Predikant geneest aria tempo-team Vloeiend Engels communiceren De toekomst van het Humanistische Verbond Zeeuwse Verwarmings Unie BV |De Faam Sportschool viert jubileum met activiteiten Gevulde zakken langs de weg 2e brildrager van Nederland Schilderswerk fleurt muren op Energiestraat 12 4538 BZ Terneuzen Tel. 0115 - 61 63 41 Fax: 0115 - 63 09 34 Livingstoneweg 9 4462 GL Goes Tel. 0113 - 22 11 16 Fax: 0113 - 22 99 20 E-mail: p.engelbrecht@zvu.nl CALCULATOR WERKTUIGBOUWKUNDIGE INSTALLATIES SERVICEMONTEUR CENTRALE VERWARMING INSTALLATIEMONTEUR SANITAIR EN LOODGIETERSWERK INSTALLATIEMONTEUR CENTRALE VERWARMING INSTALLATIEMONTEUR KOELTECHNIEK Ervaren medewerkers Woensdag 12 september 2007 - Pagina 26 door myrtille vromans GOES - Could you please, uhh, hoe vertaal je dat ook alweer. No Sir, could you please say nog een keer? Understand? No, zucht. I don't know welke kant I ha ve to go. Help! Een opfris- of cursus Engels no dig? Dat kan bij English 4 You. Half september starten er cur sussen voor beginners en gevor derden. Er zijn workshops te volgens op verschillende niveaus. Voor de beginnercursus is er geen voor opleiding nodig. Er wordt ge werkt met een moderne lesme thode, die speciaal voor volwas senen is ontwikkeld en waarin veel Engels wordt gesproken. In de lessen ligt de nadruk op spre ken en verstaan. De cursussen bestaan uit 24 les sen van één uur, 's avonds of overdag. De cursus is afwisse lend en bestaat niet uit alleen maar schrijven en spreken. Zo wordt er aandacht besteed aan de Engelsen, het land, de tradi ties, de gewoonten en de cul tuur. Ook worden ieder jaar twee excursies naai' Engeland georganiseerd. Dit is de ideale combinatie om de geleerde kennis in de praktijk toe te pas sen. Voor informatie en inschrijven: 0113-251621. MIDDELBURG - Het Humanis tisch Verbond houdt op 23 september een lezing waarin zij praat over haar toekomsti ge ontwikkelingen en activi teiten. Tijdens de lezing wordt er ingegaan op de vraag wat wij moeten ver staan onder het Humanisme als levensbeschouwing en hoe het Humanistische Ver bond zich over vijf jaar ziet. De lezing begint om 10.30 uur in de kantine van Zorg- stroom, Breestraat 15 in Middelburg. Gratis entree. Sportschool Geelhoed biedt lessen in verschillende plaatsen in Zeeland foto: izaak verkese VUSSINGEN - Predikant Wim Kok verzorgt op zaterdagavond 22 september om 20.00 uur en zondagochtend om 10.00 uur een gebed voor de zieken. Op zondag wordt er ook een kin- derdienst gehouden. Predikant Kok is predikant in Leuven en brengt al 25 jaar gebedsgene zing in de praktijk. De diensten worden gehouden in Beréa Vlis- singen aan de Gildeweg 29 in Vlis- singen. Dit is vlakbij de Albert He- ij n XL en Praxis. MIDDELBURG - Sportschool Geelhoed bestaat deze maand vijfenveertig jaar. In september 1962 begon tweevoudig natio naal kampioen judo Wim Geel hoed met de sportschool. Ter gelegenheid van het jubileum zal voormalig topjudoka Patrick van Kalken op woensdag 26 september een clinic verzorgen voor de wedstrijdjudoka's van Geelhoed. Tevens kan deze maand gratis worden meege- traind met de Aikidolessen. Grote namen uit de stal van Geelhoed zijn tweevoudig we reldkampioen jiu jitsu Lindsay Wyatt en Europees kampioene judo Elisabeth Willeboordse. Meerdere nationale podia in ju do en jiu jitsu zijn de laatste vijf tien jaar bereikt door onder an dere Jessica van der Spil, Sam van het Westende, Marleen en Sarah Willeboordse, Nikky Sch- weertman, Robbin van de Bor, Jessica van Belzen, Raoul Lu- cassen, Richard Maatjes en Tonny Mulder. De judojeugd staat al vele jaren op de podia van toernooien. De sportschool wordt geleid door Wilma Geel hoed, Leen Moerland en Tonny Mulder. Momenteel kent de club 1500 leden en is hiermee de grootste judoclub van Zee land. Sportschool Geelhoed is een actieve sportschool voor het hele gezin, gespecialiseerd in weerbaarheid en zelfverdedi ging middels de sporten judo en jiu-jitsu. Vanaf seizoen 2007- 2008 worden in Oost Souburg ook Aikido lessen aangeboden. Lessen op recreatief en wed strijd niveau kunnen worden gevolgd in Middelburg, Goes, Vlissingen, Kruiningen, Yerse- ke, Zierikzee en