Sportpunt Zeeland Officiële Mededelingen Uitnodiging inloopavonden Belvedere N57 'De weg op dorpse schaal' natuur en landschap dé Weekkrant De Faam van de Provincie Zeeland Informatie over het provinciaal bestuur, zoals Abdij Nieuws, vindt u op www.zeeland.nl www.sportpunt-zeeland.nl nmi Woensdag 12 september 2007 - Pagina 13 Ontheffing Flora- en faunawet Gedeputeerde Staten van Zeeland delen méde dat zij in week 36 in het kader van artikel 6'8 van de Flora- en faunawet de volgende ontheffing heb ben verleend. Ter voorkoming van belangrijke scha de aan gewassen, vee, bossen, bedrijfsmatige visserij en wateren is ontheffing verleend aan de Faunabë- heereenheid Zeeland (FBEZ) te Goes voor het doden van grauwe ganzen en kolganzen en daarbij gebruik te maken van een hagélgeweer van een half uur voor zonsopkomst tol 12.00 uur voor de periode van 15 september 2007 t/m 31 december.2009. Van de ontheffing mag gebruik worden gemaakt in de periode van 15 septem ber tot en met 31 maart daaropvolgend op percelen met kwetsbare akker-, bouwgewassen, vollegrondsgroenten- teelt, eerste jaars grasland en overja rig grasland gelegen binnen het werk gebied van de FBEZ, met uitzondering van de ganzenopvanggebieden, zoals op de bij het besluit behorende kaar ten aangegeven en de gebieden die krachtens artikel 10, dan wel 10a van de Natuurbeschermingswet 1998 zijn "aangewezen, dan wel zijn aangemeld, gelegen in de provincie Zeeland. Bezwaar De ontheffing ligt 6 weken ter inzage bij de Directie ruimte, milieu en water, Het Groene Woud 1, Middel burg, werkdagen van 8-17 uur en des gevraagd buiten kantooruren. Voor het inzien buiten kantooruren, monde linge toelichting en kopieën van ter inzage gelegde stukken kunt u zich wenden tot mevrouw L. Wijgman (tel. 0118-631984) of de heer R. Steijn (tel. 0118-631196). Belanghebbenden kunnen binnen 6 weken na de dag van verzending van de ontheffing bezwaar tegen de ont heffing indienen bij Gedeputeerde Staten van Zeeland, Postbus 6001, 4330 LA te Middelburg. Tevens bestaat op grond van artikel 8.81 van de Algemene -wet bestuurs recht de mogelijkheid om, indien -gelet op de betrokken belangen onverwijlde spoed dit vereist, gelijktij dig mét of na het indienen van een bezwaar een voorlopige voorziening te vragen bij de president van de recht bank te Middelburg, Postbus 5015, 4330 KA Middelburg. Provincie Zeeland Kattendijksedijk, Goes (volg richting haven/Hollandsche Hoeve gebied) Tel. (0113) 23 33 88 Zaterdag 15 september a.s. zijn zwembad - squash sporthallen - zonnebanken - beautysalon Glance en sportpuntcafe de hele dag gesloten. Na 15 september een jaar lang feest voor alle bezoekers. Van oktober 2007 t/m juni 2008 presenteren wij elke 15e van de maand een verrassingsdag. Houd onze website www.sportpunt-zeeland.nl in de gaten of iaat u gewoon verrassen! C:?: - v A m M Provincie Zeeland Presentatie van de conceptplannen voor een nieuwe inrich ting van de oude N57 Door de aanleg van de nieuwe N57 zal de bestaande N57 rustiger worden. Voor delen van deze oude weg zijn de afgelopen maanden tijdens workshops nieuwe plannen gemaakt. Met deze plannen zullen de wegen die straks rustiger worden, beter passen bij de dorpen en hun omge ving. Tijdens inloopavonden in Vrouwenpolder, Serooskerke, Sint Laurens en Middelburg worden de conceptplannen per deelgebied gepresenteerd en toegelicht. Medewerkers van de provincie, gemeente, waterschap en Bosch Slabbers Landschapsarchitecten staan u graag te woord en horen graag uw ideeën en opmerkingen. De inloopavonden duren van 19.00 uur tot ca. 21.30 uur. U kunt binnenkomen wanneer het u uitkomt. Plaatsen en data Serooskerke '18 september dorpshuis 'de Zandput' Zandput 5 in Serooskerke Sint Laurens 19 september Wijkgebouw 'Het Cittershoff' Van Citterstraat 4 in Sint Laurens Vrouwenpolder 25 september 'De Ontmoeting' Fort den Haakweg 2 in Vrouwenpolder Nieuw- en Sint Joosland en Veerseweg 27 september Stadskantoor Gemeente Middelburg Kanaalweg 3 in Middelburg Kijk voor meer informatie op www.zeetand.nl/belvedere of stuur uw mail naar belvederefdzeeland.nl

de Faam | 2007 | | pagina 13