Afvallen zonder lijnen! A Make It Easy Reality De enige juiste manier! nu 995.- nu 3600,- nu 998,- tot 50% korting v.a. €12,951 19,95 p.m.' blankenburgh Boxspring Kjellson Boxspring Kjellson Ledikant Senioren Boston Libelle dekbedden en kussens Gordijnen- inbetweens I Laminaat Vitality aktieprijs Lattenbodems/matrassen Dekbedovertrekken restanten 5q0/o Langeviele 56-64 4331 LW Middelburg Tel. 0118-633592 Scheldestraat 21 4381 RP Vlissingen Tel. 0118-416996 dé Weekkrant De Faam Kort door de regio Leven is toch ook een kunst Gratis lessen yoga Expo in de Babbelaar Weerman in de kerk Restauratie van De lelie is begonnen Motten spotten Natuurouder worden Kort Sport Domme pech Knap WK-debuut Naar Peking met lattenbodem incl. Topper-matras en nachtkastjes 100x200 van 1900,- met lattenbodem incl. Topper-matras met opbergboxen 180x200 van 6500,- incl. nachtkastje, electrische lattenbodem en pocketveer- matras, 90x200 *van 1149,- Wij hebben voor u een mooie collectie gordijnen en inbetweens ingekocht tegen betaalbare prijzen met 2-zijdige V-groef in 6 kleuren www.blankenburghbv.nl Woensdag 29 augustus 2007 - Pagina 55 VLISSINGEN - Stichting Art of Living begint in september met een ervaringsvolle cursus waarin de adem centraal staat. De ademtechniek die geleerd wordt heeft een uniek effect op li chaam en geest. Gecombineerd met andere technieken wordt men in staat gesteld met meer energie, plezier en focus en min der stress door het leven te gaan. De informatieavond hierover is op woensdag 29 augustus om 19.30 in het CIG aan de Edison- weg 41a in Vlissingen. Aanmel den kan via 06-41210465. VLISSINGEN - Yogapraktijk Yogaflow houdt op maandag 3 en vrijdag 7 september gratis proeflessen yoga in het Open Hof. Verder zijn er op zaterdag 8 september introductielessen Po- weryoga, Hatha Yoga en vijfen vijftig plus Yoga tijdens de Open Dag van het Open Hof. Meer in formatie en aanmelden kan via 0118-430757. KOUDEKERKE - Inge Ridders- ma-Izeboud uit Kapelle expo seert tot en met 21 oktober haar schilderijen aan de lange wand van de Babbelaar in verpleeg huis Vliedberg in Koudekerke. Zij volgt een opleiding schilder kunst aan de Academie voor Schone Kunsten in het Belgische Eeklo en heeft zelf een atelier Karmozijn in Kapelle-Biezelinge. OOST-SOUBURG - Weerman Jos Broeke van Omroep Zeeland is zaterdag 1 september te gast in de Historische kerk Souburg. Vanaf 19.30 uur houdt hij een le zing over het weer en het veran derende klimaat. De toegangsprijs is 5 euro en kaarten zijn te koop bij de ingang van de kerk of in de voorverkoop bij De vrijbuiter in Oost-Sou burg. KOUDEKERKE - De restauratie werkzaamheden aan de molen De Lelie in Koudekerke zijn half vorige week begonnen. Vorig jaar september werd geconsta teerd dat er een breuk zat in de lange spruit. Daarom is molen maker Verbij ingeschakeld om de gevaarlijke situatie te verhel pen, door het verwijderen van de schoren. Omdat op dat moment de hoog werker aanwezig was, kon de kap rondom geïnspecteerd wor den en de omvang van de werk zaamheden vastgesteld worden. De kosten van de restauratie werkzaamheden bedragen 31.650 euro. OOSTKAPELLE- Museum Terra Maris houdt op donderdag 30 augustus de activiteit Motten spotten. Na zonsondergang wordt de landschapstuin van het museum onder