uisteren anenmarkt Kijkcijferhit op dvd BEZORGERS.,. RijnDijk Technical Services Snel aan de speed risdsrlnnd bv (meewerkend) voorman montage staalconstructiemonteur TEKENAAR WERKVOORBEREIDER (MBO Werktuigbouwkunde) Assistent PROJECT MANAGER (MBO) De Telegraaf Woensdag 12 september 2007 - Pagina 20 RijnDijk Technical Services is onderdeel van de RijnDijk Groep, een solide en financieel sterke onderneming met zelfstandig opererende werkmaatschappijen en in 2006 een omzet van 150 miljoen. RijnDijk Technical Services voert montageprojecten uit, vaak in industriële omgeving met bijzondere aandacht voor kwaliteit en veiligheid. Voor meer informatie: www.r-t-s.nl en www.rijndijk.com. RijnDijk Technical Services Postbus 2009 6020 AA Budel T 0495 - 49 92 22 Als voorman geef je leiding aan een ploeg staalconstructiemonteurs op een (internationaal) project. Op grotere projecten functioneer je onder verantwoording van de site-manager, op kleinere projecten ben je zelf verantwoordelijk voor de correcte en tijdige montage van het project. Je beschikt over een mbo-opleiding en/of ruime ervaring in een soortgelijke functie, goede contactuele eigenschappen en kennis van de Engelse taal. Je wordt ingezet bij de montage van grote (internationale) staalconstructieprojecten. De reisafstand kan overnachten ter plaatse noodzakelijk maken. Schoolverlaters en gemotiveerde mensen met aantoonbare ervaring worden van harte uitgenodigd om te solliciteren. Het betreft uitdagende functies in een open en groeiende organisatie, met goede arbeids voorwaarden. Reageer binnen twee weken schriftelijk naar Lisette Verdonschot of bel even. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Gruwelijk gedetailleerd en razend spannend. Maar tegelijkertijd erg Amerikaans. In On aantastbaar bouwt Karin Slaughter de span ning in verschillende verhaallijnen met preci sie op. De aanklacht die de ouders van de in het ziekenhuis overleden Jimmy Powell tegen Sara Linton hebben ingediend, de wens van Sara en haar man Jeffrey om een kind te adopteren en daarnaast het complot, waarin de opvliegende rechercheur Lena is verzeild geraakt. Nazi's strijden om de macht en in die strijd is geld uiteindelijk het enige dat telt. En waarmee is makkelijker geld te verdienen dan met drugshandel? De veelal met het weinig Nederlandse 'meth' aangeduide drug noe men we hier meestal 'speed'. En dat is gelijk een goede typering voor het boek. Slaughter neemt de lezer in sneltreinvaart mee naar een wereld, waarin je nog geen uur zou willen ver blijven. Maar vanaf de zijlijn: prima! Karin Slaughter, Onaantastbaar, is verschen bij uitgeverij Cargo van de Bezige bij en koart 19,90 euro. Grey's Anatomy is dé kijkcijferhit van Net 5 met weke lijks 740.000 kijkers. De serie is de best verkochte TV-se- rie van 2007 in de Benelux en won diverse prijzen waar onder de Golden Globe in 2007 voor Best Drama. De serie draait om operaties, relaties en complicaties in het Seattle Grace ziekenhuis waar vijf jonge artsen ge volgd worden tijdens hun zware opleiding tot chirurg. Vanaf begin september is de uit acht dvd's bestaande box - getiteld de Complete Second Season - te koop. Daarop het dus complete tweede seizoen in met alle 27 afleveringen en meer dan vijf uur bonusmateriaal waaronder verwijderde scènes en interviews achter de schermen. Alles bij elkaar goed voor zo'n twintig uur kijkplezier. Voor opgave van aw advertentie of informatie, bel: {0113} 27 40 00 Airpack bouwt al bijna 30 jaar complete installaties voor het Midden en Verre Oosten. De installaties leveren samengeperste lucht, gas en/of stikstof. Kapitaalprodukten maken is investeren over een zeer lange termijn en als het produkt goed is, dan neemt de omzet sneller toe dan je verwacht, maar ook de complexheid van de contracten. Powered by Q JobTrack.nl Wij zoeken een Na een interne opleiding zal hij/zij de inkoop/werkvoorbereiding moeten realiseren voor frames en constructiematerialen. Intern zal hij/zij een opleiding volgen voor Inventor (3D) tekenen. Ervaring met AutoCad is een noodzaak. Kennis van de compressortechniek strekt tot aanbeveling. Voor de afdeling projecten zoeken wij een jonge Hij zal de projectleider assisteren met de volgende taken: CAD tekenwerk, samenstellen van data- en instructieboeken, direct contact onderhouden met de klant over de voortgang van de projecten, dus kennis van de Engelse taal is een vereiste, echter er kan een privécursus voor worden gevolgd. Ervaring met kapitaalprodukten in de petrochemische industrie strekt tot aanbeveling. Wij bieden een jaarcontract en bij succes een vaste aanstelling. Carly is altijd aanwezig om u de nodige informatie over deze betrekking te geven, echter voor u haar belt, bezoek eerst onze website www.airpack.nl Heeft u interesse? Stuur dan uw sollicitatiebrief met CV naar het volgende adres: Airpack Nederland B.V., t.a.v. Carly Romeijn, Groeneweegje 25, 4301 RN Zierikzee. E-mail: jobs@airpack.nl Acquisitie wordt niet op prijs gesteld. DistriQ is een landelijk opererende distributie-organisatie voor gedrukte media. DistriQ verspreidt onder andere Dagblad de Limburger, Noord-Hollands Dagblad, Limburgs Dagblad, Haarlems Dagblad, IJmuider Courant, De Gooi en Eemlander, Leidsch Dagblad, De Telegraaf, diverse huis-aan-huisbladen en reclamedrukwerk. Wij zoeken in KOUDEKERKE Voor de verspreiding van Als bezorger verdien je goed en hou je veel vrije tijd over. Naast je vergoeding, ontvang je tijdens bezorging ook een gratis krant, doe je mee aan speciale acties en ontvang je leuke attenties. Leeftijd vanaf 15 jaar Bezorging van maandag tot en met zaterdag in de ochtenduren voor 07.00 uur Voor informatie en/of aanmelding: bel gratis 0800-347 87 47 of kijk op www.distriq.nl automatisch sparen voor mooie cadeaus! i»§È Wij zijn op zoek naar een

de Faam | 2007 | | pagina 20