BEZORGERS Sandd Manpower Goes specialist in technische functies Filiaalmanager De mooiste van Paul 'J Dosis Humor - Alle 50 Keileuk De Telegraaf Huishoudelijke hulp bij de klanten thuis (m/v) (alphahulp) In Walcheren Sandd zoekt: Postbezorgers m/v Oostkapelle, Zoutelande, Koudekerke en Veere What do you do? Manpower' HaWSfMiTCTfllPe Faam Woensdag 5 september 2007 - Pagina 39 Het grappigste, ontroeren dste en meest sprankelen de van twee jaar Mooi! Weer De Leeuw is nu uitge bracht op een dubbel-dvd. Uit de 120 afleveringen van het succesvolle VARA tele visieprogramma Mooi! Weer De Leeuw uit de jaren 2005 - 2007 zijn de meeste bijzondere fragmenten bij eengebracht. Onder de be zielende leiding van Paul de Leeuw en het orkest van Cor Bakker is Mooi! Weer de Leeuw een gezellig fami liair en vaak hilarisch pro gramma. Op zijn eigen on navolgbare wijze vervult Paul de Leeuw opvallende en vaak merkwaardige wensen uit het publiek. Daarnaast komen natuur lijk andere bekende items uit het programma aan bod. In 'Pauls verkleedkist' doet Paul verschillende ty petjes na en in 'VlP-tV zien we kijkers in die ene specia le rol die ze altijd nog eens wilden spelen. En hoe kwam Adje ook alweer in het programma terecht? In clusief fragmenten die nooit eerder op televisie te zien waren. De spraakma kende interviews en optre dens van Paul de Leeuw met o.a. Robbie Williams, Ilse DeLange, Chris Zegers, en jan Smit ontbreken niet. Als extra de drie lievelings fragmenten van Paul de Leeuw en een kijkje achter de schermen. Nog meer humor op dvd. De vijftig beste en meest hilarische fragmenten van Herman Finkers, Paul de Leeuw, Youp van 't Hek, Najib Amhali, Waarden- berg de jong, Bert Vis- scher, Acda en de Munnik, Wim Kan, Dorus, Wim Helsen en nog veel meer komedianten zijn nu ge bundeld op de dvd Dosis' Humor - Alle 50 Keileuk. De topffagmenten zijn af komstig uit eerder uitge zonden shows op VARA TV. De vier uur durende DVD biedt een verbazingwek kende stroom aan beelden vanaf de pionierstijd van televisie tot aan heden. Kortom, een uniek over zicht voor de liefhebber van 'VARA-humor'. Ziengs Schoenen is een organisatie die succes heeft en snel groeit. Ziengs Schoenen heeft nu al meer dan 80 winkels in heel Nederland. Wij zijn marktleider in het verkopen van merkschoenen zoals Van Bommel, Ecco, Esprit, Maripé, Timberland en Gaastra. Karakteristiek voor de stijl van werken is de informele werksfeer en een uitstekende teamspirit, waardoor je snel je draai zult vinden in een winkel waar elke dag anders is. Van die winkels komen er steeds meer in Nederland. De formule van Ziengs blijkt overal en voor elke klant als gegoten te zitten. Voor onze filialen in de regio Middelburg zoeken wij een: Je hebt als filiaalmanager in de schoenen- of kledingbranche je sporen verdiend. Of je hebt als assistent filiaalmanager in dezelfde bedrijfstak bewezen over ongekend talent te beschikken. In beide gevallen kun je bij Ziengs Schoenen al je ambities realiseren. Is klanten adviseren en kwaliteitsproducten verkopen je op het lijf geschreven, dan laat je de kans om te werken in een eigentijdse en succesvolle winkel niet lopen. Wij nodigen je graag uit nader kennis met ons te maken. Stuur je sollicitatie met cv en pasfoto naar Ziengs Schoenen, t.a.v. personeels zaken, Postbus 969, 9400 AZ, Assen. Vermeld om welke functie het gaat. Voor meer informatie verwijzen wij je naar ziengs.nl DistriQ is een landelijk opererende distributie-organisatie voor gedrukte media. DistriQ verspreidt onder andere Dagblad de Limburger, Noord-Hollands Dagblad, Limburgs Dagblad, Haarlems Dagblad, IJmuider Courant, De Gooi en Eemlander, Leidsch Dagblad, De Telegraaf, diverse huis-aan-huisbladen en reclamedrukwerk. Wij zoeken in KOUDEKERKE M/V Voor de verspreiding van Als bezorger verdien je goed en hou je veel vrije tijd over. Naast je vergoeding, ontvang je tijdens bezorging ook een gratis krant, doe je mee aan speciale acties en ontvang je leuke attenties. Leeftijd vanaf 15 jaar Bezorging van maandag tot en met zaterdag in de ochtenduren voor 07.00 uur Voor informatie en/of aanmelding: bel gratis 0800-347 87 47 of kijk op www.distriq.nl automatisch sparen voor mooie cadeaus! Wil je weer aan de slag? Heb je nog een ochtend over? Dan is dit echt iets voor jou! Zorgstroom zoekt voor toekomstige nieuwe klanten op Walcheren Voor gemiddeld 3 tot 15 uur per week Als alphahulp verricht je huishoudelijk werk, voornamelijk bij oudere mensen thuis. Zorgstroom bemiddelt tussen de zorgvrager en de alphahulp; je komt rechtstreeks in dienst bij de klant. Om als alphahulp aan de slag te kunnen gaan, beschik je over goede contactuele eigenschappen, heb je affiniteit met huishoudelijk werk en ben je minimaal 3 uur per week beschikbaar. Het uurloon bedraagt 12,20 (vanaf 23 jaar, inclusief vakantietoeslag en vakantiedagen). Algemene informatie is te verkrijgen bij onze alphabemiddelaars en op www.zorgstroom.nl. Voor de gemeenten Middelburg en Veere kun je bellen naar (0118) 65 56 00, voor de gemeente Vlissingen naar (0118) 48 64 00. Je schriftelijke sollicitatie kun je richten aan de afdeling Personeel Organisatie, Postbus 323, 4330 AH Middelburg. Ruim 2.700 medewerkers, alphahelpenden en vrijwilligers zetten zich in een gezonde werksfeer in voor goede zorg. Ze leveren producten en diensten die het mensen mogelijk maken zo gezond en zelfstandig mogelijk te leven en te wonen. Het op één na grootste postbedrijf van Nederland. V.tfilt s Zoekt u een goede balans Neem dan contact op met tussen vrije tijd en verdiensten? Sandd via: Bent u op dinsdag en vrijdag Jfkjk" wwSSl een paar uur beschikbaar? Deze functie staat open voor alle kandidaten (m/v) van 16 jaar en ouder Jij hebt nu een extra reden om bij Manpower binnen te lopen. Want vanaf 1 september is ons team uitgebreid met technische consultants. Zij zijn gespecialiseerd in het bemiddelen van technische functies. Wanneer jij dus op zoekt bent naar een vaste of tijdelijke baan is dit een ideaal moment om met ons in gesprek te gaan. Ook in alle andere vakgebieden heeft Manpower de betere banen bij de beste werkgevers van Nederland. Maar er is meer. Je kunt namelijk via Manpower ook een nieuw vak leren. Wij zorgen voor een baan, een opleiding en begeleiden je tijdens je studie. We hopen jou snel te zien op onze vestiging! Contact Manpower Goes, Westwal 13, (0113) 22 63 55,goes.739@manpower.nl. www.manpower.nl

de Faam | 2007 | | pagina 39