit de grond Prijzen uitgereikt in de Agrimarkt BFAV/sfSSSffsTTTlDe Faam Woensdag 12 september 2007 - Pagina 30 Sacha Ruijter in haar behandelruimte foto: leon janssens MIDDELBURG - "Ik richt me vooral op gezonder, fit ter én langer leven", zegt Sacha Ruijter van afslank- studio FijnLijf aan de Noordpoortstraat 17. "Ik behandel mensen die last hebben van overgewicht en die in korte tijd willen afval len. Het eiwit dieet waarmee ik werk zorgt voor vetverbran- ding en opbouw van spier massa. Resultaat zes tot tien kilo gewichtsverlies per maand." Sacha is om- gangsdeskundige, media tor en geeft optimale bege leiding, ook wanneer het ideale gewicht bereikt is. Inschrijven voor de open avonden van 24 en 26 sep tember via telefoon 0118- 750761 ofwww.fijnlijf.nl Van Gilst in de Plameco showroom foto: l janssens GOES - Een nieuw plafond in één dag, zonder hak of breekwerk. Dat kan met Plameco Plafonds, die vlak onder het bestaande pla fond aangebracht worden. De montage gebeurt snel en vooral schoon. Het re sultaat is een geluidwerend, warmte isolerend, onder- houdsvriendelijk, brand veilig plafond. Er zijn circa honderd kleuren en struc turen, netjes afgewerkt met sierlijsten. D.A. van Gilst is Plameco dealer. Vanwege het 25-jarig bestaan is het open huis in de showroom aan de Columbusweg 3 met plafondshow op vrij dag 14 (14.00-18.00 uur) en zaterdag 15 september (10.00-16.00 uur). Kopers krijgen vijf procent korting. OOST-SOUBURG - Hair- studio Siesöo aan de Es doornstraat 21 in Oost- Souburg is gespecialiseerd in haarverfraaiing, haarver- lenging, hairwaving en vlechtjes. "Knippen, snij den, verven, permanent, watergolf doe ik ook", zegt Mireille Vink. Zij verft met gebruiksvriendelijke haar verf. "Hairextensions doe ik met professionele produc ten en dat geeft een prach tig resultaat. Meestal maakt lang haar jonger. Ook een uitkomst als je dun haar hebt. Met deze goede tech niek blijft het langer houd baar. Voor vlechtjes en hairwaving hoeven mensen echt niet naar Rotterdam." www.hairstudio@siesoo.nl telefoon 0118-477195. VLISSINGEN - Als fitnessles- sen te moeilijk, te heftig ofte vermoeiend zijn, dan heeft Achmea Health Spa Cen ter Vlissingen iets nieuws. Op het lesrooster staat nu ook Bodyvive®, het aller nieuwste programma van de Nieuw-Zeelandse fitnes sorganisatie Les Mills. Bodyvive® is een vijfenvijftig minuten durende workout die bestaat uit bewegingen die goed zijn voor het hele lichaam, waar onder weerstandsoefeningen voor meer kracht en stretch- en lenigheidoefeningen. Omdat er gewerkt wordt met opties, kan iedereen op zijn of haar eigen niveau sporten. Achmea Health spa Center is Achmea verwacht veel van de nieuwe lessen foto: p.r. één van de eerste fitnessclubs in Zeeland die Bodyvive® aan biedt. Meer informatie is ver krijgbaar via: 0118- 430816. MIDDELBURG - Werkzoe kenden, die een ster zijn in hun vak, kunnen morgen (13 september) tijdens een spe ciaal door Randstad georga niseerde Meet Greet vrij blijvend kennismaken met de beste werkgevers in de buurt. De vestigingen van Rand stad zijn tussen 18.00 en 21.00 uur open. Bij de Rand stadvestiging in Middelburg presenteren zich werkgevers als Varian, Delta, ROC Zee land en Lamb Weston Me ijer. Meer informatie via: 0118-680070. Verlichting naar went Mireille Vink in Hairstudio Siesoo foto: leon janssens GOES - Door de forse groei van het aantal internetwinkels leg gen sommige winkeliers het af. Het aantal aankopen via het internet van met name films, reizen, vakantie en spelletjes zorgt er al op korte termijn voor dat een deel van de win kels moet sluiten. Dat blijkt uit het de deze maand gepresen teerde ICT Barometer van ac countantskantoor Ernst Young. Hiervoor zijn ruim zes honderd leidinggevenden uit de overheid en het bedrijfsle ven ondervraagd. De concur rentieslag zal niet tot een leeg stand in de winkelstraten lei den, omdat de lege plekken overgenomen worden door winkels die minder onder druk staan door het internet. Web winkels schieten als padden stoelen uit de grond. Maar ook bedrijven maken steeds vaker gebruik van webwinkels en ge bruiken