andere een do mein voor nachtvlinders. Met een speciale lamp worden de nachtvlinders bekeken. De acti viteit is van 20.00 tot 22.00 uur en kost 3,00 euro per deelnemer. Aanmelden kan via 0118 - 582620. VUSSINGEN - Het Milieu Edu catie Centmm (MEC) De Kloek in Vlissingen begint in septem ber weer met cursussen voor na- tuurouders. De introductie is op donderdag 13 september om 9.15 uur aan de Korenbloemlaan 5. Op vrijdag 12 en 19 oktober en 2 november de natuuroudercur- sus over vogels te volgen. Aan melden via: 0118-417039. Triatleet Remy Vasseur kan te rugzien op een prima triatlonde buut. In Almere eindigde hij als negende, maar er had voor de Vlissinger veel meer ingezeten, wanneer hij geen materiaalpech had gekregen tijdens het fietsen. Het leverde hem tijdverlies van ongeveer een kwartier op. De Zeeuwse Yvonne Wisse de buteerde tijdens het wereldkam pioenschap atletiek als zestiende bij de zevenkamp. In het Japanse Osaka benaderde ze met 6.056 punten bijna haar persoonlijke record. Op de onderdelen hon derd meter en verspringen liet ze een nieuw seizoensrecord note ren. Edwin Schalkx uit Vlissingen is opgenomen in de Nederlandse rolstoelbasketbalselectie, die in Duitsland bij de wereldkam pioenschappen op jacht gaat naai- kwalificatie voor de Para lympics. Oranje zal daarvoor bij de laatste vier moeten eindigen. Make It Easy OPRUIMING BIJ BLANKENBURGH vestiging Middelburg vestiging Middelburg *alles is ook los leverbaar. incl. standaard confectie en gemaakt in eigen atelier meeneemprijs STYLE BE DDING U hebt overgewicht en bent daar niet blij mee. Integen deel! Al die kilo's teveel zitten u goed in de weg. Letterlijk en figuurlijk. En zijn nog schadelijk voor uw gezondheid ook. U weet het. Er wordt vaak genoeg tegen ge waarschuwd. En als u in de spiegel kijkt? De spiegel is uw beste vriend niet meer. Allang niet meer. Diëten? Die eindeloze weg heeft u al ongetwijfeld al meer dan eens bewandeld. Elke keer een andere. En elke keer volgde er teleurstelling. Schaamte, schuldgevoel of moedeloosheid. En het jojo-effect zal u ook dan niet onbekend zijn. Make It Easy-therapie blijkt heel doeltreffend te kunnen worden ingezet bij het behan delen van verschillende vormen van verslaving. Make It Easy heeft met haar therapie velen tienduizenden rokers van hun verslaving afgeholpen. Ook eet- en snoep-verslaafden hebben al kennis gemaakt met de succes-formule van Make It Easy. Doordat wij gebruik maken van een persoonlijk traject is de kuur zeer goed toepasbaar voor grote of kleine gewichts afname. Nooit meer calorieën tellen, nooit meer diëten en toch wor den wie u wilt zijn? Leer in korte tijd op een leuke manier uw overgewicht te lijf te gaan. De "Make It Easy" succes formule scoort al 12,5 jaar zo hoog door de gecombineerde aanpak van zowel lichaam als geest. Wie deelneemt aan het Make It Easy Reality traject hoeft nooit meer te zeggen:ik ben anders dan ik zou willen zijn. Om u nog beter van dienst te kunnen zijn, geven wij maandelijks behandelingen op donderdag in CIG Zeeland, Edisonweg 41a, Vlissingen, of op één van onze drieënvijf tig andere locaties. Voor alle verdere informatie en voor het maken van een afspraak kan van 09.00 uur tot 21.00 uur gebeld worden naar: 0174-213202.

de Faam | 2007 | | pagina 54