Oost-Souburg. Daarnaast worden cursussen zelfverdediging/ weerbaarheid, workshops en demo's verzorgd. VUSSINGEN - Gebruikte kle ding, gordijnen, beddengoed, schoenen en ander textiel zijn welkom bij De Stichting Sal- - vatoriaanse Hulpactie. Zij za melen textiel in voor mensen uit de Derde Wereld. Eén week voor de inzameling krijgt iedereen uit de gemeen te Vlissingen een envelop op de deurmat met daarin een plastic zak voor de spullen. Maandag 17 september om uiterlijk 9.00 uur worden ze opgehaald met de vrachtauto van de Stichting. Middelburg - Na een span nende strijd tijdens de verkie zing brildrager van het jaar 2007, is Larissa de Keijzer uit Middelburg op een tweede plaats geëindigd. Na afloop vond Larissa het een prestatie waar zij erg trots op was. "Je hoopt natuurlijk als winnaar te worden gekozen. Dat ik dat niet ben geworden, is jam mer. Maar dat neemt niet weg dat ik de finale en alles erom heen als geweldig heb erva ren", aldus de trotse brildra ger. Walcheren- Het gevarieerde schilderswerk van Joke Ne- derhand-Wijnbergen fleuren op dit moment de witte mu ren in het Ziekenhuis Walche ren op. Met haar verschillen de technieken (aquarel, soft en oliepastel) exposeert zij in september en oktober haar schilderijen in verschillende gangen van het ziekenhuis. De ZVU bestaat ruim 40 jaar en is met zo'n 90 medewerkers als huisinstallateur thuis bij industriële opdrachtgevers en bij vele bedrijven, instellingen en particuliere klanten. De werkzaamheden richten zich op installatie, reparatie en onderhoud van centrale ver warming en luchtbehandeling. Ook de installatie en het onderhoud van airconditio ningsinstallaties behoren tot het takenpakket, evenals installatie van sanitair loodgie- terswerken. Om onze vaste en potentiële klanten nog beter van dienst te kunnen zijn en wegens uitbreiding van de werkzaamheden zijn wij op zoek naar: opleiding MBO niveau 4 voor onderhoud en reparatie 130 kW) 1 monteur rayon Walcheren/De Bevelanden/Schouwen-Duiveland 1 monteur rayon Walcheren/De Bevelanden/Schouwen-Duiveland 1 monteur rayon Walcheren/De Bevelanden/Schouwen-Duiveland 1 monteur rayon Walcheren/De Bevelanden/Schouwen-Duiveland Profiel: - allround vaklui - bereidheid tot bijscholing - woonachtig in het rayon - klantvriendelijk en servicegericht Kortom, werknemers met een flexibele werkinstelling die garant staan voor de kwaliteit van hun werk en hart hebben voor de klantenkring. Interesse? Schrijf of mail dan een brief t.a.v. de directie, Postbus 33, 4530 AA Terneuzen of info@zvu.nl Inlichtingen kunt u opvragen via dhr. W. Paridaen of dhr. P. Engelbrecht. interim Onderdeel van AB Zeeland Als onderdeel van AB Zeeland is Aria interim werkzaam in de metaalsector en installatiebedrij ven. Voor constructie bedrijven, scheepswerven en industriële opdrachtgevers plaatst Aria interim personeel in diverse functies. Wij zoeken regelmatig voor de volgende functies: Lassers Bankwerkers Plaatwerkers Pijpfitters Monteurs Interesse? Stuur ons je cv met begeleidend schrijven. Cereshof 4, 4463 XH Goes. Tel 0113-233666 e-mail: info@abzeeland.nl - www.abzeeland.nl Banenfestival Gedurende de weken 38 en 39, van 17 tot en met 28 september; staan Tempo-Team Middelburg en Tempo-Team Goes in het teken van het Banenfestival 'Tempo-Team zoekt flexwerkers!' De naam zegt het al: in deze weken presenteren wij jou een groot aantal aantrekkelijke banen en waar jij op kan reageren! Misschien zit jouw favoriete (nieuwe) baan daar ook wel bij! Op donderdagavond 20 september aan staande zijn wij een extra avond geopend van 18.00- 21.00 uur Op deze avond www.tempo-team. nf nodigen wij diverse bedrijven uit en kun jij kennis maken met wellicht jou toekomstige werkgever Ben jij geïnteresseerd en wil je meer infor matie over ons Banenfestival of de extra openstelling, kijk dan op www.Tempo-Team.nl.Je kunt ons uiteraard ook altijd bellen op 01 18 67 90 30 of 01 13 25 25 05. Graag tot ziens! Kom langs bij één van de volgende vesti gingen: Tempo-Team Uitzendbureau in Middelburg Beenhouwerssingel 6, 0118 67 90 30 of in Goes, Piet Heinstraat 3,0113 25 25 05, www.tempo-team.nl. Zo werkt het.

de Faam | 2007 | | pagina 26