de informatie op het internet voor een prijsvergelij king. De populariteit van het thuis online winkelen is, opmerke lijk gegroeid bij mannen en vijftigplussers. Ook kwam uit het onderzoek naar voren dat het webwinkelen ook regelam- tig voor irritaties zorgt. Het gaat nogal eens mis met het thuisbezorgen en het is duur. Ook is gebleken dat Nederland achter loopt op het gebied van de flexibiliteit in de aflevering van de bestelde goederen. Op andere plaatsen in de wereld kunnen klanten zelf aangeven wanneer zij de online bestelde goederen willen hebben. In Nederland kan dat vrijwel uit sluitend op kantooruren. Bijna de helft van de ondervraagde bedrijven zegt regelmatig te kampen te hebben met crimi naliteit op het internet. MIDDELBURG - Afgelo pen zaterdag hebben de prijswinnaars in de Agri- markt homemade TV- commercialwedstrijd hun prijs in ontvangst kunnen nemen. De prijzen werden uitgereikt door winkelmanager Mark de Ridder samen met me vrouw van der Hiele (Vakan- tieXperts Rosa) en de heer Looise (Mikro Electro). Op de site Dasmijnagrimarkt.nl zijn tijdens deopeningsda- gen van Agrimarkt Middel burg tienduizenden stem men uitgebracht op de inge zonden Tv-commercials. Deelname was individueel of als verenigingmogelijk. In deze laatste categorie kregen Filmproject Lion, Turn school Zeeland en Theater Kwark respectievelijk 5000, 3000 en 2000 euro op hun re kening gestort van Agri markt. Bij de individuele deelne mers was de hoofdprijs een cheque van 5000 euro te be steden bij Mikro Electro, 2e prijs een reischeque van 2500 euro aangeboden door VakantieXperts Rosa en 10 Philips LCD televisies. De Gezonde Zaak gaat van naam veranderen foto: p.r. dewerkers bevorderen. De werk nemers komen naai' ons en dat is toch een heel andere doel groep dan die bij de fitnesscen tra. Wij verzorgen bijvoorbeeld vitaliteitstrainingen voor bedrij ven. Deelnemers worden bege leid door diëtisten en fysiothera peuten. En de kosten worden te rugverdiend met een lager ziek teverzuim bij de werkgevers, een hogere produktiviteit. Boven dien voelen de medewerkers, dat ze beter in hun vel zitten. Nieuwe leden krijgen bij ons een fitheidstest en na tien weken doen ze nog eens zo'n test. Ver volgens krijgen ze van ons een nieuw trainingsprogramma", al dus Schroevers. Vrijdag begin nen de festiviteiten en geeft bur gemeester Koos Schouwenaar het startschot voor de Spieren voor Spierenrun van zeven kilo meter. Zaterdag om 9 uur start wethouder Kool de spinningma- rathon. De opbrengst van beide acties is geheel voor Spieren voor Spieren. "Spieren voor Spieren zet zich in voor kinderen met spierziekten. We zijn dus maat schappelijk betrokken", besluit Marco Schroevers. Inschrijven kan via aeromad@zeelandneLnl. door peter vrancken MIDDELBURG - Het tienjarig bestaan van vitaliteitscentrum De Gezonde Zaak aan de Schenge in Middelburg krijgt vrijdag en zaterdag wel een bijzonder feestelijk tintje. De naamgeving wordt veranderd, maai- aan het karakter van het beweegcentrum verandert niets. De festiviteiten rond het tweede lustrum staan voorts in het teken van een actie voor Spieren voor Spieren, dat in on der meer Louis van Gaal, Frank de Boer en Tjerk Bogstra aan sprekende ambassadeurs heeft. "De Gezonde Zaak Nederland stopt ermee. En omdat het een wettig gedeponeerde naam is, mogen we die naam niet langer gebruiken. Arbo Unie wordt honderd procent eigenaar van ons centrum", verklaart Marco Schroevers. "Maar we blijven onze activiteiten richten op de welbekende vier peilers: fitness, arbeidsreïntegratie, bewegen op recept en onze preventieve pro gramma's. Hoe we vanaf ko mend weekeinde heten? Dat maken we zaterdag om 11 uur bekend", voegt Schroevers er ietwat geheimzinnig aan toe. "Maar reken maar, dat het Zeeuwse karakter in de naamge ving terugkomt." De Gezonde Zaak richt zich op gezond zijn en de gezondheid bevorderen. De bestaande, samenwerking met de Arbo Unie is. daarvoor de ba sis. "Daarin onderscheiden we ons ook van fitnesscentra. Werk gevers willen de vitaliteit en dus de arbeidsproduktiviteit van me-

de Faam | 2007 | | pagina 30