Autorijders m/v gezocht! SPRINGPLANK VOOR ADMINISTRATIEF MEDEWERKERS! VLISSINGEN en ZOUTELANDE Lindsay Lohan ook op witte doek van god los Cateringmedewerkers M/V Adecco Powered by OJobTrack.nl O JobTrack.nl BEZORGERS GEZOCHT IN De PZC zoekt enthousiaste bezorgers die wel een extraatje willen verdienen! fmy/SHIflTTfllPe Faam Woensdag 12 september 2007 - Pagina 22 Lindsay Lohan is in de ro mantische film Georgia Rule te zien in een rol die haar op het ranke lijf is ge schreven. Het blonde zangeresje die wekelijks opduikt in de ko lommen van de Ameri kaanse en Britse sensatie pers speelt de rebelse tie ner Rachel die schreeuwt, vloekt, drinkt en in één woord onhandelbaar is. Wanneer ze als klap op de vuurpijl ook nog een auto ongeluk veroorzaakt, is haar moeders (Felicity Huffman) grens bereikt. De wanhoop nabij brengt ze haar dochter naar de plaats waarvan ze had gezworen er nooit meer een voet over de drempel te zetten: haar moeders boerderij in Ida ho. Grootmoeder Georgia (jane Fonda) is inderdaad niet bepaald wat je noemt een doorsnee lieve oma maar een strenge vrouw die leeft naai- een aantal niet te overtreden regels. En ze verlangt van ieder een die in haar huis leeft dat ze met dezelfde overga ve God en hard werken hoog in het vaandel heb ben staan. Uiteraard botst dit met Ra chels ongecontroleerde manier van leven en het kost Georgia dan ook de nodige inspanning om haar kleindochter te leren begrijpen. Langzaam maar zeker begint ook Rachel haar plaats te vinden in het behoudende Mormonen dorpje. Maar ze zorgt uiter aard met haar onstuimige gedrag voor nogal wat op schudding waardoor het voor alle betrokkenen op z'n zachtst gezegd een zeer bewogen zomer wordt. Ge orgia Rule is vanaf 13 sep tember te zien in de bio scoop. Foto: BFDfilm.com 06-07. Voor Cobelfret in Vlissingen-Oost zijn wij op zoek naar gemotiveerde kandidaten voor het laden/ lossen en verplaatsen van auto's op de terminal, van schepen, lichters, trailers en treinen. Functie-eisen: Minimaal 2 jaar in bezit van rijbewijs B In bezit van eigen vervoer Flexibel inzetbaar i.v.m. werken in 3-ploegendiensten en oproepbasis (min.3 dagen) Het salaris bedraagt 9,46 per uur, exclusief ploegentoeslag. het betreft werk voor langere tijd, bij goed functioneren kan een detacheringcontract via adecco of een vast contract bij cobelfret tot de mogelijkheden behoren. Heb je interesse en wil je per direct werken op oproepbasis of fulltime? Neem dan snel contact met ons op! better work, better life adecco.nl Voor diverse bedrijfsrestaurants in de omgeving Middelburg, Vlissingen, Kruiningen en Goes, zijn wij op zoek naar enthousiaste cateringmedewerkers. Werkzaamheden: Klaarzetten van de lunch voor de medewerkers van het betreffende bedrijf. Bereiden van snacks, broodjes en soep, kassawerkzaam heden, lichte schoonmaakwerkzaamheden. De werktijden liggen doorgaans tussen 09.00 uur en 15.00 uur. Aanvangstijden variëren per werklocatie. Er zijn mogelijkheden om het werk op oproepbasis te doen, maar men kan ook structureel ingezet worden voor ca. 10 -15 uur per week. Het opmaken van de weekplanning geschiedt altijd in goed overleg met de cateringmedewerkers en wordt uitgevoerd door Adecco. Wij zoeken: Representatieve en flexibele kandidaten die affiniteit hebben met de horeca of cateringwerkzaamheden. Bij voorkeur in het bezit van eigen ven/oer. Wij bieden: Een prettige werkomgeving, collega's die het vak verstaan en kwaliteit en service leveren. Salariëring conform de CAO Contractcatering. Hebben wij jouw interesse gewekt? Neem dan nu contact op met Adecco Middelburg om alle mogelijkheden en arbeidsvoorwaarden te bespreken! Adecco Lange Geere 22, 4331 LX Middelburg. Tel. 0118 639052 E-mail: inge.marchelinus@adecco.nl better work, better life adecco.nl Adecco Lange Geere 22, 4331 LX Middelburg. Tel. 0118-639052 E-mail: middelburg227@adecco.nl Voor opgave van uw advertentie of informatie, bel: (0113) 27 40 00 anenmarkt Professionals in administratie en finance komen verder op JobTrack.nl. De grootste vacaturesite voor functies op mbo- en hbo-niveau. Zoek snel en gericht naar een leuke (vaste) baan in jouw vakgebied. De meest actuele vacatures vind je op JobTrack.nl! 't Betere werk! Word dagbladbezorg(st)er van de PZC: een goede bijbaan voor jong en oud met prima verdienste en interessante extra's. Interesse? Neem dan (tijdens kantooruren) contact op met onze afdeling binnendienst op nummer: 076 - 531 23 14 Kijk voor meer informatie over vrije wijken op: www.deleukstebijbaan.nl. De minimumleeftijd voor een krantenwijk is 15 jaar. Kandidaat-bezorgers dienen zich bij aanmelding te identificeren. Indien van toepassing moet een tewerkstellingsvergunning worden overlegd,

de Faam | 2007 | | pagina 22